Відбудеться благодійний турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ

15 серпня в смт. Велика Березовиця відбудеться благодійний турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ та з нагоди Дня Незалежності України.

Реєстрація учасників здійснюється за номером телефону: 067-393-99-96 або у відділі молоді, спорту, сім’ї та туризму Великоберезовицької селищної ради.

Кількість учасників обмежена.

Відбудеться благодійний турнір з пляжного волейболу на підтримку ЗСУ

У селі Острів Великоберезовицької громади, 14 серпня, відбудеться благодійний турнір з пляжного волейболу серед аматорів на підтримку ЗСУ та з нагоди Дня Незалежності України.
Початок змагань о 9:00 годині.
Кількість учасників - обмежена.
Попередня реєстрація здійснюється у відділі молоді, спорту, сім’ї та туризму Великоберезовицької селищної ради або за номером телефону: 098-514-66-99.

Діти, які належать до пільгових категорій, можуть оздоровитися у дитячих центрах

 

Шановні жителі Великоберезовицької громади!

Інформуємо про можливість оздоровлення та відпочинку дітей нашої громади віком від 7 до 18 років, які належать до пільгових категорій, за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів у 2022 році.

Для визначення кількості охочих і створення бази даних дітей, просимо звертатися із заявами про оздоровлення дітей у 2022 році до відділу молоді, спорту, сім’ї та туризму Великоберезовицької селищної ради за адресою: с. Острів, вул. Ярмуша, 143.

Надаємо перелік пільгових категорій дітей (віком від 7 до 18 років), які мають право на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів державного, обласного, районного та місцевого бюджету: 

діти-сироти;

діти, позбавлені батьківського піклування;

діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);

діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи;

діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій;

діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення;

рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї;

діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;

діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов'язків;

діти із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям;

діти із багатодітних сімей;

діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

діти, які перебувають на диспансерному обліку;

діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села;

діти – учасники дитячих творчих колективів і спортивних команд – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

відмінники навчання;

лідери дитячих громадських організацій.

 

tabir

 

У «ДЮСШ-«ОЛІМП» відбулись урочистості з нагоди Олімпійського дня

 

Великоберезовицька громада долучилася до відзначення Олімпійського дня 2022, гасло якого: «Борись, перемагай – мир для України здобувай».

Урочистості відбулись для юних лижників та біатлоністів «ДЮСШ-«ОЛІМП» Великоберезовицької селищної ради.

На олімпійське свято до спортсменів завітали селищний голова Андрій Галайко, заступник голови ТОО ФСТ «Динамо» України Володимир Небесний, чемпіон світу, учасник Олімпійських Ігор, капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний.

З нагоди міжнародного Олімпійського дня під час виконання гімну України відбулась церемонія підняття державного та Олімпійського прапорів.

«В Україні триває війна, яку розпочала рф. Діє воєнний стан, обмежено проведення багатьох спортивних і мистецьких заходів. Особливо у ці непрості часи, потрібно підтримувати олімпійський рух і наших спортсменів. Разом ми продовжуємо слідувати олімпійським цінностям та поширювати їх у нашій громаді», - зазначив Андрій Галайко.

Наш земляк, відомий біатлоніст і чемпіон Дмитро Підручний поділився власним досвідом з юними спортсменами та спеціально для них провів майстер-клас зі стрільби.

«Дуже приємно бачити багато дітей. Згадую себе у ваші роки, коли стояв на цьому ж місці. Також приходили видатні спортсмени і мотивували мене займатися спортом. Приємно, що база не занепала, а навпаки – вона розвивається. Є тренери і багато дітей, які займаються спортом. Декілька днів тому, коли ми були з вами на тренуванні, я бачив у ваших очах вмотивованість і бажання розвиватись в лижних гонках і біатлоні. Надіюся, спільно з керівництвом громади, тренерами будемо вам допомагати усім чим зможемо. Ви будете рости і в майбутньому станете видатними чемпіонами!», - звернувся до дітей Дмитро Підручний.

 

СпівДія: в Україні працює офіційна платформа гуманітарної допомоги

В Україні створено офіційну платформу для об’єднання волонтерських та державних ініціатив з гуманітарної допомоги в час війни – «СпівДія».

Волонтерське об’єднання «СпівДія» координується за підтримки Офісу Президента України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством молоді та спорту України. Створення платформи ініційовано волонтерами разом із Координаційним штабом з гуманітарних і соціальних питань для ефективної організації допомоги населенню. 

Як працює платформа?

На базі платформи відбувається взаємодія фізичних осіб, волонтерських організацій та фондів. Верифіковані волонтери в режимі реального часу допомагають громадянам – збирають всі потреби та наявні ресурси, оперативно відправляють гуманітарну допомогу та медичні засоби тим, хто цього потребує найбільше, а саме: населенню та волонтерам, установам, що приймають вимушено переміщених осіб, шелтерам. 

Найближчим часом на базі молодіжних центрів та громадських організацій будуть відкриті “Співдія Хаби” для більш швидкої взаємодії з потребуючими та створення додаткових соціальних сервісів. 

«СпівДія» є ініціативою волонтерів та органів державної влади, що гарантує безпеку як надавачам, так і одержувачам допомоги. 

Яку допомогу залучають?

Гуманітарна допомога: їжа, засоби гігієни, одяг, матраци, побутова техніка тощо.

Медичні ресурси: ліки та устаткування.

Добровільна особиста та майнова допомога: волонтери, склади, транспорт.

Фінансова допомога: перерахування коштів на закупівлю необхідних ресурсів.

Сервісна допомога: водії-чоловіки призовного віку від 18 до 60 років, які перетинають кордон для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень можуть подавати заявки для виїзду за кордон для перевезення гуманітарних вантажів.

Як отримати або запропонувати допомогу?

Громадяни чи організації, які потребують допомоги, можуть заповнити відповідну форму на сайті spivdiia.org.ua. Фахівці координаційного хабу зателефонують для підтвердження запиту. Заявки обробляються в порядку критичності та часу. 

Фізичні особи або волонтерські організації, які мають у наявності гуманітарні чи медичні ресурси, можуть так само запропонувати допомогу, сконтактувавши через платформу з фахівцями координаційного хабу.

Як допомогти в забезпеченні логістики?

Власники транспортних засобів, фізичні особи чи транспортні компанії, можуть надати легкові автомобілі, фури, автобуси та мікроавтобуси, а також зареєструватися у якості водіїв для перевезення між країнами, в гарячі точки по своїй області, місту чи селу, а також в точки без активних бойових дій.

У рамках роботи платформи «СпівДія» та Співдія хабів було запущено напрям психологічної та юридичної допомоги цивільному населенню.

Скористатися послугами психологічної та юридичної підтримки особа може зареєструвавшись за посиланням:  https://airtable.com/shrfgyZ1ko5UYxR9r

Після реєстрації запит такої особи верифікують оператори та передають на опрацювання Співдія хабу або відповідному профільному онлайн-консультанту.

Скористатися послугами психологічної підтримки можна двома способами:

1) записатися на консультацію офлайн: у 20-ти Співдія хабах (список додається) із 20 квітня працюють психологи, які надають цивільному населенню як індивідуальні консультації, так і проводять групові заняття (із урахуванням безпекової ситуації в регіоні);

2) записатися на консультацію онлайн: якщо особа не має змоги скористатися консультацією на базі хабу в мережі Співдія, то така консультація психолога може надаватися онлайн засобами телефонного зв’язку. До основних завдань психологічної підтримки населення належать:

 • формування і підтримка на належному рівні психологічного стану цивільного населення щодо адаптації у суспільному житті під час війни;
 • підготовка та надання консультацій цивільному населенню щодо реагування на кризові ситуації під час війни;
 • психологічна підготовка та підтримка цивільного населення до життя в Україні в умовах війни;
 • здійснення заходів щодо оптимізації соціально-психологічного клімату цивільного населення у відповідних населених пунктах;
 • здійснення психологічної підтримки внутрішньо переміщених осіб;
 • психологічна реабілітація цивільного населення, яке постраждало під час війни.

Послуги з юридичної підтримки кейс-менеджерами надаються в режимі онлайн з використанням засобів телефонного зв’язку.

До основних завдань юридичної підтримки населення належать:

 • надання юридичної підтримки цивільному населенню під час війни;
 • здійснення консультування цивільного населення (особливо уразливих його груп або тих, які перебувають у складних життєвих обставинах), яке постраждало під час війни в Україні, щодо норм та вимог законодавства, що передбачає право таких громадян на пільги, субсидії, соціальні виплати або компенсації, іншу допомогу цивільному населенню, що передбачена законодавством;
 • інформування цивільного населення про права та обов’язки під час війни в Україні, консультування щодо прав і можливостей жінок і чоловіків.

Платформа «СпівДія» забезпечуватиме допомогу цивільному населенню за такими напрямами:

1) Співдія волонтери – платформа волонтерів, які долучаються до ініціатив платформи;

2) Співдія діти – створення просторів двох типів: стаціонарних та мобільних з метою розвитку неформальної освіти та надання психологічної допомоги дітям від 5 до 12 років;

3) організація волонтерської допомоги у доставці медикаментів до потребуючих;

4) Співдія підприємці – підтримка спільноти підприємців, малого та середнього бізнесу з метою сприяння відновленню бізнесу під час війни та у післявоєнний період;

5) Співдія work – підтримка у працевлаштуванні біженців та тимчасово переміщених осіб та зміні професії;

6) Співдія шелтер – підтримка поселень евакуйованих громадян;

7) Співдія хаб – організація гуманітарних просторів на базі молодіжних центрів та молодіжних просторів, активних волонтерських та громадських організацій України для підтримки потребуючих українців, які постраждали під час війни.

Наразі молодіжні центри та молодіжні простори в Україні стали пунктами прийому біженців, збору та видачі гуманітарної допомоги цивільному населенню. Саме молодіжні центри є доступними просторами, у яких цивільне населення отримує захист та допомогу. Тому СпівДія прагне розвивати систему допомоги населенню через молодіжні центри та молодіжні простори, які є близькими та зрозумілими для населення.

Концепт хабів у системі СпівДія:

1) комунікація та консультування: взаємодопомога людина-людині/місце для взаємодії місцевого населення з волонтерами;

2) розподільча функція: заходи для підтримки населення регіонів, розподілення необхідних товарів та послуг серед потребуючих;

3) консультування щодо існуючих шелтерів для біженців, наявності місць, розподілення та супровід біженців;

4) надання інших послуг для підтримки цивільного населення (в тому числі фокус на біженців та їх пріоритетні потреби): юридичні консультації, психологічна підтримка, консультації щодо працевлаштування та зміни професій, простір дружній до дітей (неформальна освіта, babysitting та надання психологічної допомоги).

Детальніше про це на сайті: spivdiia.org.ua

Благодійна допомога для спортсменів Миколаївської динамівської дитячої спортивної школи дзюдо

 спортсмени1

Благодійну допомогу спортсменам Миколаївської динамівської дитячої спортивної школи дзюдо надала Великоберезовицька громада.

У зв’язку з бойовими діями, спортивна школа залишила своє місце дислокації та перемістилася на навчально-спортивну базу олімпійської підготовки «Динамо» в смт. Славське Львівської області.

З проханням допомогти продуктами харчування та індивідуальними засобами гігієни 30 дітям – вихованцям спортивної школи звернулася ГО «Тернопільська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України».

«Добрі справи не залишаються непоміченими. Ваш приклад показовий для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей важкий час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-якого ворога», - зазначив заступник голови ТОО ФСТ «Динамо» України Володимир Небесний.

Додамо, Великоберезовицька селищна рада 18 червня 2021 року підписала угоду про співпрацю у розвитку фізичної культури та спорту з «Тернопільською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

 

спортсмени2

Розпочався обласний відеоконкурс «Не лінуйся! Рухайся! Разом до ПЕРЕМОГИ!»

279855178 300710595573405 5897198030849407717 n 1 600x330

Відкритий обласний відеоконкурс «Не лінуйся! Рухайся! Разом до ПЕРЕМОГИ!» з 2 до 31 травня 2022 року триватиме на Тернопільщині.

Проводиться захід в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Здорова Україна» з метою залучення усіх вікових груп і верств населення до сталої звички ведення здорового способу життя та зміцнення здоров’я, задля презентації нових форм організації рухової активності під час воєнного стану. Участь у конкурсі можуть взяти участь усі бажаючі, без вікових обмежень. Надіслані відеоролики мають відображати активний спосіб життя любителів фізичної культури і спорту різного віку.

Отож, потрібно зняти ролик тривалістю від 61 до 120 секунд про те, як ви чи ваші рідні або друзі займаються фізичною активністю і надіслати його на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через месенджер на Фейсбук-сторінку Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all.

До участі у конкурсі допускається лише один відеоролик одного автора. Роботи повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати таким вимогам: файл потрібно надіслати у форматі MP4 (тривалість 61 – 120 секунд); вказати ім'я, прізвище автора (фізичної особи), місце проживання (вулиця, населений пункт, територіальна громада), контактну інформацію повнолітнього представника (мобільний телефон, ім'я, прізвище) для отримання нагородження у відділенні Укрпошти (наприклад: Роман Бойчук, вул. Подільська, 14, с. Мишковичі, Великоберезовицька територіальна громада, представник Анна Бойчук, тел. 094 112 29 91).

Для того, щоб проголосувати за той чи інший ролик, потрібно поставити вподобання під постом з відеороботою. Голоси (вподобайки) враховуються тільки від власників сторінок, які зареєстровані в Україні. Якщо під відео буде п’ять чи більше вподобань від фейкових акаунтів, такі учасники нагородами відзначені не будуть.

Переможці та призери за умовами проведення відеоконкурсу визначаться в індивідуальній та груповій категоріях за результатами голосування на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/tr.sport.for.all) також десять найпопулярніших відео в індивідуальній категорії та десять найпопулярніших відео в груповій категорії крім призерів, автори яких будуть відзначені сувенірною атрибутикою.

Результати відеоконкурсу будуть оприлюднені у соціальній мережі Фейсбук на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (https://www.facebook.com/tr.sport.for.all) 2 червня 2022 року.

Переможці та призери відкритого обласного відеоконкурсу «Не лінуйся! Рухайся! Разом до ПЕРЕМОГИ!» будуть нагороджені медалями, відзнаками та сувенірною атрибутикою з логотипом Центру, автори найпопулярніших відео будуть також відзначені відзнаками та сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Організаторами відеоконкурсу «Не лінуйся! Рухайся! Разом до перемоги» виступили управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детально ознайомитися із Положенням конкурсу можна у розділі «Положення» нашого сайту https://oblsport.te.ua/index.php?option, або на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (https://www.facebook.com/tr.sport.for.all).

Як протидіяти домашньому насильству

 hgvnv 2

Однією з характерних ознак сучасного світу, на жаль, стало насильство. Встановлено, що витоки жорстокості серед дітей і підлітків частіше за все треба шукати в сім’ї.

Будь яке насильство або обмеження свободи дій і думок жорстко вкарбовується в свідомість дитини, і згодом спотворює всю її земну дорогу, деформуючи душу, яка розвивається.

Якщо ви зазнали будь-якого з видів насильства або розумієте, що існує загроза його скоєння, пам’ятайте, що найголовніше правило – НЕ МОВЧАТИ!

Чи замислювався хтось, як багато людей почувають себе самотніми у власній родині? Чи підозрював хтось із нас, що за зовнішнім фасадом благополучної родини може причаїтися страшний звір під назвою «домашнє насильство»?

 Що таке домашнє насильство

Насильство в сім’ї – будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному та психічному здоров’ю (ст. 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» від11.11.2001 №2789-I)

Домашнє насильство означає всі акти фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, які відбуваються в лоні сім`ї чи в межах місця проживання або між колишніми чи теперішніми подружжями або партнерами, незалежно від того, чи проживає правопорушник у тому самому місці, що й жертва, чи ні або незалежно від того, чи проживав    правопорушник у тому самому місці, що й жертва, чи ні. (ст.3 Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами)

ВИДИ НАСИЛЬСТВА

Фізичне насильство:

 • Побої, стусани, штовхання
 • Перешкоджання вільному пересуванню
 • Примус до вживання алкоголю чи наркотичних речовин
 • Створення ситуацій, що несуть ризик чи загрозу життю та здоров`ю
 • Погрожування зброєю чи іншими речами, що можуть завдати фізичної шкоди
 • Позбавлення допомоги під час хвороби чи вагітності
 • Перевезення до іншого місця в межах країни чи за кордон шляхом обману або примусу

Психологічне насильство:

 • Погрози вбити чи скалічити (в тому числі дітей)
 • Словесні образи та приниження жестами й мімікою
 • Погрози відібрати дітей
 • Шантаж та маніпуляції, введення в оману для власної вигоди
 • Булінг (цькування, переслідування, залякування)
 • Постійний та цілковитий контроль
 • Зневага як до особистості
 • Постійна критика та насмішки
 • Безпідставні звинувачення та формування почуття провини
 • Обмеження у контактах із близькими та друзями, у виборі кола спілкування
 • Нехтування правом на честь та гідність
 • Безпідставні ревнощі, обвинувачення у зраді
 • Дискримінація через переконання, віросповідання, походження, статус
 • Примушування спостерігати за насильством над іншими людьми чи тваринами
 • Погроза позбавити житла або особистого майна

Сексуальне насильство:

 • Примушування до небажаних статевих стосунків
 • Торкання інтимних частин тіла без згоди
 • Змушення до статевого акту з іншою людиною
 • Примус до неприйнятних форм сексу, садистських практик
 • Нав`язування відвертого стилю одягу або поведінки всупереч твоєму бажанню
 • Примушування спостерігати за статевими актами між іншими людьми
 • Примушування до участі у створенні чи перегляді порнографічних матеріалів

Економічне насильство:

 • Позбавлення їжі та води
 • Обмеження доступу чи позбавлення житла
 • Пошкодження особистого майна
 • Перешкоджання у доступі до необхідних послуг
 • Позбавлення власних коштів, інших матеріальних цінностей
 • Майновий шантаж
 • Заборона працевлаштовуватись, навчатись
 • Примушування до жебрацтва

7 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», в якому запроваджено комплексний підхід та визначено систему заходів щодо запобігання та протидії фізичному, психологічному та сексуальному насильству в сім’ї.

Дія даного Закону, незалежно від факту спільного проживання, поширюється на таких осіб:

 • Подружжя
 • Колишнє подружжя
 • Наречені
 • Мати (батько) або діти одного з подружжя (колишнього подружжя) та інший з подружжя (колишнього подружжя)
 • Особи, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у шлюбі між собою, їхні батьки та діти
 • Особи, які мають спільну дитину (дітей)
 • Батьки (мати, батько) і дитина (діти)
 • Дід (баба) та онук (онука)
 • Прадід (прабаба) та правнук (правнучка)
 • Вітчим (мачуха) та пасинок (падчерка)
 • Рідні брати і сестри
 • Інші родичі: дядько (тітка) та племінник (племінниця), двоюрідні брати і сестри, двоюрідний дід (баба) та двоюрідний онук (онука)
 • Діти подружжя, колишнього подружжя, наречених, осіб, які мають спільну дитину (дітей), які не є спільними або всиновленими
 • Опікуни, піклувальники, їхні діти та особи, які перебувають (перебували) під опікою, піклуванням
 • Прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі, їхні діти та прийомні діти, діти-вихованці, діти, які проживають (проживали) в сім’ї патронатного вихователя
 • Інші родичі, інші особи, які пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки, за умови спільного проживання

Що робити, коли ви дізналися про домашнє насильство читайте у путівнику для небайдужих за посиланням ТУТ.

1575556321 nasilstvo e1544625444866

4 1

 

Вшанували пам’ять видатного футболіста Івана Вишневського

274222847 262306996082156 730335341243935203 n

Пам’ять видатного футболіста Івана Вишневського, 21 лютого, вшанували у його рідному селі Миролюбівка Великоберезовицької громади.

Саме у цей день знаменитому футболісту виповнилося б 65 років. 

До заходу долучилися голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко, перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук, голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик, заступник голови районної державної адміністрації Микола Михальчишин, односельчани, рідні та близькі Івана Вишневського.

«Сьогодні ми вшановуємо великого футболіста і великого спортсмена. На Тернопільщині досі ніхто не досягав таких висот як Іван Вишневський. Він грав у відомих командах, був одним з перших українських футболістів, які зіграли за кордоном, - зазначив Андрій Галайко. – Іван Вишневський родом з невеликого села, проте завдяки своєму таланту, наполегливій праці зумів досягнути таких спортивних висот. На жаль, він прожив коротке життя і не встиг поділитися досвідом з молодим поколінням… Молимося за його душу, вічна пам’ять!»

«Іван Вишневський отримав великий талант від Бога, а ще мав сильний характер, значну силу духу, щоб його реалізувати, здобути високі досягнення. Шлях, який він пройшов – шлях великого українця у спорті. Тому ми повинні пам’ятати про цих великих людей, вшановувати видатних українців, які народились на нашій землі», - поділився Володимир Болєщук.

«Ім’я Івана Вишневського – це та висота, над якою нам усім потрібно працювати, починаючи з виховання наших маленьких дітей, даючи їм мотивацію і бажання рухатись вгору, завжди мати перед собою мету і ціль. Приклад Івана Вишневського може бути саме тією мотивацією. Він мав нетипову кар’єру і починаючи з 22-річного віку, протягом 5-6 років, досягнув, мабуть, найбільших висот у світовому футболі. Грав у кращих командах Радянського Союзу, в одній з найсильніших збірних того періоду. Це серйозна висота, яку жоден з футболістів Тернопільщини досі не досягав», - підкреслив Тарас Юрик. 

Також про те, яким був Іван Вишневський, його непросте життя розповіли рідна сестра Леся Козловська і друг Михайло Клава.

Присутні вшанували пам’ять Івана Вишневського спільною молитвою та поклали квіти до його меморіальної дошки.

Довідково:

Вишневський Іван Євгенович – відомий радянський та український футболіст, тренер, майстер спорту. Народився 21 лютого 1957 року у селі Миролюбівка. Помер 11 травня 1996 року у Дніпропетровську.

Срібний призер чемпіонату Європи у складі збірної СРСР (м. Мюнхен), чемпіон СРСР (1988, «Дніпро»), володар Кубка СРСР, срібний призер першості Туреччини («Фенербахче»).

Виступав за команди майстрів «Нива» (Вінниця), «Спартак» (Москва), «Дніпро» (Дніпропетровськ), «Фенербахче» і «Сариєрспор» (Туреччина).

Протягом останнього періоду працював тренером «Дніпра».

На честь Івана Вишневського названо Суперкубок Тернопільської області з футболу. 

У Настасові відбудеться Відкрита Першість із волейболу

FB IMG 1644947393363

ОГОЛОШЕННЯ

 

✅У неділю, 27 лютого 2022 року, у спортивному залі Настасівської школи відбудеться Відкрита Першість із волейболу. 

✅Початок змагань о 10.30 год., реєстрація учасників із 10.00 год.????

✅Охочих радо запрошуємо взяти участь у турнірі. 

✅За довідками звертайтеся до відділу молоді, спорту, сім’ї та туризму Великоберезовицької селищної ради.

logo vb