Діти військовослужбовців Великоберезовицької громади поїхали у подорож до Німеччини

Діти загиблих та поранених військовослужбовців Великоберезовицької громади поїхали на відпочинок до Німеччини.
 
Упродовж поїздки діти будуть грати ігри, займатися спортом, розмальовувати, проходити квести та вікторини. Великоберезовицькою селищною радою було прийняте рішення оплатити дітям дорогу, все інше оплатили спонсори.
 
У подорожі передбачено відвідування двох міст Ключборг (Польща) та Гослер (Німеччина). Для дітей заплановані культурно-екскурсійні програми, проживання в гірському курортному регіоні Харц, ознайомлення з надбаннями та традиціями міст, офіційні зустрічі з німецькими та польськими меценатами й представниками влади, спільні заходи з однолітками приймаючої сторони.
 
Діти вже були у Польщі та Німеччині, де для них підготували подарунки та цікаве дозвілля.
 
В місті Ключборг діти займалися скалолазінням, розмалювали сумки-шопери, співали українські пісні, пройшли квест, відгадували ребуси, взяли участь у вікторинах.
 
В Гослері дітей зустріла делегація в особі мера міста Urte Schwerdtner. Серед членів делегації також були спонсори які оплатили проживання, подорож , харчування та дозвілля/екскурсії для дітей та директор готелю. А також організатори відпочинку, які представляють громадську організацію Lions Club Kaiserpfalz.
 
Під час зустрічі діти мали можливість поспілкуватися англійською мовою та висловити слова подяки. Супроводжуючі вручили подарунки з українською символікою, а діти почепили кожному члену делегації власноруч сплетені браслети і жовто-сині сердечка з бісеру. Найприємнішим для дітей були подарунки від спонсорів поїздки, теплі обійми та спілкування.
 
Також, розповідь про подорож наших українських дітей висвітлили у німецькому виданні з дуже щемливим заголовком: «Є життя поза бомбами».
 
Дякуємо усім, хто долучився до даної ініціативи та зробили трішки щасливішими дітей з Великоберезовицької громади.
 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини Великоберезовицької селищної ради відбулася у понеділок, 15 квітня.

Під час засідання члени комісії прийняли рішення про:

- надання дозволу матері, яка діє від імені малолітньої дитини та неповнолітній дитині на укладання договорів купівлі-продажу;

- надання дозволу батькові, який діє від імені малолітньої дитини та неповнолітній дитині на укладання договорів купівлі-продажу;

- надання дозволу на укладання договору дарування (прийняття в дар) житлового будинку та земельної ділянки, де неповнолітні діти мають право користування;

- надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів неповнолітнім дітям;

- надання погодження на влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування до прийомної сім'ї;

- припинення опіки та звільнення від обов'язків опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

- зняття із соціального супроводу сім'ї опікуна в якій виховується дитина, позбавлена батьківського піклування;

- затвердження індивідуальних планів соціального захисту для дитини-сироти та дитини позбавленої батьківського піклування.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02noDkJ3uGLP6WEbBphBSbz8mkpcKmzP3YTVjXxuvpQY2Dsv3oXrcLvRGMVWPX9jngl?locale=uk_UA 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини Великоберезовицької селищної ради відбулася у понеділок, 12 лютого.
 
Під час засідання члени комісії прийняли рішення про:
- надання дозволу неповнолітньому на укладення договору купівлі-продажу житлового будинку та двох земельних ділянок;
- взяття на соціальний супровід сімей піклувальників у яких виховуються дитина, позбавлена батьківського піклування, дитина-сирота.
 

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоберезовицької селищної ради відбулося у п’ятницю, 22 грудня.

Члени комісії прийняли рішення про влаштування малолітньої дитини на повне державне утримання у КНП «Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини» Тернопільської обласної ради, а також про затвердження на 2023-2024 рік індивідуального плану соціального захисту дитини, яка залишилася без батьківського піклування.

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

11 грудня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоберезовицької селищної ради, на якому було розглянуто наступні питання:

- Про повернення малолітньої дитини на виховання у сімʼю батькам з центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації;

- Про надання неповнолітньому дозволу на укладання договору дарування (прийняття в дар) 1/3 частки земельної ділянки;

- Про надання дозволу на укладання договору дарування (прийняття в дар) 1/3 частки земельної ділянки на імʼя малолітньої дитини;

- Про затвердження на 2023-2024 рік індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах;

- Про взяття на соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та сім’ю внутрішньо переміщених осіб, які вимушено переїхали у Великоберезовицьку громаду.

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини Великоберезовицької селищної ради відбулася у середу, 11 жовтня.
 
Під час засідання члени комісії прийняли рішення про:
- надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу (купівлі) на імʼя малолітньої дитини;
- взяття на соціальний супровід сімей;
- завершення соціального супроводу сімей: прийомної, опікунської та у складних життєвих обставинах.
 
387184918 645165401129645 7835330956348683220 n

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоберезовицької селищної ради відбулося у понеділок, 11 вересня.
 
Члени комісії прийняли рішення про:
- призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування та її майном;
- надання погодження на влаштування дитини до прийомної сімʼї;
- надання дозволів на укладання договору дарування (прийняття в дар) частки житлового будинку та частки земельної ділянки.
 

 

Інформація для опікунів

Служба у справах дітей Великоберезовицької селищної ради нагадує опікунам та піклувальникам Великоберезовицької громади, що відповідно до ч.2 ст.34 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" передбачено, що обов’язкові медичні огляди всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування мають здійснюватися двічі на рік.

Відповідно до п. 47 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 з 2019 року опікуни та піклувальники щороку з моменту призначення зобов’язані подавати службі у справах дітей за місцем свого проживання (перебування) висновок про стан здоров’я опікуна, піклувальника, складений за формою згідно з додатком 5.

Тому нагадуємо опікунам та піклувальникам Великоберезовицької громади про необхідність своєчасного проходження щорічного медичного огляду ними особисто, та проходження 2 рази на рік медичного огляду дітьми які виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників, з обов’язковим наданням висновків про стан здоров’я опікуна (піклувальника) та підопічних дітей службі у справах дітей Великоберезовицької селищної ради. Отримати бланки медичних оглядів можна у службі у справах дітей.

Відповідно до п. 4.11 наказу № 34/166/131/88 від 26.05.1999 року "Про затвердження Правил опіки та піклування" опікуни (піклувальники) подають щорічно, не пізніше 1 лютого, до органів опіки та піклування звіт про свою діяльність за минулий рік щодо захисту прав та інтересів підопічних, у тому числі щодо збереження належного їм майна та житла. Після припинення опіки та піклування опікуни (піклувальники) подають загальні звіти про свою діяльність.

Звертаємо увагу, що у разі ненадання або несвоєчасного надання вищевказаних документів, служба у справах дітей залишає за собою право відповідно до вимог діючого законодавства України як орган влади, який здійснює контроль за станом утримання та виховання усіх категорій дітей на відповідній території, звертатися до органів поліції з клопотанням про притягнення опікунів (піклувальників) до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Повторне або систематичне невиконання опікуном (піклувальником) своїх обов’язків може мати негативні наслідки, в тому числі такі, як постановка родини на облік сімей, які потрапили в складні життєві обставини та вирішення питання органом опіки та піклування або в судовому порядку про звільнення опікуна та піклувальника від обов’язків та вилучення дитини з родини (п.49 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866).

Просимо відповідально виконувати обов’язків опікунів/ піклувальників та не допускати порушення прав підопічних дітей.

За додатковою інформацією звертайтесь у службу у справах дітей Великоберезовицької селищної ради, яка знаходиться за адресою: вул. Шкільна, 4, у приміщенні будинку культури Великоберезовицької селищної ради.

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоберезовицької селищної ради відбулося у понеділок, 7 серпня.

На порядку денному розглянули питання про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, а також про визначення способу участі батька у спілкуванні та вихованні малолітньої дитини.

 

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоберезовицької селищної ради.

На порядку денному, 24 липня, розглянули питання поставлення на облік як кандидатів в опікуни жителів Великої Березовиці, повернення малолітньої дитини на виховання матері, а також завершення супроводу опікунської сім’ї, в якій виховується дитина, позбавлена батьківського піклування.

Окрім цього затвердили індивідуальний план соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування та індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 

 

logo vb