КП «Великоберезовицьке» виконує роботи з благоустрою у громаді

Комунальне підприємство «Великоберезовицьке» щоденно працює над забезпеченням благоустрою у населених пунктах громади.

Протягом двох тижнів працівники КП значну увагу приділяли благоустрою у селах Мишковичі, Велика Лука, Петриків, Острів та смт. Велика Березовиця.

Також виконали ряд робіт:

у с. Мишковичі провели скошування стадіону;

в смт. Велика Березовиця прибрали сухий хмиз, гілля, а також вивезли та утилізували відходи; біля пам'ятника «Борцям за волю України» провели покіс трави трактором з роторною косою; скосили траву на вулиці Микулинецькій, навели благоустрій біля джерела Пресвятої Трійці, а також на дитячих майданчиках; завершили упорядкування територій з нагоди храмового празника; підготували стадіон до чемпіонату першої ліги Тернопільської області з футболу;

у с. Велика Лука працювали над відновленням муру на території школи;

у с. Петриків скосили траву;

у с. Острів скосили траву біля дороги, яка веде до цілющого джерела; відремонтували ворота та провели благоустрій на території дитячого майданчику.

Окрім цього працівники КП спільно з фахівцями РЕМ прибрали повалене через негоду дерево на вулиці Степана Бандери в смт. Велика Березовиця. Тополю, яка пошкодила електромережі, порізали та доставили у котельні дитсадків громади. Гілля, яке залишилось, приберуть найближчим часом.

 

 

КП «Великоберезовицьке» працює над благоустроєм у селах громади

 

КП «Великоберезовицьке» щоденно працює над забезпеченням благоустрою у населених пунктах громади.

Зокрема, протягом тижня значну увагу приділили благоустрою у селах Острів, Настасів, Мар'янівка та смт. Велика Березовиця.

На місцевих кладовищах провели очищення від дикої рослинності, високої трави, чагарникових заростей і невеликих дерев, сухих гілок, тощо.

Окрім цього скосили траву на стадіонах у Великій Березовиці та Настасові.

Наступного тижня працівники КП займатимуться упорядкуванням територій у Великій Березовиці та Петриках з нагоди храмового празника.

Інформацію про роботу КП «Великоберезовицьке» також можна отримувати у соціальній мережі «Фейсбук» на сторінці селищної ради за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada

або на сторінці комунального підприємства за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%94%D0%BC%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B5-104756032312708/

 

Триває робота з благоустрою на території громади

 01

У Великоберезовицькій громаді тривають роботи з благоустрою.

КП «Великоберезовицьке» щоденно працює над забезпеченням благоустрою у населених пунктах громади.

Цього тижня комунальні працівники прибирали територію і косили траву на стадіоні та біля каплички у смт. Велика Березовиця.

Окрім цього покосили траву у селах: Йосипівка, Настасів, Миролюбівка, Лучка, Мишковичі, Острів, Буцнів, Велика Лука.

 

У громаді триває сезонне обрізання дерев

 555

КП «Великоберезовицьке» щоденно працює над забезпеченням благоустрою на території громади.

У смт. Велика Березовиця, 12 квітня, працівники КП «Великоберезовицьке» спільно з працівниками КП «Аква-сервіс» виконували сезонне обрізання дерев.

Відходи дерев, зокрема гілки, подрібнювали у спеціальній дробарці – щепорізці.

До цього дробарку протягом дня тестували у Мишковичах.

Нагадаємо, кошти на придбання трактора і всіх комплектуючих деталей, серед яких щепорізка, депутати селищної ради виділили минулого року.

 111

222

333

444

666

777

logo vb