Інструменти доступності

КП «Аква-Сервіс» повідомляє про зміни тарифів

КП «Аква – Сервіс» повідомляє:
Адміністрацією комунального підприємства подано на затвердження у Великоберезовицьку селищну раду економічно обгрунтований тариф на водопостачання та водовідведення, який становить – 55,92 грн., з яких: водопостачання – 13,92 грн., водовідведення – 42 грн.
На сьогоднішній день комунальне підприємство надає споживачам послуги з централізованого водопостачання та водовідведення за діючим тарифом від 01.07.2022р. у розмірі 38,88 грн., з яких: водопостачання - 10,26 грн./м3, водовідведення - 28,62 грн./м3.
Даний тариф був розрахований на основі того, що були значно нижчі тарифи на енергоносії, а мінімальна заробітня плата на той час складала 6 500 грн.

Звертаємо увагу на те, що від дати затвердження діючого тарифу - з 01.07.2022р. по 01.01.2024р. включно, мінімальна заробітня плата в Україні зазнала змін в сторону підняття, а саме: з 01.10.2022р. по 31.12.2022р. - 6 700 грн., з 01.01.2023р. по 31.12.2023р. - 6 700 грн., з 01.01.2024р.- 7 100 грн.

Держбюджетом України на 2024р. передбачені також подальші зміни щодо підняття мінімальної заробітньої плати з 01.04.2024р. у розмірі 8 000 грн. Однак, оклади працівників КП «Аква – Сервіс», при зміні мінімальної заробітної плати з 1 жовтня 2022 року не змінювалися. Крім цього, протягом 2023р. для комунального підприємства зріс тариф на електроенергію близько 30 %, очікується зростання ціни на оплату послуг по стоках КП «Тернопільводоканалу» , значно зросли ціни на матеріали, труби, арматуру, глибинні насоси.


За період дії тарифу 2022 має збитки:
за 2022р. збитки становлять: 312,9 тис. грн.;
за 2023р. збитки становлять: 614,4 тис. грн.


У випадку не зміни діючого тарифу, збитки від діяльності КП «Аква – Сервіс» будуть надалі зростати, що приведе до заборгованості по оплаті основним постачальникам послуг підприємству, заборгованості по заробітній платі працівникам, по сплаті податків на заробітню плату та сплати ПДВ, та застосування штрафних санкцій до підприємства за їх не своєчпсну сплату.

Також варто зазначити, що діючий тариф від 01.07.2022р. у розмірі 10,26 грн./м3 для споживачів смт. Велика Березовиця на водопостачання, є найнижчим серед тарифів для споживачів по Тернопільській області.

 

З повагою, адміністрація КП "Аква-Сервіс"

Рішення виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради №80 від 27 лютого 2024 про встановлення тарифів КП "Аквасервіс" на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

додаток 17

додаток 19

 

 

 

Про публічну пропозицію (оферту) КП «Аква- Сервіс» про укладення індивідуальних договорів

ПОВІДОМЛЕННЯ

про публічну пропозицію (оферту) КП «Аква- Сервіс» про укладення

ІНДИВІДУАЛЬНИХ ДОГОВОРІВ

про надання послуг з централізованого водопостачання та

централізованого водовідведення

     У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України Постанови №85 від 02.02.2022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690», на виконання  Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,   ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, КП «Аква-Сервіс» Великоберезовицької селищної ради (код ЄДРПОУ 38248545) публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення ІНДИВІДУАЛЬНИХ ДОГОВОРІВ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) багатоквартирних будинків, житлових та нежитлових приміщень.

     Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті Великоберезовицької селищної ради  https://vbsr.gov.ua, власники (співвласники, користувачі) багатоквартирних будинків, житлових та нежитлових приміщень не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин, та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, а власники (користувачі) індивідуального (садибного) житлового будинку/ нежитлового приміщення не вчинили дій щодо відключення (відмови) від послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (за наявності).

     Довідково: прийняття рішення про вибір моделі організації договірних відносин з виконавцем комунальної послуги (укладення індивідуального та/або колективного договору про надання комунальної послуги) належить до повноважень зборів співвласників багатоквартирного будинку та оформлюється відповідно до ст. 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст. 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 25.08.2015 №203 «Про затвердження форми протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку».

      Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, житлових та нежитлових приміщень які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення , звертаються до КП «Аква – Сервіс» Великоберезовицької селищної ради  для отримання вказаних послуг, в тому числі оплачуючи дані послуги, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

      У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

     Договір розміщено на веб-сайті Великоберезовицької селищної ради  https://vbsr.gov.ua,у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

    Перелік договорів:

1. Публічний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

2. Договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

3. Договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання.

4. Договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водовідведення.

5. Типовий колективний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

* за інформацією КП «Аква – Сервіс»

Відновлено водопостачання на вулицях Енергетична і Лесі Українки в смт. Велика Березовиця

    У Великій Березовиці відновлено водопостачання на вулицях Енергетична і Лесі Українки. Перебої виникли у зв’язку з поломкою електрообладнання.
    Зокрема у водонапірній башті, яка знаходиться на вулиці Енергетичній, 5, вийшло з ладу електрообладнання, що контролює живлення глибинних насосів. У зв’язку з цим частина місцевих жителів на деякий час залишилась без водопостачання.
    У неділю на об’єкті працювали чергові електрики, щоб усунути неполадки. Сьогодні вранці, 24 жовтня, здійснено заміну системи електрообладняння та відновлено водопостачання.  «У даному випадку поломка виникла через великі та недопустимі перепади напруги по фазах. На першій фазі напруга становила близько 180 В, на другій – 240 В, на третій – 243 В. Усі фази мають відповідати стандарту – від 220 до 240 В. У зв’язку з такими перебоями напруги і виникла проблема з поломкою електротехніки», - пояснив директор КП «Аква-сервіс» Олександр Комаренко.
    Найближчим часом КП планує замінити електрообладнання у даній водонапірній башті на нову та сучаснішу – типу «Каскад».

Комунальне підприємство «АКВА– СЕРВІС» повідомляє, що 1 жовтня 2022 року буде припинено надання послуги з утримання багатоквартирних будинків і споруд

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

       Відповідно до вимог пункту 31 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09 листопада 2017 року №  2189-VIII та Наказу від 27 липня 2022 року № 41, комунальне  підприємство  «АКВА– СЕРВІС»  повідомляє, що 1 жовтня 2022 року буде припинено надання послуги з утримання багатоквартирних будинків і споруд на прибудинковій території, а укладені договори щодо надання вказаної послуги буде розірвано. 

      З 1 жовтня 2022 року комунальне підприємство не буде здійснювати оплату за спожиту електроенергію в місцях загального користування (сходових площадках,  підвалах та інших допоміжних приміщеннях багатоквартирних будинків) постачальнику електроенергії - ТОВ «Тернопільелектропостач», а укладені договори на постачання електроенергії будуть розірвані.  

       Діяльність КП «АКВА-СЕРВІС» буде спрямована на обслуговування мереж водопостачання та водовідведення, що обліковуються на балансі підприємства.

Шановні  співвласники майна багатоквартирного будинку!

          Рекомендуємо Вам до 1 жовтня 2022 року прийняти рішення на загальних зборах жителів будинку про форму управління багатоквартирним будинком:  створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), або приєднатися до діючих ОСББ чи самостійно вирішувати всі питання (проблеми) з  обслуговування будинку власними силами за кошти співвласників квартир.

          Законом України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку»  від 14 травня 2015 року № 417-VIII  визначено, що власники квартир в багатоповерхових будинках є співвласниками  спільного майна багатоквартирного будинку:приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення, а також будівлі і споруди, які призначені для задоволення потреб співвласників багатоквартирного будинку та розташовані на прибудинковій території. 

        Утримання в належному санітарному, протипожежному і технічному стані спільного майна багатоквартирного будинку, забезпечення технічного обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку є обов’язком співвласників багатоквартирного будинку (власників квартир та нежитлових приміщень) з моменту набуття  у власність квартир  та нежитлових приміщень. 

Адміністрація КП «Аква – Сервіс»

29 липня 2022 року.

 

Рекомендовані тарифи КП Аква-Сервіс» на послуги з водопостачання та водовідведення

 

КП «Аква-Сервіс» подає на затвердження виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради скореговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

КП «Аква-Сервіс» спільно з фахівцями Держпродспоживслужби та представниками селищної ради скорегували тарифи на послуги водопостачання та водовідведення.

Нагадаємо, під час засідання виконавчого комітету селищної ради, яке відбулося 9 червня, обговорили встановлення нових тарифів КП «Аква-Сервіс» на послуги з водопостачання та водовідведення.

Члени виконкому рішення щодо зазначеного питання не прийняли, оскільки не було висновку Держпродспоживслужби щодо рекомендованих тарифів. Тому документи відправили на доопрацювання. Також на офіційному сайті громади було оприлюднено запропоновані тарифи на послуги КП «Аквасервіс».

Питання встановлення нових тарифів вивчала спеціальна комісія, до складу якої увійшли представники селищної ради і Держпродспоживслужби.

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області вивчили питання економічного обґрунтування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «Аква-Сервіс».

Скореговані під час розгляду тарифи на комунальні послуги склали:

на послуги з централізованого водопостачання 10,26 грн. за 1 куб.м. (з ПДВ);

на послуги з централізованого водовідведення 28,62 грн. за 1 куб.м. (з ПДВ).

Усі розрахунки здійснені за результатами повного перегляду тарифів.

 

290110663 569353568136054 3709986708048752415 n

 

Відбудеться зміна тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення КП «Аква-Сервіс»

 

КП «Аква-сервіс» Великоберезовицької селищної ради має намір підвищити тарифи з послуг централізованого водопостачання та водовідведення.

Станом на 1 червня, тарифи на послугу з централізованого водопостачання для населення Тернопільської області найдешевші у КП «Аква-сервіс» – 7,67 грн. Для порівняння, у КП «Тернопільводоканал» – 17,58 грн., КП «Залізці» – 13,40 грн., КП «Добробут» (Великі Бірки) – 18,05 грн., МКП «Добробут» (Бережани) – 31,96 грн.

У КП «Аква-сервіс» повідомили, що причини підвищення тарифів є вимушеними і не залежать від їхньої діяльності. Пропозиції та зауваження від споживачів на адресу підприємства не надходили.

Зростання матеріальних витрат, а також ріст мінімальної зарплати з податками на неї та інших витрат в собівартості даних послух, привели до збиткової роботи підприємства. Збитки від послуги централізованого водопостачання за 1 квартал 2022 року становили – 16,8 тис. грн., а збитки від послуги централізованого водовідведення – 128,0 тис. грн.

За послугу з централізованого водопостачання ціна на електроенергію збільшилась на 2,68 грн (без ПДВ) і відповідно на 3,22грн (з ПДВ). Прямі  витрати на оплату праці збільшились на 0,23грн (без ПДВ) і відповідно  збільшились нарахування на зарплату ЄСВ – 22%.

У вартість тарифу ввійшла різниця тарифів КП «Тернопільводоканал» і КП «Аква-Сервіс» (по вул. Заводська, Лугова, Микулинецька) – 0,10 грн, а також виробничі інвестиції на придбання і встановлення приладів комерційного обліку води на будинках – 1,96 грн. (без ПДВ). Окрім цього зросли  адмінвитрати на 0,25 грн., витрати на збут – на 0,06 грн., інші операційні витрати – на 0,42 грн.

У зв’язку з цим, планова собівартість 1 м.куб. води збільшилась на 3,40 грн., а планова вартість – збільшилась до 5,49 грн. (без ПДВ).

На послугу з централізованого водовідведення ціна на електроенергію збільшилась на 0,78 грн. (без ПДВ), послуга з очистки стоків збільшилась на 2,39 грн. (без ПДВ). Прямі витрати на оплату праці зросли на 1,55 грн. (без ПДВ) і відповідно нарахування на зарплату ЄСВ – 22%., адмінвитрати зросли на 0,71 грн (без ПДВ), інші прямі матеріальні витрати зросли на 0,19 грн. (без ПДВ), витрати на збут зросли на 0,32 грн. (без ПДВ), інші прямі на 0,19 грн. (без ПДВ). Таким чином, планова собівартість 1 м. куб. стоків збільшилась на 6,06 грн. а планова вартість збільшилась – 5,80 грн. (без ПДВ).

Для рентабельної роботи підприємства потрібно тарифи на дані послуги привести до економічно обгрунтованих, зазначили у КП «Аква-сервіс».

Нагадаємо, під час засідання виконавчого комітету селищної ради, яке відбулося 9 червня, обговорили встановлення тарифу КП «Аква-Сервіс» на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Зокрема запропоновано, за розрахунками КП «Аква-Сервіс», тариф  на послуги з централізованого водопостачання (за 1 куб.м) — 14 грн 26 коп. (з ПДВ); тариф на послуги з централізованого водовідведення (за 1 куб.м) — 31 грн 01 коп. (з ПДВ).

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ комунальних послуг КП «АкваСервіс»

32 main

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ-БОРЖНИКІВ

комунальних послуг КП «АкваСервіс»

Великоберезовицької селищної ради

 

КП «АкваСервіс» повідомляє, що станом 01.06.2022р., борг населення  за надані послуги сягає 1.002.000,00 грн., що унеможливлює розрахуватись за спожиту електроенергію, за здані стоки КП «Тернопільводоканал», накінець, оплатити всі податки та видати заробітну плату працівникам  підприємства.

Прохання: терміново оплатити за надані послуги!

У випадку не погашення заборгованості за отримані Вами комунальні послуги, а військові дії на території нашої області не проводяться і оплата комунальних платежів обов’язкова,

 КП «АкваСервіс» змушений буде подавати  позовні  заяви до суду про примусове стягнення боргу! 

 

Дякуємо за розуміння, з повагою, адміністрація КП «АкваСервіс»

Про встановлення  тарифу КП «Аква-Сервіс» на послугу з централізованого водовідведення

УКРАЇНА

          ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

      ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТ

РІШЕННЯ 

від 30 березня 2021 року №33

 

Про встановлення  тарифу КП «Аква-Сервіс» на послугу з централізованого водовідведення

Розглянувши звернення КП «Аква-Сервіс» від 09.02.2021 року Вих.№28 та від 16.02.2021 року Вих.№ 44, беручи до уваги зміст постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 20.01.2021 р., № 73;  враховуючи, лист Головного Управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області від 26.02.2021 року №Вих-01-15/744-21, відповідно до підпункту 2 пункту “а” статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 2 частини 3 статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» до відання виконавчих органів селищних рад належать повноваження щодо встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на комунальні послуги; зважаючи на те, що відповідно до пунктів 2, 3 розділу V Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, який затверджений наказом Мінрегіонбуду від 12.09.2018 р., №239, зміна тарифів ініціюється суб’єктом господарювання шляхом подання до органу місцевого самоврядування відповідної заяви про встановлення тарифів та доданих до неї документів, які підтверджують зміну вартості окремих складових тарифу, у разі коригування тарифів; керуючись статтею 17 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», де встановлено, що відносини органів місцевого самоврядування з підприємствами, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, будуються на засадах їх підпорядкованості, підзвітності та підконтрольності органам місцевого самоврядування, а також статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Великоберезовицької селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити  з 01.04.2021 року тариф на послугу, з централізованого водовідведення, в розмірі  за 1 м.куб. з ПДВ - 24,05 грн., яку надає комунальне підприємство «Аква-Сервіс» Великоберезовицької селищної ради.

2.Зобов’язати КП «Аква-Сервіс» провести перерахунок споживачам з 01.02.2021 року між діючим (28,62 грн. за 1 м.куб.) та встановленим з 01.04.2021 р.  (24,05 грн. за 1 м.куб.) тарифом.

3. КП «Аква-Сервіс» забезпечити застосування тарифів, встановлених цим рішенням, та доведення інформації до споживачів  у термін визначений чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови –Володимира Короля.

Селищний   голова                                                   Андрій  ГАЛАЙКО

 

                        

logo vb