РОЗПОРЯДЖЕННЯ про скликання засідання виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради..

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про скликання засідання виконавчого комітету 

Великоберезовицької селищної ради.

 

Керуючись п.20 ч.3 ст.42,ст.53 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні », скликати    засідання виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради   09 серпня  2022 року о 10.00 год. в приміщенні Великоберезовицької селищної ради за адресою: вул.Микулинецька 42  смт.Велика Березовиця.

 

На порядок  денний  винести питання:

 1.Про визначення обсягу компенсації витрат власника жилого приміщення, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

2.Про проведення робіт з облаштування приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

3.Про призначення опікуна для недієздатної особи (затвердження висновків опікунської ради).

4.Про схвалення звіту про виконання бюджету Великоберезовицької селищної  ради за  перше півріччя 2022 року.

5.Про  затвердження акту  приймання передачі основних  засобів та необоротних матеріальних  активів Великоберезовицької селищної ради на баланс відділу соціального захисту населення Великоберезовицької селищної ради.

6.Про затвердження змін до Фінансового плану на 2022 рік Комунального  підприємства Великоберезовицької селищної ради «Великоберезовицьке».

 7.Про затвердження звіту щодо виконання фінансового плану комунального  підприємства Великоберезовицької селищної ради «Великоберезовицьке»  за ІІ квартал 2022 року.

8.Про виділення матеріальної допомоги.

9. Про виплату одноразової  грошової  допомоги на поховання (Сисак Р.Б.).

10. Про виплату одноразової  грошової  допомоги на поховання (Шевчук О.М.).

11.Про  надання дозволу Музика Г.Б. на виготовлення   технічної документації на газифікацію та  підведення газу до житлового будинку  по вул.Шептицького, № 146 в с.Петриків.

12.Про  присвоєння  адреси  садовому  будинку  Горбової Н.І. в с.Петриків.

13.Про  присвоєння  адреси  житловому  будинку  Лукович О.С. в с.Петриків.

14.Про  присвоєння  адреси  житловому  будинку  Куцого В.І. в смт.Велика Березовиця.

15.Про  присвоєння  адреси  житловому  будинку Ридз В.І. в с. Настасів                                                                                                                       

16.Про надання дозволу Юник О.І. на проведення благоустрою  прилеглої  території в смт. В. Березовиця по вул. Енергетична, 5а.

17.Інші.

Селищний голова                                                                     Андрій  ГАЛАЙКО

Відбулись благодійні акції для внутрішньо переміщених осіб

У селах Острів і Петриків відбулись благодійні акції для сімей внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Великоберезовицькій громаді.

Заходи провели у рамках проєкту «Соціальне служіння УГКЦ» за ініціативи БФ «Карітас Тернопіль» та підтримки Великоберезовицької селищної ради.

Волонтери відвідали місцеві парафії УГКЦ, щоб допомогти і підтримати внутрішньо переміщених осіб, а також для спільного служіння потребуючим, обміну досвідом та шляхів вирішення труднощів.

Провели виїзні консультації, що суттєво наближають якісні послуги до кожної потребуючої людини зокрема.

Наймолодші учасники благодійних акцій мали чудову нагоду взяти участь у цікавих заходах, творчих майстер-класах, квестах, які для них підготували фахівці Простору Дружнього до Дитини.

Дякуємо волонтерам, БФ "Карітас Тернопіль", духівництву УГКЦ, які підтримують діяльність проєктів, що турбуються про постраждалих від російської агресії.

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання засідання двадцятої сесії Великоберезовицької селищної ради восьмого скликання

20882970 380704922348690 4813932695709286974 n

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 від 01 серпня  2022 року № 143

Про скликання засідання  двадцятої  сесії  Великоберезовицької селищної  ради восьмого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 01 серпня 2022 року № 143 Про скликання засідання двадцятої сесії Великоберезовицької селищної ради восьмого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

двадцятої сесії восьмого скликання.

1.Про затвердження звіту  про виконання  Великоберезовицького селищного бюджету  за 1 півріччя 2022 року.

2. Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг у  Великоберезовицькій територіальній громаді

3. Про затвердження Плану заходів з реалізації Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Великоберезовицької селищної ради

4. Про внесення змін до Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великоберезовицької селищної ради

5. Про затвердження графіка роботи Центру надання адміністративних послуг Великоберезовицької селищної ради

6. Про внесення змін до Переліків першого та другого типів об'єктів оренди, які підлягають передачі в оренду на аукціоні та без аукціону.

7. Про передачу в оренду без проведення аукціону нерухомого майна  комунальної власності Великоберезовицької селищної ради.

8.Про передачу   в оренду ФО-П Гач Віталію Олеговичу   земельну ділянку комунальної власності ,кадастровий номер 6125285700:02:001:1382  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої за адресою село Настасів  вул. Куріців Кутик , 489.

9.Про передачу в оренду ФО-П Рутецькому Андрію Едуардовичу земельну ділянку комунальної власності, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованої за адресою село Острів  вул. Польова, 2а  

10.Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що надається у власність шляхом викупу ФОП Зазуляк І.Є. 

11.Про надання дозволу ТзОВ «Партнер-Авто-Пром»   на розробку звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки   для  будівництва та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованої за адресою: село Острів, вул. Промислова ,5б  Тернопільського району.

12.Про надання дозволу ТзОВ «Партнер-Авто-Пром» на розробку звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки»   для  будівництва та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованої за адресою: село Острів,  вул. Промислова ,5д Тернопільського району.

13.Про надання дозволу ПАП «Агропродсервіс»  на виготовлення  детального плану території  земельної ділянки комунальної власності   для будівництва та обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури в с.Острів

14.Про надання дозволу ФОП Барану М.З. на виготовлення  детального плану території. земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних 

будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  в с.  Велика Лука 

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності  яка перебуває в користуванні ПАП «Агропродсервіс»   

16.Про передачу в оренду земельної ділянки ПАП «Агропродсервіс»   для будівництва та обслуговування будівель торгівлі   в с.Настасів вул. Центральна ,19.

17.Про надання дозволу ПАТ «Агропродсервіс» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки   в с. Настасів.

18.Про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення  земельної ділянки приватної власності гр. Парфановича А.Я. в смт.Велика Березовиця.

19. Про передачу в оренду ПАП «Агропродсервіс» земельної ділянки сільськогосподарського  призначення  комунальної власності ,для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   у  с. Настасів .

20.Про надання дозволу на розроблення  документації із землеустрою щодо інвентаризації земель водного фонду  комунальної власності .

21.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду площею 10 га ТОВ «Мишковицький спиртзавод. для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), розташованої за  адресою с.Велика лука.

22.Про затвердження детального плану території земельної ділянки комунальної власності для встановлення санітарно-охоронної зони артсвердловини в смт. Велика Березовиця, вул. Микулинецька, 40-А Тернопільського району Тернопільської області

23.Про затвердження детального плану території земельної ділянки комунальної власності для встановлення санітарно-охоронної зони артсвердловини в смт. Велика Березовиця, вул. Миру-Бічна Тернопільського району Тернопільської області

24.Про затвердження детального плану території земельної ділянки комунальної власності для встановлення санітарно-охоронної зони артсвердловини в смт. Велика Березовиця, вул. Енергетична, 17/2 Тернопільського району Тернопільської області

25.Про затвердження детального плану території земельної ділянки комунальної власності для встановлення санітарно-охоронної зони артсвердловини в смт. Велика Березовиця, вул. Енергетична, 5 Тернопільського району Тернопільської області

26.Про затвердження детального плану території земельної ділянки комунальної власності для встановлення санітарно-охоронної зони артсвердловини в смт. Велика Березовиця, вул. Енергетична Тернопільського району Тернопільської області

27.Про затвердження детального плану території земельної ділянки комунальної власності для встановлення санітарно-охоронної зони артсвердловини в смт. Велика Березовиця, вул. Енергетична, 17 Тернопільського району Тернопільської області

28.Про затвердження детального плану території земельної ділянки комунальної власності для встановлення санітарно-охоронної зони артсвердловини в смт. Велика Березовиця, вул. Микулинецька, 6 Тернопільського району Тернопільської області 

29.Про затвердження детального плану території земельної ділянки приватної власності гр. Радчука Віктора Вікторовича зі зміною цільового призначення площею 0,1 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Петриків.

30.Про затвердження детального плану території земельної ділянки приватної власності гр. Дручик Мар’яни Анатоліївни зі зміною цільового призначення площею 0,1 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с. Петриків.

31.Про розгляд звернення ТОВ «Облпродконтракт»  щодо  передачі  земельної ділянки в оренду для  будівництва та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  розташованої  у селі Острів.

32 .Про припинення шляхом ліквідації юридичних  осіб - сільських виборчих комісій Тернопільського району Тернопільської області. 

33.Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування.

Селищний голова                                                                   Андрій ГАЛАЙКО

 

 

Посилять кримінальну відповідальність за підпали опалого листя та стерні

 

В Україні посилять кримінальну відповідальність за підпали опалого листя та стерні. Йдеться про дії, що спровокували знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу.

Відповідний законопроект № 7212-1 схвалила у першому читанні Верховна Рада України. Документом вносяться зміни до Кримінального Кодексу України та Кодексу про адміністративні правопорушення.

Зокрема, пропонується розширити перелік дій, за які буде передбачено кримінальну відповідальність та посилити її в умовах воєнного стану.

Так, згідно з законопроектом, в умовах воєнного чи надзвичайного стану правопорушникам може загрожувати позбавлення волі на строк від 5 до 10 років – за умисне знищення або пошкодження вогнем чи іншим способом лісу, зелених насаджень, стерні, луків, пасовищ, степової, водно-болотної чи іншої рослинності, її залишків та опалого листя на землях будь-якої категорії, якщо це спричинило істотну шкоду довкіллю.

У мирний час за ці ж самі дії строк обмеження чи позбавлення волі становитиме від 2 до 5 років. За відповідну шкоду, завдану на територіях природно-заповідного фонду, – передбачать позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

«В умовах війни наше довкілля зазнає значної шкоди від бойових дій та ракетних обстрілів. І ми не маємо жодного права допускати ще й руйнування його безвідповідальною поведінкою, нерозумінням, що примітивне випалювання сухостою – це велика небезпека. Ми неодноразово бачили, до яких наслідків призводили такі дії у мирний час. Сьогодні це додаткове навантаження на наше довкілля і додатковий клопіт для рятувальників, які цілодобово рятують людські життя, розміновують території та розбирають завали, а ще - змушені ліквідовувати підпали сухостою», - прокоментував Міністр Руслан Стрілець.

Також у Кримінальному кодексі окремо встановлять відповідальність за знищення або пошкодження лісу і лісових насаджень внаслідок недотримання правил пожежної безпеки, якщо це спричинило істотну шкоду довкіллю. Покарання передбачать у вигляді виправних робіт на строк до 2 років або обмеження волі на строк від 1 до 3 років.

За ці ж дії у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, або якщо вони викликали тяжкі наслідки для довкілля правопорушникам загрожує позбавленням волі на строк від 1 до 3 років.

Вчинення правопорушень в умовах воєнного або надзвичайного стану, або якщо вони призвели до загибелі людини, масової загибелі тварин чи виникнення інших особливо тяжких наслідків, каратиметься позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Нагадаємо, щороку у природних екосистемах виникає велика кількість пожеж через підпал опалого листя та стерні. Це завдає значної шкоди довкіллю: забруднює повітря та ґрунти канцерогенними шкідливими речовинами, забирає життя у тварин та руйнує середовище їх існування, знищує велику кількість видів рослин та ґрунтове біорізноманіття.

*за інформацією Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України

У громаді відзначили День Української Державності

 

Сьогодні, 28 липня, Україна вперше відзначає День Української Державності. З нагоди свята у Великоберезовицькій громаді відбулись урочистості.

День Української Державності утверджує зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу. Понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру.

У храмі Святого Володимира відслужили молебень за мир в Україні. Після цього поклали квіти до cимволічної могили Борцям за волю України.

«Ми відзначаємо День Української Державності у період воєнного стану та війни. Сьогодні ми молимось за нашу державу і воїнів, які захищають нас від російської навали.  Ворог знову зазіхнув на нашу землю і робить усе для того, щоб знищити Україну, нашу віру, мову, культуру, а також забрати в нас історію та майбутнє. Вперше, за стільки років, увесь цивілізований світ об’єднався у підтримці України. Вірю, що разом ми переможемо цю нечисть», - зазначив голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко.

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо.

 

Відбудеться благодійна акція на підтримку ЗСУ

 

У неділю, 31 липня, з нагоди храмового празника відбудеться Літургія у церкві Святого Володимира в смт. Велика Березовиця.

Богослужіння розпочнеться о 10:30 годині.

Після святкової Літургії відбудеться благодійна акція на підтримку ЗСУ. Усі виручені кошти спрямують на потреби захисників з нашої громади.

Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

 

У середу, 27 липня, відбулось засідання виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради.

На порядку денному заслухали та взяли до відома інформацію відділу загальної та організаційної роботи про стан роботи з розгляду звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету у ІІ-му кварталі 2022 року.

Також члени виконкому проголосували за внесення змін до «Програми цивільного захисту населення і територій Великоберезовицької селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022 рік» та внесення змін до Великоберезовицького селищного бюджету на 2022 рік.

За висновками опікунської ради, призначили опікуна для недієздатної особи.

Також проголосували про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків Великоберезовицької селищної ради (повторно).

Окрім цього присвоїли адреси житловим і садовим будинкам, тощо.

 

2

3

 

Заходи з нагоди Дня Української Державності

 

У четвер, 28 липня, українці вперше відзначатимуть День Української Державності.

З нагоди свята у Великоберезовицькій громаді відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України.

О 12:00 годині розпочнеться молебень за Україну у храмі Святого Володимира (смт. Велика Березовиця).

Після спільної молитви відбудеться покладання квітів до могили Січових Стрільців.

Відповідні заходи також будуть проводитись у старостинських округах громади.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ про скликання засідання виконавчого комітету  Великоберезовицької селищної ради.

Vukonkom 1 pozachergove

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від  25  липня 2022 року № 136

Про скликання засідання виконавчого комітету 

Великоберезовицької селищної ради.

 

     Керуючись п.20 ч.3 ст.42,ст..53 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні », скликати    засідання виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради   27 липня  2022 року о 10.00 год. в приміщенні Великоберезовицької селищної ради за адресою: вул.Микулинецька 42  смт.Велика Березовиця.

На порядок  денний  винести питання:

 

1.Про затвердження  висновку про доцільність позбавлення  батьківських прав та стягнення аліментів.

2. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав. 

3.Про надання дозволу гр.Панчук О.С. на укладення договору дарування квартири на ім’я неповнолітньої дитини.

4. Про стан розгляду звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету у ІІ - му  кварталі  2022 року.

5. Про внесення змін до «Програми цивільного захисту населення і територій Великоберезовицької селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022 рік» (із змінами) затвердженої рішенням №103 від 21.04.2022 року виконавчим комітетом Великоберезовицької  селищної ради.

6. Про внесення змін до Великоберезовицького селищного бюджету на 2022 рік 

(код бюджету 19556000000).

7.Про безоплатну передачу основних засобів та необоротних матеріальних актів з балансу Великоберезовицької селищної ради на баланс відділу соціального захисту населення Великоберезовицької селищної ради.

8.Про  присвоєння  адреси  житловому  будинку  Пиріг  В.А. в с.Петриків.

9.Про  присвоєння  адреси  житловому  будинку  Кіндель Р.С. в смт.Велика  Березовиця.

10.Про  присвоєння  адреси  садовому  будинку Шевчук Г.А. в  с.Петриків.

11.Про  присвоєння  адреси  садовому  будинку Сватенко Ю.М. в  с.Петриків.

12.Про  надання дозволу Олексій Б.І. на виготовлення   технічної документації  на газифікацію та  підведення газу до житлового будинку  по вул.Шептицького, № 146 в с.Петриків.

13.Про погодження  графіку роботи об’єкту торгівлі магазину  «Галя Балувана» по  вул.Микулинецька, № 95-а  в смт.Велика Березовиця.

14. Про переведення дачного (садового)  будинку гр.Оприсок А.І. в житловий будинок.

15.Про призначення опікуна для недієздатної особи (затвердження висновків опікунської ради).

Селищний голова                                                                           Андрій ГАЛАЙКО

У громаді попрощалися з Героєм Ярославом Мокрієм

 

У селі Буцнів Великоберезовицької громади попрощалися з загиблим Героєм Мокрієм Ярославом Романовичем.

Життя 44-річного військового обірвалося під час ракетного обстрілу рашистів у Часовому Яру на Донеччині.

Останню шану воїну прийшли віддати рідні, сусіди, односельчани, побратими, військовослужбовці та усі небайдужі люди, які разом з сім’єю Героя розділяють їхнє страшне горе.

Жорстока війна забрала життя одного з найкращих Синів України. Ярослав Мокрій був справжнім патріотом, добрим та чуйним, щирим і надзвичайно світлим чоловіком.

Народився 13 жовтня 1977 року в селі Буцнів. Після закінчення місцевої школи влаштувався на роботу столяром. Згодом була служба в українській армії та весілля з дружиною Марією у 1997 році. За деякий час у подружжя народився син – Іван.

Коли у 2015 році прийшла повістка – Ярослав не тікав і не переховувався, а став на захист Батьківщини. Після служби в зоні АТО/ООС повернувся додому, працював слюсарем у приватному підприємстві.

Кілька місяців тому, після повномасштабного вторгнення рф в Україну, знову став на захист рідної держави, щоб обороняти не лише своїх рідних, а й всіх українців, кожне село та місто.

Він вірив у Бога та надзвичайно любив Україну. Був переконаний, що разом подолаємо ворога та виженемо окупантів з рідної землі.

Похоронили воїна у селі Велика Лука.

У Ярослава Мокрія залишились дружина Марія, син Іван, мати Ольга та батько Роман.

Герої не вмирають, пам’ять про Ярослава Мокрія назавжди житиме у наших серцях…

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким...

Вічна пам’ять Герою!

 

 

logo vb