Вітання з нагоди Дня Збройних Сил України

Вітання з нагоди Дня Збройних Сил України
Дорогі наші захисники! Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!
З перших днів вторгнення рф Ви обороняєте незалежність, волю і територіальну цілісність України. Ризикуючи власним життям Ви щодня даєте впевнену відсіч ворогу, звільняєте рідні землі від окупантів і самовіддано захищаєте весь український народ.
Незламні, сміливі, сильні та справжні патріоти - Вашою мужністю, характером захоплюється весь світ!
Ми віримо у перемогу! Віримо у кожного воїна, у наші Збройні Сили України!
У цей професійний день Ви на фронті обороняєте наш спокій і наше життя.
Дякуємо кожному воїну за відвагу, самовідданість, мужність і сумлінне виконання військових обов’язків.
 
Низько схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які у боротьбі за Україну віддали найдорожче - власне життя. Ми завжди пам’ятатимемо про подвиги наших воїнів…
Бажаю усім військовослужбовцям Збройних Сил України міцного здоров’я, стійкості, сильного духу в боротьбі за незалежність і свободу України, перемоги над ворогом!
 
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!
Героям слава!
 
З повагою Селищний голова  Андрій Галайко

ВІТАННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРА

Цьогорічний День волонтера – став особливим для українців під час війни.

Це свято людей з великими і щирими серцями, які часто жертвуючи особистим комфортом, безпекою і життям допомагають потребуючим, підтримують у важку хвилину.

Сьогодні наші волонтери добровільно і самовіддано допомагають Збройним Силам України у боротьбі з окупантами рф. Незважаючи на обстріли та ракетні атаки ворога, евакуюють людей з ліній фронту, доставляють їжу та речі першої необхідності. Дбають про людей на деокупованих територіях, внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, а також про тих, хто потрапив у складні життєві обставини.  

Дякую усім волонтерам, які чинять добро та об’єднані спільною справою задля перемоги України над ворогом! Зичу Вам міцного здоров’я, злагоди, добробуту, мирного неба і перемоги! Велика шана Вам і вдячність!

З повагою

Селищний голова                                                 Андрій ГАЛАЙКО

У Великоберезовицькій громаді розгорнули «Пункт Незламності»

У Великоберезовицькій громаді розгорнули «Пункт Незламності»

Крім «Пункту Незламності» у громаді розгорнули ще 12 пунктів обігріву в будівлях шкіл і дитсадків

 На випадок зникнення зв'язку, інтернету та електроенергії у приміщенні Великоберезовицької селищної ради відчинив свої двері «Пункт Незламності», який укомплектований генератором. Тут зможуть розміститися понад 60 осіб. В кімнаті є гарячі напої та їжа, аптечка, живлення для гаджетів, мобільний зв’язок, Інтернет, можна зігрітися та перепочити. 

Детальніше - на відео: 

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінкипроєкту «Уточнення та доповнення матеріалів генерального плану території населеного пункту смт.Велика Березовиця Великоберезовицької селищної ради Тернопільського р

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінкипроєкту

«Уточнення та доповнення матеріалів генерального плану території населеного пункту смт.Велика Березовиця Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області»

 

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Генеральний план смт. Велика Березовиця Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту. 

Завданнями генерального плану населеного пункту є:

 • визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
 • формування системи громадського обслуговування населення;
 • організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою;
 • організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів; 
 • визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичних населених пунктів;
 • визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 07 грудня 2022 року і триває до 22-го грудня 2022 року.

б)способи участі громадськості (надання письмових зауважень іпропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»громадськість умежах строку громадського обговорення має право податизамовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді)зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування.Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Проведення громадських слухань щодо заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Уточнення та доповнення матеріалів генерального плану території населеного пункту смт.Велика Березовиця Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області» не здійснюється.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінкидокумента державного планування:

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Уточнення та доповнення матеріалів генерального плану території населеного пункту смт.Велика Березовиця Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області» можна в приміщенні Великоберезовицької селищної ради за адресою: вул. Микулинецька, 42, смт. Велика Березовиця, Тернопільський район, Тернопільська область.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Уточнення та доповнення матеріалів генерального плану території населеного пункту смт. Велика Березовиця Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області»також розміщена на офіційному сайті селищної радита доступна за посиланням: https://vbsr.gov.ua/viddily/viddil-mistobuduvannia-ta-arkhitektury/zaiava-pro-vyznachennia-obsiahu-stratehichnoi-ekolohichnoi-otsinky-proiektu-utochnennia-ta-dopovnennia-materialiv-heneralnoho-planu-terytorii-naselenoho-punktu-smt-velyka-berezovytsia-velykoberezovytskoi-selyshchnoi-rady-ternopilskoho-raionu-ternopilskoi-oblasti.ht

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 47724, Тернопільська область, смт. Велика Березовиця, вул. Микулинецька, 42.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 07 грудня 2022 року до 22 грудня 2022 року.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Відбулася сесія Великоберезовицької селищної ради

Позачергове засідання двадцять третьої сесії Великоберезовицької селищної ради восьмого скликання відбулося у п’ятницю, 2 грудня.

На сесії депутати внесли зміни до Великоберезовицького селищного бюджету на 2022 рік.

Також проголосували:

- про виділення матеріальної допомоги;

- про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Джерело» в с. Мишковичі;

- про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Читацька Просвіта» в с. Мишковичі;

- про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Урожайний» в с. Мишковичі.

 

Затверджено технічну документацію нормативно грошової оцінки земель

Оголошення

Рішенням одинадцятої сесії восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради від 27.08.2021 року №495 затверджено технічну документацію  нормативно грошової оцінки  земель села. Велика Лука Великоберезовицької  селищної ради Тернопільського району Тернопільської області .

Середня (базова)вартість одного квадратного метра земель                          с. Велика Лука  складає -129,78 гривень за 1кв.м.

 Нормативно грошова оцінка вводиться в дію з 01.01.2023 року .

Рішенням одинадцятої  сесії  восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради від 27.08.2021 року №489 затверджено технічну документацію нормативно грошової оцінки земель села Йосипівка Великоберезовицької  селищної ради  Тернопільського району Тернопільської області .

Середня (базова)вартість одного квадратного метра земель                          с. Йосипівка  складає -114,58 гривень за 1кв.м.

 Нормативно грошова оцінка вводиться в дію з 01.01.2023 року .

Рішенням  одинадцятої  сесії  восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради від 27.08.2021 року №490 затверджено технічну документацію  нормативно грошової оцінки земель села Мар”янівка Великоберезовицької  селищної ради  Тернопільського району Тернопільської області .

Середня (базова)вартість одного квадратного метра земель                         с. Мар”янівка  складає -114,08 гривень за 1кв.м.

 Нормативно грошова оцінка вводиться в дію з 01.01.2023 року .

Рішенням одинадцятої сесії восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради від 27.08.2021 року №491 затверджено технічну документацію нормативно грошової оцінки земель села Настасів Великоберезовицької  селищної ради Тернопільського району Тернопільської області .

Середня (базова)вартість одного квадратного метра земель                        с. Настасів  складає -125,22 гривень за 1кв.м.

 Нормативно грошова оцінка вводиться в дію з 01.01.2023 року .

Рішенням одинадцятої сесії восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради від 27.08.2021 року №492 затверджено технічну документацію нормативно грошової  оцінки земель села Лучка Великоберезовицької  селищної ради Тернопільського району  Тернопільської області .

Середня (базова)вартість одного квадратного метра земель                          с. Лучка складає -127,50 гривень за 1кв.м.

 Нормативно грошова оцінка вводиться в дію з 01.01.2023 року .

Рішенням одинадцятої  сесії  восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради від 27.08.2021 року №493 затверджено технічну документацію нормативно грошової оцінки земель села Миролюбівка Великоберезовицької  селищної ради Тернопільського району  Тернопільської області .

Середня (базова)вартість одного квадратного метра земель.                      с. Миролюбівка  складає -128,22 гривень за 1кв.м.

 Нормативно грошова оцінка вводиться в дію з 01.01.2023 року .

 

Рішенням одинадцятої сесії восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради від 27.08.2021 року №494 затверджено технічну докуменацію нормативно грошової оцінки земель села  Хатки Великоберезовицької  селищної ради Тернопільського району  Тернопільської області .

Середня (базова)вартість одного квадратного метра земель                   с. Хатки  складає -101,30 гривень за 1кв.м.

Нормативно грошова оцінка вводиться в дію з 01.01.2023 року .

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання позачергового засідання, двадцять третьої, сесії селищної ради восьмого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від   30 листопада  2022 року №  337

Про скликання позачергового засідання, двадцять 

третьої, сесії селищної ради восьмого скликання.

 

      

             Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні ,  у зв’язку з необхідністю,   скликати  позачергове засідання, двадцять третьої, сесії селищної  ради VIІІ скликання та призначити її пленарне засідання на 02 грудня  2022 року о 10. 00год. в приміщенні Великоберезовицької селищної ради за адресою: вул.Микулинецька 42 смт.Велика Березовиця.

1. Затвердити проект порядку денного  позачергового засідання, двадцять  третьої, сесії восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради  згідно додатку.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ                                  

позачергової, двадцять третьої , сесії селищної ради восьмого скликання

 1.Про внесення змін до Великоберезовицького селищного бюджету на 2022 рік.

2.Про виділення матеріальної допомоги.

3.Різне.

Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Засідання виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради відбулося у вівторок, 29 листопада.
На порядку денному взяли до відома інформацію про роботу закладів дошкільної освіти у громаді.
Також члени виконкому вирішили:
- схвалити проєкт рішення Великоберезовицької селищної ради «Про селищний бюджет на 2023 рік»;
- надати згоду на безоплатну передачу основних засобів та необоротних матеріальних активів з балансу Великоберезовицької селищної ради на баланс відділу соціального захисту населення Великоберезовицької селищної ради;
- присвоїти адреси житловим і садовим будинкам;
- створити пункт незламності та пункти обігріву Великоберезовицької територіальної громади.
 

 

Відкрили оновлене відділення «Укрпошти» у селі Острів

У селі Острів Великоберезовицької громади відкрили оновлене відділення «Укрпошти». У приміщенні здійснили сучасний ремонт, а також створили комфортні умови для відвідувачів.
 
«Наша молода громада з перших днів приділяє значну увагу закладам соціальної сфери. Острів - велике село, у якому збільшується кількість населення. Тому поштове відділення не могло функціонувати у таких умовах, як було раніше. За ініціативи старостинського округу, підтримки депутатів, виконавчого комітету нам вдалося повністю оновити приміщення і створити сучасні й комфортні умови для населення. Поки тривали ремонтні роботи послуги «Укрпошти» тимчасово надавались на території села Буцнів», - зазначив селищний голова Андрій Галайко.
 
За словами керівниці Тернопільської дирекції «Укрпошти» Любові Гринчишин, відділення у селі Острів уже повноцінно розпочало своє функціонування.
 
«Дякуємо громаді та її керівнику, що доклали зусиль і створили комфортні умови роботи як для працівника так і для людей, щоб їм було тепло і зручно. Ми розуміємо, що в умовах війни надзвичайно важливо виконувати свої функції, виплачувати пенсії і допомоги, тому забезпечуємо майже всі виплати на території України», - розповіла Любов Гринчишин.
 

У громаді створено Пункт Незламності та пункти обігріву

У Великоберезовицькій громаді створено Пункт Незламності, який працюватиме під час тривалого відключення електроенергії чи тепла у приміщенні селищної ради за адресою: смт. Велика Березовиця, вул Микулинецька, 42.

Також сформовано пункти обігріву на території громади:

 • Великоберезовицька ЗОШ І-ІІІ ст. (смт. Велика Березовиця, вул. Л. Українки, 4)
 • Петриківська ЗОШ І-ІІ ст. (с. Петриків, вул. Шептицького 146 Б)
 • Петриківський старостат (с. Петриків, вул. Шептицького, 118 А)
 • Острівська ЗОШ І-ІІІ ст. (с. Острів, вул..Шкільна,216)
 • Острівський садок “Дзвіночок” (с. Острів, вул. Ярмуша,142)
 • Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. (с. Мишковичі, вул. Шкільна, 27)
 • Мишковицький садок “Теремок” (с. Мишковичі, вул. Шкільна, 31)
 • Миролюбівська ЗОШ І ст. (с. Миролюбівка, вул. І. Франка, 8)
 • Лучківська ЗОШ І-ІІ ст. (с. Лучка, вул. Л. Українки, 34)
 • Великолуцька ЗОШ І ст. (с. Велика Лука, вул. Л. Українки, 15)
 • Буцнівська ЗОШ І-ІІІ ст. (с. Буцнів, вул. Т. Шевченка, 34)
 • Настасівська ЗОШ І-ІІІ ст. (с. Настасів, вул. Шкільна, 301)
 • Йосипівська ЗОШ І ст. (с. Йосипівка, вул. Л. Українки, 21)
 • Мар’янівська ЗОШ І ст. (с. Мар’янівка, вул. І. Франка, 43)

Це своєрідні острівки безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть безкоштовно для тимчасового перебування.

316541280 701442858271505 1250442860980947963 n

 

logo vb