В рамках проєкту «Безпека на дорозі», який реалізовує Молодіжна рада, проведено адвокаційну кампанію в НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ"

274024944 1539948343042527 7629614240068749841 n
     В рамках проєкту «Безпека на дорозі», який реалізовує Молодіжна рада, проведено адвокаційну кампанію в НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ".
    Учасники Молодіжної ради спільно із правоохоронними органами???? розповіли учням про правила дорожнього руху для пішоходів, як потрібно поводити себе на дорогах у темну пору доби????.
   Учні дізналися про безпечну поведінку на дорозі та чому потрібно носити світловідбивні елементи одягу в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості. Після проведення заходу всі школярі отримали світловідбивні браслети - флікери????.
    Також до заходу долучилися:
   ????‍♂️Старший інспектор відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в області капітан поліції Микола Подлецький;
   ????‍♀️Старша інспекторка сектору ювенальної превенції Тернопільського РУП ГУНП в області лейтенант поліції Uliana Lutsko (Уляна Луцко).
   Поліцейські????‍♂️????‍♀️ розповіли учням про булінг, види булінгу, його ознаки та яка за це настає відповідальність:
   Дитина, яка вчинила булінг(цькування) учасника освітнього процесу, перебуватиме на профілактичному обліку в поліції????.
   Якщо над вами вчиняють булінг, а адміністрація школи не може вирішити проблему - негайно звертайтеся із заявою до поліції або за номером телефону 102. Дякуємо інспекторам????‍♂️????‍♀️ за спільно проведений захід, дирекції школи та вчителям????‍????????‍???? за те, що дали дозвіл провести даний захід для учнів.
   Адвокаційна кампанія "Безпека на дорозі" втілюється Великоберезовицькою Молодіжною радою в межах програми "Партнерство та адвокація для молодіжних рад", що реалізовується Агенцією сталого розвитку "Хмарочос" у співпраці з Асоціацією молодіжних працівників України в межах програми "Активні громадяни" Британської Ради за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Адвокаційні кампанії втілюються учасниками проєкту.

У Великоберезовицькій ЗОШ I-III ст та Петриківській ЗОШ I-II ст відбулися заходи в рамках адвокаційної компанії "Безпека на дорогах"

273653416 961457947838354 4049169923824901062 n
10 та 11 лютого Молодіжна Рада відвідала Великоберезовицьку ЗОШ I-III ст та Петриківську ЗОШ I-II ст. Ці заходи відбулися в рамках адвокаційної компанії «Безпека на дорогах», за участі представників Великоберезовицької Молодіжної ради. Учасники МР розповіли учням про правила дорожнього руху пішоходів, як потрібно поводити себе на дорогах у темну пору доби, та розповіли більше про світловідбиваючі елементи. Усім учням з 1 по 9 класи було роздано невеличкі сюрпризи у вигляді світловідбиваючих браслетів. Молодіжна рада хоче висловити подяку дирекції шкіл та вчителям за те, що дозволили провести дані заходи для учнів. Реалізували захід завдяки програмі «Партнерство та адвокація для молодіжних рад», що реалізується Агенцією сталого розвитку «Хмарочос» у співпраці з Асоціацією молодіжних працівників України в межах програми «Активні громадяни» Британської Ради за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Безпека на дорогах у темну пору доби!

photo 2022 02 10 16.46.57

9 лютого Молодіжна Рада провела бесіду з учнями,  Буцнівської ЗОШ I-III ст, Острівської ЗОШ I-III ст Великолуцької ЗОШ I ст та Серединківської ЗОШ I ст  .

Даний захід відбувся в рамках адвокаційної кампанії «Безпека на дорогах» за участі представників Молодіжної ради.

Учасники МР розповіли учням про правила дорожнього руху пішоходів, як потрібно поводити себе на дорогах у темну пору доби та розповіли більше про світловідбиваючі елементи.

По закінченню заходу учнів очікував невеличкий сюрприз у вигляді світловідбиваючого браслету. 

Хочемо подякувати дирекції шкіл та вчителям за те, що дали дозвіл провести нам даний захід для учнів.

Також у селі Серединки на представників МР очікував несподіваний сюрприз. Пані Марія Колоденна, яка є місцевою бібліотекаркою, розповіла про місцевого письменника Степана Алича, про його життя та поезію. Познайомила із його творчістю, яка у процесі читання виявилася дуже цікавою.

Реалізували захід завдяки програмі «Партнерство та адвокація для молодіжних рад», що реалізується Агенцією сталого розвитку «Хмарочос» у співпраці з Асоціацією молодіжних працівників України в межах програми «Активні громадяни» Британської Ради за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

 

Школярам Великоберезовицької громади розповіли про безпеку на дорозі

259490974 1588959761468565 8149610793865433295 n

8 лютого, для школярів Настасівського закладу загальної середньої освіти провели захоплюючу бесіду про безпеку на дорозі та правила дорожнього руху.

Захід відбувся в рамках адвокаційної кампанії «Безпека на дорозі» за участі представників Молодіжної ради Великоберезовицької громади Назара Сватка та Андрія Куріци. Також в гості до школярів завітав начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Тернопільській області Петро Тихович. 

На заході були присутні начальник відділу молоді, спорту, сім’ї та туризму Ігор Бронецький, начальник відділу освіти Василь Цаль, Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та державних закупівель Великоберезовицької селищної ради Оксана Зазуляк.

Учні дізналися про безпечну поведінку на дорозі у темну пору доби, чому важливо дотримуватись правил дорожнього руху, бути обачними, а також як захистити себе від шахраїв у соцмережах.

Окрім цього Петро Тихович наголосив школярам, що важливо бути помітними як на дорозі так і в житті.

«Дорогу не перебігайте! Потрібно зупинитися і подивитися вліво, подивитися праворуч, і впевнитися, що водій тебе побачив – він також зупинився. Ви можете зупинитися і почати рух, але водій вас може не побачити. Тоді може бути халепа!», -  підкреслив Петро Тихович.

«Ми розповідаємо дітям про те, як правильно поводити себе на проїжджій частині, коли немає пішохідних доріжок, щоб подбати про їхнє здоров’я і вберегти їхнє життя. Така акція відбувається у навчальних закладах Великоберезовицької громади. Також ми забезпечуємо школярів світловідчиваючими флікерами, розробили спеціальні плакати», - поділився заступник голови Молодіжної Ради, керівник проєкту «Безпека на дорозі» Назар Сватко.

Після завершення зустрічі усі школярі отримали світловідбиваючі кольорові браслети – флікери.

Також у цей день бесіди про безпеку на дорозі відбулись для учнів НВК-«Мар’янівська ЗОШ І ступеня – ДНЗ» та Йосипівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Реалізували захід завдяки програмі «Партнерство та адвокація для молодіжних рад», що реалізується Агенцією сталого розвитку «Хмарочос» у співпраці з Асоціацією молодіжних працівників України в межах програми «Активні громадяни» Британської Ради за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. 

 

Молодіжна рада Великоберезовицька громади взяли участь у майстер-класі з організації розвитку ГО

 FB IMG 1638173575065

Активні жителі, представники «Молодіжної ради» Великоберезовицької громади взяли участь у майстер-класі з організаційного розвитку, який у рамках проєкту "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства" провели ГО "Центр Громадського Моніторингу та Аналітики" за сприяння Isar Ednannia.

????Спікер Іван Омелян розповів про 

????організаційний розвиток і чому про нього так багато говорять;

????як забезпечити сталість роботи ГО і підготувати її до зовнішніх викликів;

????можливості залучення фінансування для розвитку організації.

 

 

Турнір з настільного тенісу пройде у с. Буцнів

photo 2021 07 06 11.16.14

У понеділок 12 липня в с. Буцнів о 15:00 з нагоди свята святих Петра та Павла буде проводитися турнір з настільного тенісу у приміщені БК Буцнів.
Обов‘язковим є реєстрація, яка триває до 24:00 години 10 липня 2021 року.

Настільний теніс вважається одним із найпопуляр­ніших видів спорту у світі. Людина, яка грає в настільний теніс, не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально, адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуа­цію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми. Запрошуємо команди активно взяти участь у турнірі.

Реєстраційна форма учасника тенісного турніру с.Буцнів

18 квітня відбулася зустріч Молодіжної ради Великоберезовицької громади

Привіт, друзі
18 квітня відбулася зустріч Молодіжної ради Великоберезовицької громади, під час якої голова Молодіжної ради 
Андрій Куріца

та учасник ініціативної групи провели для нас цікавий захід-тренінг :
✔️ "Ефективна комунікація":
▫️ Психологія ефективної комунікації
▫️ Комунікація із ЗМІ
▫️Що робити з ботами та негативними коментарями ?)
▫️ Організація заходів, правильна підготовка спікера до заходу.
✔️"Особливості діяльності місцевої ради".
▫️ Структура громади, вертикаль влади.
▫️ Механізми функціонування громади
▫️ Обговорили плюси та мінуси що присутні у населених пунктах , спробували знайти способи вирішення багатьох недоліків та проблем в майбутньому.
Висловлюємо слова подяки проєкту за подарунки☺️ , які допомогли нам у проведенні нашого заходу.
Хороша робота команди неможлива без комунікації між її учасниками.
Команда — це не просто група людей, яка працює разом. Це спільнота, де всі довіряють один одному. Чим вище рівень довіри і слухання в команді, тим якісніше вона росте, тим вище рівень ініціативи в команді. ????
Також наш захід-тренінг не відбувся без допомоги

logo vb