В рамках проєкту «Безпека на дорозі», який реалізовує Молодіжна рада, проведено адвокаційну кампанію в НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ"

274024944 1539948343042527 7629614240068749841 n
     В рамках проєкту «Безпека на дорозі», який реалізовує Молодіжна рада, проведено адвокаційну кампанію в НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ".
    Учасники Молодіжної ради спільно із правоохоронними органами???? розповіли учням про правила дорожнього руху для пішоходів, як потрібно поводити себе на дорогах у темну пору доби????.
   Учні дізналися про безпечну поведінку на дорозі та чому потрібно носити світловідбивні елементи одягу в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості. Після проведення заходу всі школярі отримали світловідбивні браслети - флікери????.
    Також до заходу долучилися:
   ????‍♂️Старший інспектор відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в області капітан поліції Микола Подлецький;
   ????‍♀️Старша інспекторка сектору ювенальної превенції Тернопільського РУП ГУНП в області лейтенант поліції Uliana Lutsko (Уляна Луцко).
   Поліцейські????‍♂️????‍♀️ розповіли учням про булінг, види булінгу, його ознаки та яка за це настає відповідальність:
   Дитина, яка вчинила булінг(цькування) учасника освітнього процесу, перебуватиме на профілактичному обліку в поліції????.
   Якщо над вами вчиняють булінг, а адміністрація школи не може вирішити проблему - негайно звертайтеся із заявою до поліції або за номером телефону 102. Дякуємо інспекторам????‍♂️????‍♀️ за спільно проведений захід, дирекції школи та вчителям????‍????????‍???? за те, що дали дозвіл провести даний захід для учнів.
   Адвокаційна кампанія "Безпека на дорозі" втілюється Великоберезовицькою Молодіжною радою в межах програми "Партнерство та адвокація для молодіжних рад", що реалізовується Агенцією сталого розвитку "Хмарочос" у співпраці з Асоціацією молодіжних працівників України в межах програми "Активні громадяни" Британської Ради за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Адвокаційні кампанії втілюються учасниками проєкту.

logo vb