Популяризація торговельної марки «Зроблено в Україні»

З метою популяризації товарів українського виробництва та сприяння збільшенню внутрішнього попиту на товари національного виробника, просимо суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Великоберезовицької громади започаткувати брендування товарів власного виробництва та використовувати логотип «Зроблено в Україні» на товарах власного виробництва.

Кампанія «Зроблено в Україні» покликана привернути увагу українців до українських виробників і спонукати більше купувати продукцію українського виробництва, а також – відкривати власні підприємства, щоб посилювати економіку країни.

Інформаційні матеріали щодо брендування товарів містяться за посиланнями: короткий брендбук (гайд) по використанню логотипу: https://drive.google.com/file/d/18DT1RekCLOjnSMsubhXf-UKBmXhuJkiu/view 

стікери для маркування: https://drive.google.com/drive/folders/1A6SSGI_DxvHSOPYdsCh3NTo4HMhDJoZz 

дозвіл Мінекономіки на використання знаку: https://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&id=b2de9b59-d132-4a61-b841-f9a2634f6b5f&tag=ZroblenoVUkraini

Про результати просимо суб’єктів господарювання інформувати Великоберезовицьку селищну раду (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Представники малого та середнього бізнесу можуть отримати грант від 10 000 до 50 000 євро

Інформуємо, що малі та середні бізнеси Великоберезовицької громади можуть вивести свій технологічний стартап чи бізнес на новий рівень. Для цього Проєкт Seeds of Bravery, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу через Європейську Інноваційну Раду, дає можливість отримати грант в розмірі від 10 000 до 50 000 євро.

Участь можуть взяти усі прогресивні технологічні малі та середні бізнеси (включаючи стартапи та масштабні компанії), які працюють над інноваційними рішеннями, послугами чи продуктами.

Подати заявку можна за п’ятьма напрямками:

-послуги для бізнесу та інновацій;

-інноваційне підприємництво;

-інкубатори глибоких технологій;

-відбудова України;

-масштабування та акселерація у сфері глибоких технологій.

Загальна сума фінансової підтримки, яку зможе отримати одна компанія, — 60 000 євро.

Кінцевий термін подання заявок до 25 квітня 2025 року.

Деталі та подача заявки за посиланням: https://business.diia.gov.ua/cases/granti/seeds-of-bravery-pat-novih-grantovih-program-dla-ukrainskih-tehnologicnih-startapiv-ta-msp?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=granti_dlya_innovaciy_ta_zrostannya_biznesu_daydzhest_mozhlivostey&utm_term=2024-02-28

З місцевими представниками бізнесу поспілкувався віце-мер Марупе

Делегація з Латвійської Республіки ознайомилася з роботою Індустріального парку «Західноукраїнський промисловий ХАБ» у Великоберезовицькій громаді. Представники Марупського краю: віце-мер Марупе Валдіс Карклінс, спеціаліст з маркетингу агентства з підтримки туризму та бізнесу повіту Марупе Ілзе Жунде, керівник відділу інформаційних технологій центральної адміністрації округу Марупе Оскар Кракт поспілкувалися з представниками місцевого бізнесу, працівниками селищної ради, депутатами та членами виконавчого комітету.

Гості з Марупського краю також ознайомилися з виробничими потужностями релокованого підприємства ТМ Гуляй-поле, яке охоплює значну частину площі Індустріального парку.

Цікавою була презентація громади Марупе, яка знаходиться у центрі Латвії та межує зі столицею. Статус міста Марупе здобуло 1 липня 2022 року. До цього, маючи статус села, було 13-тим населеним пунктом у країні за чисельністю населення.

У Марупському краю мешкають понад 40 тисяч жителів. Мешканці віком від 19 до 64 років становлять 61,5% населення, а віком від 65 років – 8,5%. Громада багата унікальними природними, архітектурними та культурними пам’ятками.

У планах громад підписання меморандуму про співпрацю.

«Представники Марупе, побачивши нашу презентацію, зацікавились Великоберезовицькою громадою. Протягом двох днів ознайомлювались з роботою закладів освіти, культури, а також відвідали наші храми, місцеві пам’ятки. Особливо зацікавили гостей заходи безпеки, зокрема укриття, які ми облаштували у закладах громади. Безпекові питання стали важливими для представників Латвії, адже також межують з росією, яка сьогодні веде повномасштабну війну в Україні», - зазначив Андрій Галайко.

За словами віце-мера Марупе Валдіса Карклінса, це перший візит делегації в Україну.

«У Великоберезовицькій громаді надзвичайно дружелюбні та відкриті люди. Це одразу відчувається. Якщо порівнювати наші громади, то є багато спільного, незважаючи на велику відстань. Є декілька ідей над якими ми могли б працювати у майбутньому, проте їх потрібно ще обговорити зі своїми колегами та обрати напрямки для співпраці, які зможемо запропонувати», - поділився Валдіс Карклінс.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada

Делегація з Латвії відвідала заклади освіти, культури та храми у Великоберезовицькій громаді

 

З особливостями освітнього процесу, розвитком економіки, культури та спорту у Великоберезовицькій громаді ознайомилася делегація повіту Марупе з Латвії.

Протягом 19-20 лютого заступник голови міської ради Марупе Валдіс Карклінс, спеціаліст з маркетингу агентства з підтримки туризму та бізнесу повіту Марупе Ілзе Жунде, керівник відділу інформаційних технологій центральної адміністрації округу Марупе Оскар Кракт разом з селищним головою Андрієм Галайком, начальницею відділу екомічного розвитку, інвестицій та державних закупівель Оксаною Зазуляк, начальником відділу освіти Василем Цалем відвідали Острівський, Мишковицький та Буцнівський ліцеї.

Представники Марупе ознайомилися з навчальним процесом у закладах, а також оглянули укриття, де у випадку повітряної тривоги перебувають школярі та педагоги. Окрім цього відвідали Інклюзивно-ресурсний центр громади, який знаходиться у селі Острів. У закладі працюють 6 фахівців, які у роботі використовують сучасні міжнародні діагностичні методики та забезпечують права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Завітали представники Марупе у пам’ятки архітектури місцевого значення: церкву святих апостолів Петра і Павла та церкву Непорочного зачаття Пречистої Діви Марії у селі Буцнів, церкву Вознесіння Господнього у селі Настасів.

Також у селі Настасів побували в культурно-мистецькому центрі громади, будинку культури, бібліотеці та старостинському окрузі. Ознайомились з потужностями ПАП «Агропродсервіс», зокрема роботою соєвого заводу та виробництвом насіння, сучасними лабораторіями.

Більш фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02RxZbmaFkwFsNXB97cHRtqsorQFNmtSDNF4Tgt85eN13nnXftBLfQ1fdxLKQPZWVql

Делегація з латвійської громади Марупе завітала до Великоберезовицької громади

Великоберезовицьку громаду з офіційним візитом відвідала делегація з міста Марупе, яке знаходиться у центрі Латвії. Громаду представили заступник голови міської ради Марупе Валдіс Карклінс, спеціаліст з маркетингу агентства з підтримки туризму та бізнесу повіту Марупе Ілзе Жунде, керівник відділу інформаційних технологій центральної адміністрації округу Марупе Оскар Кракт.

У рамках дводенного візиту гості ознайомилися з культурними та архітектурними пам’ятками громади, відвідали храми та освітні заклади. Поспілкувалися з представниками місцевого бізнесу, працівниками селищної ради, депутатами та членами виконавчого комітету.

Під час зустрічі у селищній раді голова громади Андрій Галайко ознайомив гостей з особливостями регіону, історією створення Великоберезовицької громади, її розвитком та успішними проєктами.

Сторони обговорили подальшу співпрацю Великоберезовицької та Марупської громад.

Валдіс Карклінс подякував за запрошення та поділився, що це перший досвід співпраці з українськими партнерами.

«Ми дуже раді бути сьогодні поруч тут з вами. Ознайомились з місцевістю і надіємось на подальшу співпрацю. Марупе розташоване за 6 км від столиці, статус міста отримало 1 липня 2022 року. Сьогодні у нас проживають 40 тисяч мешканців. Здебільшого це молодь і діти, адже середній вік населення становить 33 роки. Марупе є важливим для всієї країни, адже саме тут розташований головний міжнародний аеропорт Латвії. Якщо говорити про бюджет Марупе, то саме завдяки молодому населенню є найбільше надходжень до місцевого бюджету», - поділився Валдіс Карклінс.

Андрій Галайко подякував Уряду Латвії та латвійському народу, зокрема і жителям громади Марупе за підтримку українців та допомогу під час повномасштабної війни.

Марупе стало надійним прихистком для українців, які змушені були покинути власні домівки через вторгнення російських окупантів. Від початку повномасштабного вторгнення Латвія виділила для підтримки України понад 600 мільйонів євро, що становить 1% ВВП держави.

Більш фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02eQDsuZuPmKUbYfeFbTuMfaGdU3tq9DHdNjrcMeRXxbVhMSdqqAYuLqRUM38338Vsl

Представники селищної ради взяли участь у тренінгу щодо ефективного використання платформи DREAM

 

У Тернополі відбувся тренінг «Цифрова екосистема DREAM – головний інструмент управління відбудовою України» щодо впровадження та ефективного використання платформи DREAM у територіальних громадах, органах виконавчої влади області.

У заході, який відбувся 6 лютого, взяли участь представники Великоберезовицької селищної ради: начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та державних закупівель Оксана Зазуляк, начальник відділу освіти Василь Цаль.

Тренінг організували департамент економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної військової адміністрації та Проєктний офіс DREAM у партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПPOOH) в Україні за підтримки уряду Швеції в межах Проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення».

Організатори тренінгу презентували основні принципи та цілі платформи, ознайомили учасників з її функціоналом та надали рекомендації щодо наповнення пріоритетними проєктами.

DREAM збирає, упорядковує та публікує відкриті дані на всіх етапах проєктів відновлення в режимі реального часу, впроваджуючи найвищі стандарти прозорості та підзвітності.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02ZWpApwaDrasKUaaSLAKEZv2jSoygJnKkn1dHKom6Tv6meVtUuJ6G34A66YRMuQSul

В області працює центр "Дія.Бізнес", що допомагає малим та середнім бізнесам на території громади

Інформуємо, що в Тернопільській області діє Центр підтримки підприємців «Дія.Бізнес». Він знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. 15 квітня 2 м, Бізнес-центр К-15.
 
Центр «Дія.Бізнес» формує перелік власних освітніх продуктів, планує реалізацію спільних проєктів з органами влади, місцевого самоврядування, донорами та бізнесом загалом.
 
Також центр надає послуги консалтингу для бізнесу, забезпечує доступ до якісного системного навчання підприємництву, вільний доступ до фінансування на кожному етапі розвитку компанії, консалтингових послуг та програм підтримки на локальному та регіональному рівнях, до корисної та актуальної інформації для заснування та розвитку власної справи, сприяє підвищенню конкурентоздатності українського бізнесу.
 
Зокрема, Центр підтримки підприємців «Дія.Бізнес» буде надавати всебічну підтримку територіальним громадам у процесі розвитку малого та середнього бізнесу та може реалізовувати такі завдання:
▪️розробка програм розвитку малого та середнього бізнесу в громаді;
▪️підготовка та реалізація спільних проектів з питань розвитку малого та середнього підприємництва разом з донорськими та грантовими організаціями;
▪️проведення навчань, тренінгів та підвищень кваліфікацій з питань розвитку підприємництва, особистісних компетенцій для представників громади;
▪️проведення підвищення кваліфікації та розробка стратегій розвитку інформаційних пунктів для бізнесу;
▪️проведення спільних тематичних інформаційних заходів для підприємців громади;
▪️підготовка інвестиційних профілів громади;
▪️проведення тематичних ярмаркових заходів;
▪️проведення конкурсів ідей відкриття бізнесу (стартапів) у громаді;
▪️консультації зі створення та розвитку кооперативів;
▪️розробка промоційних кампаній для громади з метою представлення на форумах, ярмарках, конкурсах.
 
Уся детальна інформація у їхніх соціальних мережах:
Інстаграм: https://cutt.ly/eIu0b9n

Відбулася зустріч у рамках проєкту «Підтримка інклюзії та соціальної згуртованості в Україні: адаптація та відновлення як відповідь на війну»

Великоберезовицька громада є однією з чотирьох громад України, в яких реалізується проєкт «Підтримка інклюзії та соціальної згуртованості в Україні: адаптація та відновлення як відповідь на війну» за підтримки ГО Інститут миру і порозуміння.
 
Представники ініціативної групи взяли участь у дводенному навчанні у Львові, на якому аналізували діалогові ініціативи в громадах та забезпечення їх життєдіяльності, обговорювали фасилітацію та підтримку реалізації проєктів, звітування.
 
Нагадуємо, що у рамках даного проєкту, спільно із ГО Освітньо-аналітичний центр розвитку громад, реалізовуємо ініціативу для школярів «Платформа згуртованості», метою якої є облаштування на базі приміщень укриттів п'яти найбільших закладів середньої освіти громади місць для проведення заходів соціальної згуртованості, навчальних та діалогових майданчиків для усіх учасників освітнього процесу.
 
Радо поділилися досвідом із залучення фінансування від Європейського інвестиційного банку на реалізацію інфраструктурного проєкту в нашій громаді та включенням проєктів до екосистеми DREAM. Дякуємо за співпрацю нашим партнерам та усім учасниками проєкту.
 
Реалізувати ініціативу вдалося у рамках проєкту «Підтримка інклюзії та соціальної згуртованості в Україні: адаптація та відновлення як відповідь на війну», що реалізується ГО Інститут миру і порозуміння разом з партнерами - Діалог у дії, Мирні зміни, за підтримки Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії.
 

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств

„Концепція розвитку біологічного методу захисту рослин”

01

02

 03

04

05

06

07

08

09

Відбулось навчання у рамках проєкту для школярів «Платформа згуртованості»

Проєкт для школярів «Платформа згуртованості» триває у Великоберезовицькій громаді.

На базі приміщень укриттів п'яти найбільших закладів середньої освіти громади будуть облаштовані місця для проведення заходів соціальної згуртованості, навчальних та діалогових майданчиків для усіх учасників освітнього процесу.

У рамках проєкту, який реалізовується у партнерстві з Освітньо-аналітичний центр розвитку громад, для педагогів та учнів закладів освіти відбулася друга частина тренінгу з проєктного менеджменту. Навчання провів керівник громадської організації Максим Черкашин.

Під час тренінгу учасники вивчали основи проєктного менеджменту та, поділившись на три команди, практикували написання проєктних заявок. Обґрунтовували мету, заходи, завдання, виявляли можливі ризики та шляхи їх подолання, окреслювали цільову аудиторію та стейкхолдерів, складали бюджет. Учні креативно візуалізували й презентували власні проєкти та комунікували з представниками інших команд.

Усі учасники закріпили знання з проєктного менеджменту, а також змогли поділитись власними враженнями та поставити різноманітні запитання, які цікавили протягом двох навчальних днів.

Дякуємо за співпрацю нашим партнерам та усім учасникам проєкту.

Реалізувати ініціативу вдалося у рамках проєкту «Підтримка інклюзії та соціальної згуртованості в Україні: адаптація та відновлення як відповідь на війну», що реалізується ГО Інститут миру і порозуміння разом з партнерами - Діалог у дії, Мирні зміни, за підтримки Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid08udVxef7czh2K6ty9tDpnawS8yKFdbtavGZ1HhsCvpUJ5ztzz97UrBRCPmciEzKel

logo vb