Учні-переможці шкільних конкурсів та олімпіад їздили на екскурсію в Кременець

25 травня відділ молоді, спорту, сімї та туризму спільно з відділом освіти провели туристичний захід "Зустрічай нас, Кременець". Участь в екскурсійній поїздці взяли 24 дитини Великоберезовицької громади з категорії обдаровані діти, переможці олімпіад, конкурсів.

Учні наших навчальних закладів ознайомилися із багатою культурно-історичною, ахітектурною спадщиною славного міста Кременець.

Відвідали Краєзнавчий музей, Будинки-близнюки найстаріший в Україні ботанічний сад, від якого свою історію веде Єзуїтський колегіум, гору Бону, де збереглися руїни стародавньої фортеці.

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланнямhttps://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid06grMdDFxetq44i4ChUh9sduYrhCtAeMtYSzAyG7B9gA4d7bmC9NpKPb7doLD9kkfl?locale=uk_UA

Команда учнів Великоберезовицької громади перемогла у турнірі з фінансової грамотності

Школярі Великоберезовицького та Острівського ліцеїв перемогли у турнірі з фінансової грамотності «Фінансовий батл», який відбувся 20 травня 2024 року в Тернополі. Учасниками турніру були учні та студенти Тернопільських закладів освіти, які брали участь у тренінгах з фінансової грамотності із використанням соціально-економічного симулятора-гри з управління ресурсами «Життєвий капітал».

Організований турнір Громадською організацією «Діловий клуб «Партнер» Тернопілля» в рамках Національного проекту з фінансової грамотності за сприяння Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Команда переможців отримала цінний подарунок від А-банку – сертифікат на відпочинок у оздоровчому комплексі «Алігатор».

Окрім загальнокомандної перемоги учні привезли й інші грамоти: кращий гравець у своїй професії – Антимис Влас – учень 8 класу Острівського ліцею.Також Влас отримав нагороду за сформований найбільший страховий захист.

Представляли Великоберезовицьку громаду учні Великоберезовицького та Острівського ліцеїв: Равчак Анастасія (10 клас), Бігун Іван (10 клас), Вовна Діана (10 клас), Дувірак Святослав (11 клас), Дудяк Віталій (11 клас), Антимис Влас (8 клас).

Однією з ключових компетентностей свідомого громадянина є уміння управляти фінансами. Керуючись прагненням до підвищення рівня фінансової грамотності населення, у грудні 2023 року Великоберезовицька селищна рада підписала меморандум про співпрацю з ГО «Діловий клуб «Партнер»». Відповідно до Меморандуму вгромаді створено Клуб фінансової грамотності та проведено навчання тренерів, якими стали: Оксана Зазуляк – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та державних закупівель, Тетяна Антимис – головний спеціаліст відділу освіти, Дмитро Гайдук – директор ЦПРПП. Також за грантові кошти закуплено комплекти соціально-економічного симулятора із управління ресурсами «Життєвий капітал».

Якісна освіта наших дітей, молоді – це найкраща інвестиція, яка сприятиме нашому благополуччю в майбутньому!

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid07CE47rAXfsXabatqaXbyLwLru8JB4GhumjdLNDUL2zGAC9k9RsYprkNDAXeXaPt9l?locale=uk_UA

 

Відбулись змагання зі спортивного орієнтування: участь взяла команда з Настасівського ліцею

У Тернополі, 11 травня відбулись змагання ІІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч» всеукраїнські шкільні ліги зі спортивного орієнтування, участь в яких взяла команда Великоберезовицької громади.

Команда з Настасівського ліцею здобула 4 місце серед 10-ти команд Тернопільського району.

Дякуємо учасникам за гарний результат та чудову роботу. Успіхів у подальшому.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02NL3tQr9cQ4L3MyqouJdYUBfEko6ET1GzAoSSpLDjrcYVxM7MkcEHWn2eMFyEjVTKl

Юні баскетболістки з Настасівського ліцею взяли участь у ІІІ регіональному етапі змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

У середу, 24 квітня провели ІІІ регіональний етап Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед дівчат.

Чотири команди з освітніх закладів громад Тернопільського району змагались за перемогу. Море емоцій для уболівальників подарували баскетболістки. У боротьбі за першість юні спортсменки показали усі навички та професійність.

Участь у змаганнях взяла команда Настасівського ліцею Великоберезовицької громади.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0HJn5VupRiYe5cPRtEPDiFQ1ou1cVAdvgrnQvNdEKdKGaXDYxPgwpb9TxBMWJZHxpl

В Острові відбулись змагання "Олімпійське лелеченя"

У Великоберезовицькій громаді відбувся І етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя". Змагання провели серед учнів навчальних закладів громади.
 
Захід відбувся на території Острівського ліцею. Участь у заході взяли 5 команд з Великоберезовицького, Настасівського, Мишковицького, Острівського ліцеїв та Петриківської гімназії.
 
Суддями змагань були представники місцевого осередку Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області.
 
Призерами змагань стали учні з Великоберезовицького ліцею (І місце), Мишковицького ліцею (ІІ місце) та Петриківської гімназія (ІІІ місце).
 
Учасники змагань нагородили грамотами, кубками та вручили подарунки.
 

Директор Буцнівського ліцею переміг у другому етапі конкурсу "Учитель року - 2024"

12 квітня завершився відбірковий етап другого туру конкурсу "Учитель року - 2024" в номінації "Географія". За результатами випробувань до дванадцяти кращих вчителів України потрапив вчитель географії, директор Буцнівського ліцею Роман Коляса.
 
Конкурсанти виконали тестові завдання, практичну роботу та майстерку.
 
Щиро вітаємо директора Буцнівського ліцею та бажаємо успіхів на завершальному етапі. 
 
Також читайте наші новини у соціальних мережах: 
 

В ліцеї у Мишковичах відкрили відремонтований спортивний зал

У Мишковицькому ліцеї Великоберезовицької громади відбулось відкриття відремонтованого спортивного залу. 450 дітей тепер матимуть змогу проводити уроки фізичного виховання у новому приміщенні.
 
Реставрація залу розпочалась у вересні 2023 року, площа якого становить 148 метрів квадратних. У оновленому спортзалі вчителі вже проводять уроки фізкультури для учнів ліцею, зокрема діти зможуть освоювати такі види спорту як волейбол та баскетбол. Додатково змонтували стіну для скелелазіння, на якій одночасно можуть займатися двоє дітей. З наступного навчального року плануємо відкрити гурток туристичного спрямування.
 
«У нашій громаді сьогодні радісна подія, попри цей не простий і тривожний час в країні, ми відкриваємо оновлений зал у Мишковицькому ліцеї. Звісно в першу чергу ми підтримуємо Збройні сили України, але не можемо не приділити увагу підтримці наших шкіл. Я хочу подякувати депутатському корпусу, які підтримали пропозицію проведення ремонту спортивної зали ліцею села Мишковичі. А також дякую усім, хто долучився до цієї ініціативи. Ми зробили це для дітей, бо наші діти - це майбутнє», - зазначив голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко.
 
Участь у заході взяли голова Великоберезовицької громади Андрій Галайко, начальник управління молоді, спорту та іміджевих технологій Тернопільської обласної військової адміністрації Андрій Човган, генеральний директор підприємства «Агропродсервіс» Андрій Баран, начальник відділу освіти Великоберезовицької селищної ради Василь Цаль, начальник відділу молоді, спорту, сім'ї та туризму Великоберезовицької селищної ради Ігор Бронецький, директор Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я Квасневський Віталій.
 
«Хочу розпочати свою невеличку промову зі слів вітаю і дякую. В першу чергу я вітаю вас діти і тренери з тим, що у вас з’явився такий новий сучасний зал. Саме тут ви зможете фізично розвиватись та рости, а можливо, у ньому, хтось з вас стане професійним спортсменом. А подякувати я хочу усім тим, хто доклав зусиль – місцевій владі, депутатам, партнерам, тим, хто зробив усе те, заради чого ми сьогодні прийшли на це відкриття. Діти, бажаю щоб ви кожен досягали своїх найвищих вершин, завжди були патріотами, літали високо і носили гордо звання справжнього українського спортсмена», - звернувся до усіх начальник управління молоді, спорту та іміджевих технологій Тернопільської обласної військової адміністрації Андрій Човган.
 
Також, працівники Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провели для дітей 5-6 класів Мишковицького ліцею спортивну естафету.
 

Учні закладів освіти Великоберезовицької селищної ради - призери ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад

Учні закладів освіти Великоберезовицької селищної ради гідно представили громаду на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад:

  • учениць Мишковицького ліцею Дорожовську Ольгу (10-А клас) та Сороку Катерину (9-Б клас), які отримали дипломи ІІІ ступеня з німецької мови - учитель: Озерянська Алла Павлівна;
  • ученицю Мишковицького ліцею Бучак Софію (10 клас), яка отримала диплом ІІІ ступеню з інформатики – учитель Лагудза Мар’яна Орестівна;
  • учня Острівського ліцею Антимиса Власа (8-А клас), який отримав диплом ІІІ ступеню з математики – учитель Антимис Тетяна Петрівна;
  • учня Острівського ліцею Чорбу Дениса (10 клас), який отримав диплом ІІІ ступеню з екології – учитель Працінь Оксана Богданівна;
  • учениць Буцнівського ліцею Грицин Софію (8 клас) та Гладку Уляну (10 клас), які отримали дипломи ІІІ ступеня з географії – учитель Роман Коляса;
  • ученицю Великоберезовицького ліцею Равчак Анастасію (10 клас), яка отримала дипломи ІІІ ступеню з хімії – учитель Проців Наталія Мирославівна та з математики – учитель Федчак Тетяна Василівна;
  • учня Великоберезовицького ліцею Дудяка Віталія (11 клас), який отримав диплом ІІ ступеню з економіки – вчитель Стодола Інна Вікторівна;
  • учня Великоберезовицького ліцею Дувірака Святослава (11 клас), який отримав диплом ІІ ступеню з інформаційних технологій – вчитель Костецька Ольга Павлівна.

Вітаємо нашу талановиту молодь із заслуженим успіхом та бажаємо нових здобутків і перемог у майбутніх змаганнях. Нехай ця перемога буде лише початком їхнього яскравого та успішного шляху в навчанні та в житті!

Висловлюємо щиру подяку вчителям закладів освіти Великоберезовицької селищної ради, які з відданістю та натхненністю працюють над розвитком і підтримкою обдарованих учнів!

Перша леді України Олена Зеленська завітала до Інклюзивно-ресурсного центру у нашій громаді

Перша леді України Олена Зеленська завітала до Інклюзивно-ресурсного центру у Великоберезовицькій громаді, де познайомилася з дітьми, які там навчаються.

Протягом року корекційно-розвиткові заняття в Інклюзивно-ресурсному центрі нашої громади відвідує 4-річний Денис – вимушений переселенець з Херсонщини. Пережитих воєнних жахів вистачило, щоб хлопчик став тривожним, замкненим та невпевненим. У дитини з’явилися навіть проблеми з мовленням. Поки його тато захищає країну на фронті, вони з мамою переїхали до Тернопільської області й тут звернулися по допомогу.

Фахівці Інклюзивно-ресурсного центру Великоберезовицької селищної ради радіють, що вдалося повернути дитині усмішку, позитив, а також бажання вчитися та спілкуватися.

Завітавши до ІЦР, Олена Зеленська познайомилася з Денисом й іншими дітьми з особливими освітніми потребами, які знайшли тут увагу та підтримку. Поспілкувалася з його фахівцями, адже мета центру – щоб усі дітки отримували все необхідне для навчання та віри в себе.

Заклад покликаний забезпечувати права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. Тут проводять навчання для фахівців, які долучені до інклюзивної освіти. В установі здійснюють  психолого-педагогічний супровід здобувача освіти. ІРЦ також реагує на потреби внутрішньо переміщених дітей з інвалідністю, з особливими освітніми потребами та їхніх сімей, які постраждали від російської агресії. З 2020 року тут надають послугу безкоштовного перевезення дітей з інвалідністю із порушеннями опорно-рухового апарату, які пересуваються за допомогою крісла колісного.

На обліку в установі перебуває 1210 дітей, які пройшли комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку (у середньому 218 дітей на рік).

У 2023 році фахівці закладу провели 713 індивідуальних та групових корекційно-розвиткових занять.

«Тема мого візиту на Тернопільщину – безбар’єрність у дії, і доступна для всіх якісна освіта – якраз одна з глобальних цілей всеукраїнської Стратегії безбар’єрності. Кожен інклюзивний клас, кожен пройдений завдяки адаптованим підручникам урок, кожне здобуте завдяки фахівцям центру знання  – це шлях до кращого майбутнього не тільки конкретної дитини, а й усієї країни. Бо Україна – країна для людей», – наголосила перша леді.

У центрі, відповідно до вимог, обладнано кабінети практичного психолога, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, також облаштовано внутрішню вбиральню відповідно до ДБН для маломобільних груп населення. Для забезпечення безбар’єрного доступу до установи перед входом облаштовано пандус.

У школах Тернопільщини 923 інклюзивні класи, у яких навчаються 1153 учні. Фахівців для роботи з ними теж готують тут, в ІРЦ. Центри співпрацюють із родинами, визначають, що потрібно кожній дитині, піклуються про те, щоб у всіх були відповідні навчальні матеріали, за потреби – підручники шрифтом Брайля, навіть забезпечують спеціальний транспорт до школи та зі школи.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/

«Учитель року – 2024»: двоє вчителів нашої громади – переможці обласного етапу всеукраїнського конкурсу

Двоє вчителів з Великоберезовицької громади представлятимуть Тернопільську область на національному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».

Нагородження переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» відбулося 12 лютого у приміщенні Тернопільського мистецького фахового коледжу ім. Соломії Крушельницької.

Цьогоріч нагороджували педагогів з чотирьох напрямків: українська мова та література, географія, образотворче мистецтво та фізика.

У номінації «Географія» перемогу здобув вчитель географії та директор Буцнівського ліцею – Коляса Роман Іванович.

У номінації «Фізика» перемогу здобув вчитель фізики Мишковицького ліцею – Михайленко Василь Володимирович.

Це чудова новина і свідчення високого рівня професіоналізму та здібностей педагогів Великоберезовицької громади. Подвійна перемога в конкурсі "Учитель року – 2024" є не лише визнанням індивідуальних досягнень кожного вчителя, але і підтвердженням високого стандарту освітньої системи в нашій громаді.

Вітаємо педагогів з заслуженою нагородою та висловлюємо вдячність за їхній вклад у розвиток освіти та виховання молодого покоління! Бажаємо переможцям не тільки гідно представити Тернопільську область на національному рівні, але й продовжувати вражати своїми здібностями та педагогічною майстерністю!

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02LHcgfr3AwBDGyFeVrPGN4QHbirgr46jdXUdGq73jGtvbKpTLXS5tWjTKVbUDCkMEl

logo vb