У Великоберезовицькій громаді відзначили кращих учнів освітніх закладів

У Великоберезовицькій громаді відзначили найкращих учнів освітніх закладів, які показали високий рівень знань, стали переможцями й призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка, всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячений Шевченківським дням, за результатами Національного мультипредметного тесту (НМТ) 200 балів з математики. Також нагородили педагогів громади за значний особистий внесок у роботу з обдарованими дітьми, розвиток їх здібностей та високу професійну майстерність.

Голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко відзначив грамотами і цінними подарунками 111 учнів та 80 вчителів закладів освіти громади та побажав їм нових здобутків.

«Великоберезовицька громада підтримує творчих та обдарованих учнів, допомагає розвивати їхній потенціал та примножувати здобутки. Ми маємо ким пишатися і приємно бачити, що наші заклади освіти поповнюються молодими обдаруваннями, збільшується талановита освітянська родина», - зазначив Андрій Галайко.

Нагородження відбулося у рамках «Програми роботи з обдарованою учнівською молоддю на 2021-2023 роки». Її мета – створення умов для виявлення, надання підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованих і талановитих дітей.

Більше фото у "Фейсбук" за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0yxkPHrUGAi56CMLBGrJ7c4Xj3GnEuaXBwogibXVa9WxozPZuRpDxnhC3Pxn2ZLoul

Великоберезовицький ліцей відзначив 30-літній ювілей

Великоберезовицький ліцей відзначив 30-річчя з дня заснування.

30 років виповнилося Великоберезовицькому ліцею, який спочатку був школою початкових класів. З нагоди свята у стінах навчального закладу відбулися урочистості, ярмарок та національно-патріотичні навчання. Для наймолодших школярів організували розвиваючі ігри, зокрема, учні та гості ліцею мали змогу згадати шкільні моменти на фотовиставці «Літопис ліцею».  

Зі святом учнів та колектив ліцею привітав голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко.

«Дякую педагогам за невтомну працю і щоденне національно-патріотичне виховання дітей. У кожного учня ви вкладаєте частинку своєї душі, допомагаєте розвивати таланти, ставати успішними і впевнено крокувати до нових знань. Нехай високі здобутки допомагають примножувати славу ліцею та виховувати українські цінності у молодого покоління», - зазначив Андрій Галайко.

Фото на сторінці селищної ради за посиланням у "Фейсбук": https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid022ta27mShwmSRTnbNSGyVH5Ya84feQo5bEsTTZpby89ZxSgoNVarM95AG8if9eMAVl

Учні ДЮСШ-«ОЛІМП» - переможці всеукраїнських змагань "Карпатські перевали"

🏆Учні ДЮСШ-«ОЛІМП» стали переможцями та призерами традиційних відкритих змагань з лижоролерів та роликових ковзанів «Карпатські перевали».
За перемогу у Ворохті боролися учасники з різних куточків України.
🇺🇦За підсумками змагань, у гонці класичним стилем на дистанції 10 км:
✅серед юнаків ІІ молодшої вікової групи перемогу здобув Максим Ткачук, «срібну» нагороду виборов Любомир Чорний;
✅серед юнаків ІІІ молодшої вікової групи друге місце здобув Арсеній Чорний;
✅серед юнаків ІV старшої вікової групи «срібло» виборов Ярослав Дацько;
✅серед дівчат ІІІ молодшої вікової групи другою стала Софія Трифонюк;
✅серед дівчат ІV старшої вікової групи «золото» виборола Софія Яськів.
🇺🇦За результатами спринту:
✅серед юнаків ІІІ середньої вікової групи на дистанції 4 км «золото» здобув Арсеній Чорний;
✅серед юнаків ІV старшої вікової групи на дистанції 4 км «срібло» здобув Ярослав Дацько;
✅серед юнаків ІІ молодшої вікової групи (2 км) «бронзу» виборов Любомир Чорний, четверте місце – Максим Ткачук, п’яте місце – Григорій Марків, шосте місце – Роман Лісевич;
✅серед дівчат ІV старшої вікової групи (4 км) перемогу виборола Софія Яськів.
серед дівчат ІІ молодшої вікової групи (2 км) «бронзу» здобула Марія Сивак;
✅серед дівчат ІІІ середньої вікової групи (4 км) третьою стала Софія Трифонюк, четвертою – Ірина Володко.
🇺🇦За підсумками гонки вільним стилем на дистанції 5 км:
✅у віковій категорії серед юнаків ІІ молодшої вікової групи «бронзу» здобув Максим Ткачук, четверте місце – Любомир Чорний, п’яте місце – Григорій Марків, шосте місце – Роман Лісевич;
✅серед юнаків ІІІ середньої вікової групи друге місце – Арсеній Чорний;
✅серед юнаків ІV старшої вікової групи другим фінішував Ярослав Дацько;
✅серед дівчат ІІ молодшої вікової групи другою стала Марія Сивак;
✅серед юнаків ІІІ середньої вікової групи «бронзу» виборола Софія Трифонюк, четверте – Ірина Володко.
«Золоту» нагороду серед дівчат ІV старшої вікової групи отримала Софія Яськів.
💛💙Вітаємо переможців, призерів та учасників змагань, а також їхніх тренерів: Михайла Кручового, Олега Бунта, Володимира Бутка, Ольгу Підручну.
 

Формуються Піклувальні ради освітніх округів

Відповідно до рішення сесії Великоберезовицької селищної ради та з метою здійснення громадського управління у діяльності закладів освіти селищної ради, формуються Піклувальні ради освітніх округів.

До складу піклувальних рад включаються:

-        депутати селищної ради;

-        староста старостинського округу, на території якого розміщений заклад освіти;

-        один представник, визначений органом батьківського самоврядування закладу;

-        один представник, визначений органом учнівського самоврядування закладу (випускник/випускниця закладу освіти);

-        члени громадських організацій;

-        представники бізнесу.

Кандидат у члени Піклувальної ради подає до відділу освіти Великоберезовицької селищної ради заяву та документальне підтвердження, що він може бути членом відповідної ради.

Заяви приймаються до 10.10.2023 року за адресою відділу освіти: вул.В.Ярмуша, 143, с.Острів Тернопільського району Тернопільської області.

 

Працівників освіти привітали з професійним святом

З нагоди професійного свята селищний голова Андрій Галайко привітав вчителів громади та відзначив грамотами кращих працівників освіти.

День працівників освіти в Україні традиційно святкують у першу неділю жовтня.

Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини педагогів – талановитих, працьовитих і доброзичливих, які наповнюють життя своїх учнів великими та малими перемогами.

БІЛЬШЕ ФОТО ЗА ПОСИЛАННЯМ НА СТОРІНЦІ ГРОМАДИ У ФЕЙСБУК: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/

Відбувся вечір пам’яті поета з села Острів Василя Ярмуша

 

Мистецько-благодійний вечір пам’яті Василя Ярмуша «Розмай» відбувся 17 вересня у приміщенні Тернопільської обласної філармонії.

Організувала і провела захід дочка поета Мирослава Ярмуш, яка презентувала свою авторську книгу «Сповідь ідилії ночі». У ній донька розповіла про творчий шлях батька – поета-дисидента, прозаїка, культурно-громадського діяча Василя Ільковича Ярмуша.

15 вересня нашому краянину – поету, прозаїку та культурно-громадському діячу Василю Ярмушу виповнилось би 83 роки (1940-1976 р.р). До Дня народження поета, донька видала його останню поетичну збірку «Дума про життя». До книги увійшли патріотичні вірші, присвяти, думи, гуморески, оповідання та драматична поема «Тернопільська легенда».

Ведучими свята були Мирослава Ярмуш та учень Острівського ліцею Богдан Звір, батько якого зі зброєю в руках стоїть на захисті України. До сліз пройняв виступ ще однієї учениці Острівського ліцею Вероніки Михайлової, батько якої вважається безвісти зниклим на фронті.

Серед учасників заходу були діти, які брали участь у проєкті «Голос народу – діти Героїв», зокрема зачарувала всіх грою на бандурі учениця мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької, уродженка смт Велика Березовиця Катерина Яциковська. Дівчинка разом із викладачем музичної школи гітаристом Кордяком Ігорем виконали ніжну мелодію «River Flows in you» Yurima.

Приємною несподіванкою вечора було декламування поезії Василя Ярмуша «Oh my dear Ukraine!» англійською мовою ученицями школи №5 м. Тернополя.

Спеціальним гостем заходу став заслужений артист України, співак, музикант Володимир Трач, який огорнув усіх мелодійністю пісні на слова Василя Ярмуша, музика заслуженого артиста України, співака, музиканта Андрія Підлужного «Не говори».

Особлива увага була приділена запрошеним військовослужбовцям, які зараз проходять реабілітацію в Тернополі – зал бурхливими оплесками зустрічав Героїв.

Кожен з присутніх мав змогу донатити на спільну справу: 50% прибутку від продажу книг «Кіт Мацько», «Matsko cat», «Ідилія ночі. Лірика», «Соломія Крушельницька» Василя Ярмуша, а також авторська книга «Сповідь ідилії ночі» Мирослави Ярмуш на благодійному вечорі буде передано військовим.        

Творчість українського поета і прозаїка, культурно-громадського діяча, нашого краянина Василя Ярмуша висвітлюється у художній прозовій та поетичній формі (іноді зі збереженням діалектних особливостей), авторську філософію осмислення життя, історичних подій, української культури за змістом є суголосними з багатьма програмовими творами з української літератури та музичного мистецтва.

Дуже рано обірвалося життя Василя Ярмуша, ще багато залишилося нерозказаним, але завдяки дочці Мирославі його творчість заграє новими барвами, його твори продовжують жити! Наче пророчими стали слова поета «І я продовжуюсь в новім житті дитини, в якої мій, але міцніший крок».

І ні вихор, ні буря,

що розлючено б’є,

не закреслять похмуро

Тихе Слово моє!

Василь Ярмуш

0 02 05 c1e905be6b8751fce3c4bd5677d12ac45175184f7368644a760d6643bb104316 b5518481

ДЕНЬ ЗНАНЬ ВІДЗНАЧИЛИ У ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Свято «Першого дзвоника» сьогодні відбулося для першокласників Великоберезовицької громади.

На урочистості до Острівського ліцею та Петриківської гімназії завітав селищний голова Андрій Галайко. Голова громади привітав школярів з початком навчального року та вручив подарунки першокласникам.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, які полягли у боротьбі за Україну. Також подякували нашим мужнім захисникам і захисницям, які на фронті героїчно обороняють Україну від російських окупантів.

«Особливі вітання у цей день лунають для наших першокласників, які вперше переступили поріг школи. Невдовзі вона стане рідною для вас, тут ви знайдете своїх друзів, здобудете нові знання, а також щодня пізнаватимете світ. У цьому вам допомагатимуть досвідчені вчителі. Бажаю, щоб цей рік був успішним та безпечним, - звернувся до школярів Андрій Галайко. – Особливі вітання нашим випускникам – це останній рік вашого навчання. Це одні з найкращих років у вашому житті, тому використайте їх раціонально. Ви – нове покоління молодих, розумних, креативних людей, які розбудовуватимуть громаду і нашу державу».

Саме сьогодні Острівський ліцей святкує свій 30-літній ювілей. Освітній заклад є одним з найкращих в області, адже щороку його учні демонструють високі досягнення у навчанні.

До початку навчального року в Острівському ліцеї виконали ремонт покрівлі даху та головного входу, облаштували нові сходи.

У Петриківській гімназії, щоб зробити навчання дітей безпечним в умовах воєнного стану, збудували нове укриття. Окрім цього реконструювали та облаштували бруківкою шкільне подвір’я.

Переглянути фото можна на сторінці селищної ради у "Фейсбук" за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0oCgZurD22Bvmos7V8RuTr2a1J5zehXZawSgqUpqR1stqH51kYug1D2Ky6wgByzMDl 

Конкурс на заміщення вакантних посад консультантів КЗ Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» 

Відповідно до Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року № 672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», рішення сесії Великоберезовицької селищної ради від 22 січня 2021 року № 69 «Про створення юридичної особи – комунальний заклад Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», на виконання наказу директора комунального закладу Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  оголошується  конкурс на заміщення вакантних посад консультантів комунального закладу Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» (дві вакансії по 0,25 ставки).

Найменування і місцезнаходження установи:

Комунальна заклад Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Адреса: 47728, Тернопільська область,  Тернопільський район, с. Острів, вул. В. Ярмуша, 143.

Найменування посади:

Консультант комунального закладу Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2012 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду консультанта комунального закладу Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»:

Посаду консультанта  може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту відповідного напрямку підготовки ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід роботи на керівних посадах відповідного напрямку, пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, дошкільної освіти, НУШ.

 Перелік документів, що подаються до конкурсної комісії:

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі (далі – Претендент), особисто (або уповноважена згідно з довіреністю особа) подає до конкурсної комісії у визначений строк такі документи:

1)              заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2)              автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3)              копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4)              копію документа про вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);

5)              копію трудової книжки.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Терміни та місце подання документів для участі у конкурсі:

Строк подання документів для участі у конкурсному відборі становить 20 днів з дня оприлюднення оголошення у засобах масової інформації.

Документи подаються з 21.07.2023 року по 10.08.2023 року включно за адресою: Тернопільська область,  Тернопільський район, с. Острів, вул. В. Ярмуша, 143 в комунальний заклад Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Конкурс буде проводитьсь 14 серпня 2023 року о 10:00 год за адресою:

Тернопільська область,  Тернопільський район, с. Острів, вул. В. Ярмуша, 143 /Комунальний заклад Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»/.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Василенко Галина Дмитрівна, 0686570939

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Учні ДЮСШ-«ОЛІМП» - переможці та призери чемпіонату Тернопільської області з літнього біатлону та гонок на лижоролерах

Вітаємо наших юних спортсменів – учнів ДЮСШ-«Олімп» Великоберезовицької селищної ради, які стали переможцями та призерами чемпіонату Тернопільської області з літнього біатлону та гонок на лижоролерах.

1 липня юні спортсмени боролися за перемогу у гонці на лижоролерах. Змагання відбулися на картинговій трасі у Тернополі. Наступного дня юнаки і дівчата випробували власні сили у спринті, кросі зі стрільбою на спортивній базі у селі Підгородне.

Гонка на лижоролерах, 1 липня:

Юнаки 2012 р.н. і молодші

2 місце – Святослав Карабін

5 місце – Дмитро Федірко

Дівчата 2008-2009 р.н. (2250 м)

3 місце – Софія Трифонюк

7 місце – Ірина Володко

Юнаки 2008-2009 р.н. (3000 м)

3 місце – Артем Чорняк

4 місце – Дмитро Жирук

5 місце – Арсеній Чорний

Дівчата 2007 р.н. і старші (3750 м)

4 місце – Софія Яськів

Юнаки 2010-2011 р.н. (2250 м)

4 місце – Любомир Чорний

5 місце – Максим Ткачук

6 місце – Олег Сушко

10 місце – Павло Канцар

12 місце – Роман Лісевич

13 місце – Тарас Сцібайло

Юнаки 2007 р.н. і старші (4500 м)

5 місце – Петро Придаткевич

Біатлон, спринт, крос, 2 липня:

Дівчата 2008-2009 р.н. (3000 м)

1 місце – Софія Трифонюк

6 місце – Ірина Володко

Юнаки 2012 р.н. і молодші (1000 м)

1 місце – Святослав Карабін

4 місце – Дмитро Федірко

Дівчата 2007 р.н. і старші (3000 м)

2 місце – Софія Яськів

Юнаки 2008-2009 р.н. (3000 м)

3 місце – Арсеній Чорний

4 місце – Дмитро Жирук

Юнаки 2007 р.н. і старші (3000 м)

4 місце – Петро Придаткевич

Юнаки 2010-2011 р.н. (1500 м)

5 місце – Олег Сушко

6 місце – Максим Ткачук

8 місце – Любомир Чорний

11 місце – Роман Лісевич

12 місце – Тарас Сцібайло

Дівчата 2012 р.н. і молодші (1000 м)

5 місце – Ірина Підручна

Також «За волю до Перемоги» грамотою і медаллю відзначили учня КЗ «ДЮСШ-«ОЛІМП» Романа Лісевича.

Вітаємо переможців, призерів і учасників чемпіонату Тернопільської області з літнього біатлону та гонок на лижоролерах, а також тренерів: Михайла Кручового, Олега Бунта, Володимира Бутка, Ольгу Підручну, Ігоря Сцібайла.

Організатори змагань: управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОВА, Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з біатлону.

За високі спортивні здобутки грамотами та медалями спортсменів нагородив начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОВА Андрій Човган.

 

Великоберезовицьку громаду представили на освітянському форумі «Цифрові рішення задля якості освіти. Реалізація освітніх змін в Дії»

Відбувся Цифровий освітянський форум «Цифрові рішення задля якості освіти. Реалізація освітніх змін в Дії», ініційований Управлінням Державної служби якості освіти у Тернопільській області.

Під час заходу, 22 червня, понад 50 учасників представили 38 з 55 територіальних громад області.

Великоберезовицьку громаду представили головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Антимис та консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дмитро Гайдук.

З вітальним словом до учасників звернувся Іван Юрійчук, заступник Голови Державна служба якості освіти України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, проректор з науково-педагогічної роботи Західноукраїнський національний університет, професор, доктор економічних наук, заслужений працівник освіти України Оксана Десятнюк, начальниця управління Служби Наталія Моравська.

Експерти, яких запросили до участі, спільно з учасниками форуму обговорили питання:

-        Цифровізація процедур підвищення якості освіти через використання Інформаційно-аналітичну систему «EvaluEd», як цифрову технологію управління системою якості освіти та освітньої діяльності закладів освіти;

-        Роль цифрових інновацій та синергія можливостей спільноти закладу освіти у формування STEM-орієнтованого освітнього середовища;

-        Переваги віртуального навчальне середовище Moodle. Можливості розробки власної освітньої платформи закладу освіти

-        Формування ефективної системи комунікацій з учасниками освітнього процесу – пріоритет розбудови безпечного і сучасного освітнього середовища закладу освіти

-        Школа у смартфоні. Використання можливостей автоматизованих систем «Єдина школа», «Нові Знання» (NZ. UA) в організації управлінських процесів закладу освіти.

Учасники форуму зазначили, що успішна реалізація стратегічного курсу щодо цифрової трансформації освіти потребує міцної науково-методичної та нормативно-правової основи. Вони також погодилися, що дискусійні питання повинні обговорюватися з фахової точки зору, виходячи з практичного досвіду та кращих практичних прикладів впровадження цифрових аналітичних і управлінських систем у навчальний процес, STEM-освіти, визначення ролі цифрових комунікацій в організації освітнього середовища та розробки освітніх платформ для закладів освіти.

355335167 313341677682993 5504179836984565995 n

logo vb