Абітурієнти і студенти громади можуть виграти грант на оплату навчання у ВНЗ

 

Студентів та абітурієнтів Великоберезовицької територіальної громади запрошують взяти участь у соціальній програмі Scholarship. 

Організатори програми хочуть потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання та зробити свій вклад для побудови гідного майбутнього України.   

Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 2 номінації: 

18 000 грн. -  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

25 000 грн. - https://safetradebinaryoptions.com/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Участь повністю безкоштовна. 

Завдяки програмі оплачується навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних. 

Розбудуймо Україну разом!

Слава Україні!

Учні ДЮСШ-«ОЛІМП» здобули нагороди на обласних змаганнях з літнього біатлону

 
Учні ДЮСШ-«ОЛІМП» Великоберезовицької селищної ради взяли участь в обласних змаганнях з літнього біатлону серед юнаків і дівчат старшої та середньої вікових груп та загальної-фізичної підготовки серед юнаків і дівчат молодшої вікової групи під девізом «Біатлон об’єднує серця».
Організувала змагання КУТОР «Тернопільська обласна ДЮСШ з біатлону» у селі Підгороднє.
Учасники 2007-2008, 2009-2010, 2011 р.н. і молодше змагалися за першість у стрибках в довжину з місця, згинання і розгинання рук в упорі лежачи та кросі.
Переможців визначали за підсумками трьох видів програми.
Вітаємо наших юних переможців та призерів змагань у вікових категоріях:
Дівчата 2009-2010 р.н.
І місце - Софія Трифонюк
Юнаки 2007-2008 р.н.
ІІ місце - Андрій Сцібайло
Дівчата 2007-2008 р.н.
ІІ місце - Софія Яськів
Юнаки 2009-2010 р.н.
ІІІ місце - Дмитро Жирук
Високі результати у кросі продемонстрували Олександр Яськів (2 місце), Олександр Дацько (3 місце), Вікторія Ониськів (3 місце).
 

Тривають курси з вивчення української мови

Вивчення української мови з наголосом на живе розмовне спілкування проходить у закладах загальної середньої освіти Великоберезовицької громади з місцевими жителями та внутрішньо переміщеними особами.

Філософ Григорій Сковорода наголошував, що людина сильна своєю громадянськістю, своїми почуттями любові до рідної землі, до духовних надбань свого народу.  Саме на заняттях вчителі української мови та літератури презентували практичні матеріали текстів, які сприяли глибшому вивченню історії народу, його традицій, звичаїв, ідеалів, особливостей рідної культури, фольклору. 

«Присутні читали книги та визначали національну своєрідність і загальнолюдську значущість творів провідних українських письменників. Таке навчання української мови забезпечує комплексний підхід до вивчення української мови за допомогою практичних занять, послуговуватися українською щодня – на роботі, удома та в  різних життєвих ситуаціях, - зазначили у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Великоберезовицької селищної ради.

Спілкування є важливим складником нашого життя й існування самої мови.

 

Заклади освіти забезпечать захисними спорудами

1

Робочий об’їзд закладів загальної середньої освіти Великоберезовицької громади відбувся 14 червня за участі селищного голови Андрія Галайка та начальника відділу освіти Василя Цаля.

Здійснили поїздку з метою забезпечення закладів освіти захисними спорудами у селах Буцнів, Велика Лука та Мар’янівка.

У Буцневі планують облаштувати найпростіше захисне укриття у приміщенні будинку культури. Також можливе будівництво нової захисної споруди цивільного захисту на території школи.

У Великій Луці обговорили питання ремонту підвального приміщення школи з метою облаштування там найпростішого захисного укриття.

У Мар’янівці оглянули підвальне приміщення, яке знаходиться поблизу школи – у сусідньому домогосподарстві. Дану споруду планують орендувати для облаштування найпростішого укриття.

Нагадаємо, під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося 9 червня, прийняли рішення про виділення 295 тисяч гривень за «Програмою цивільного захисту населення і територій Великоберезовицької селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022 рік» для проведення ремонтів, закупівлі обладнання та облаштувань захисних споруд у закладах освіти громади.

Захисні укриття планують підготувати до початку нового навчального року.

2

3

Обговорили особливості навчального процесу в умовах воєнного стану

IMG 0233

Спільне засідання відділу освіти, Центру професійного розвитку педагогічних працівників та керівників закладів освіти Великоберезовицької селищної ради з питань закінчення навчального року в умовах воєнного стану відбулося 13 червня.

На зустрічі розглянули:

  • результати вивчення стану організації освітнього процесу у дистанційній формі;
  • особливості завершення 2021-2022 навчального року в закладах освіти громади;
  • принципи впровадження Державного стандарту середньої освіти в умовах НУШ;
  • інновації у підвищенні кваліфікації педагогічних працівників у 2022 році;
  • узгодили графік роботи закладів дошкільної освіти на літній період;
  • ряд господарських питань з діяльності закладів освіти та підготовки до нового навчального року.

IMG 0236

На запрошення відділу освіти у засіданні взяла участь Ірина Ящишин – начальник відділу моніторингу, позапланового контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування Управління державної служби якості освіти у Тернопільській області.

Ірина Ящишин розповіла про формування інформаційної відкритості та прозорості освітньої і управлінської діяльності у закладах освіти та про заходи з реалізації завдань.

Віримо, що спільними зусиллями та активною працею досягнемо поставлених цілей задля надання якісних освітніх послуг у громаді.

IMG 0237 1

Випускників запрошують на навчання у сфері військової підготовки

kursanty

Вищі військові навчальні заклади України запрошують цьогорічних випускників шкіл на навчання.

Молодь запрошують здобути фахову вищу освіту у сфері військової підготовки кадрів для Збройних Сил України.

Ознайомитись детальніше з умовами вступу та переліком вищих навчальних закладів та військових навчальних закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку військових фахівців для проходження військової служби можна за посиланням: https://www.mil.gov.ua/content/education/dovidnuk_vstupnuku_2022_compressed.pdf?fbclid=IwAR0aiI5TzpArj3t0NpWezDXVHvsBCJk1ab_qbcJ2_1a5K4v6aMsXOU6Okgk

Отримали гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб

0 02 05 f4040663f9a78a8009f0753ce1cac4d5357252b9af14bb99ca22e21a011782ee 4d472798

Великоберезовицька громада отримала гуманітарну допомогу в рамках підписаного меморандуму про співпрацю між відділом освіти селищної ради та ГО «Аваліст».

Благодійну допомогу спрямують внутрішньо переміщеним особам, які розміщені в Острівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення основних потреб людей, що постраждали від конфлікту в Україні» ГО «Аваліст» безоплатно передали: розкладачки, матраци, подушки, ковдри, постільну білизну, мило, гелі для душу, шампуні, зубні щітки, пральні порошки, засоби для миття осуду, вологі серветки, олію, молоко згущене, консерви м’ясні, макарони, крупи, чай, печиво, борошно, цукор та інше.

Також благодійники передали 2 пральні машини.

Дякуємо за підтримку і допомогу!

 

У громаді тривають безкоштовні курси з української мови

3

На безкоштовні курси з української мови, які діють у закладах загальної середньої освіти Великоберезовицької селищної ради та в бібліотеці-філії села Мишковичі, зареєструвалися 40 учасників.

Організовує курси вивчення української мови КЗ Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». Їх на безоплатній основі проводять для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади.

Займаються з охочими вчителі української мови та літератури Петриківської ЗОШ І-ІІ ст., Острівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».

Педагоги найбільше часу виділяють на практичні заняття.

Мета навчання – підвищення загального рівня володіння державною мовою українцями, формування компетентного мовця, національно свідомої, духовно багатої мовної особистості. Матеріали містять різноманітну пізнавальну інформацію про Україну. 

Триватимуть заняття до кінця травня.

Слухачі матимуть можливість кожного тижня підвищити рівень мовної та комунікативної компетенцій з української мови відповідно до графіка роботи:

- Острівська ЗОШ І-ІІІ ст. – понеділок 16.00-17.30 год. (Тур Л.С., вчителі-словесники ЗЗСО)

- Петриківська ЗОШ І-ІІ ст. – вівторок 16.00-17.00 год. (Дзудзило Г.Є., вчителі-словесники ЗЗСО)

- Бібліотека – філія с. Мишковичі – п’ятниця 16.00-17.30 год. (Демида О.Р., зав. бібліотекою Дудас Г.Б., вчителі-словесники НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»).

Запрошуємо усіх охочих і тимчасово переміщених осіб.

 

Отримали розкладушки і матраци для внутрішньо переміщених осіб

  1

Великоберезовицька громада отримала гуманітарну допомогу від Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Благодійники передали 100 розкладушок з матрацами для внутрішньо переміщених осіб.

Легкі розкладні ліжка передадуть в користування людям, які знайшли прихисток у закладах освіти – Острівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та ДЮСШ-«ОЛІМП».

Також протягом тижня представники Червоного Хреста провели медичні огляди внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Острівській школі. Людей забезпечили необхідними медикаментами.

2

8

Старшокласникам розповіли про навчання у військових вишах і надання домедичної допомоги

Для 11-тикласників Великоберезовицької громади провели інформаційно-просвітницький захід про вищі військові навчальні заклади та військово-навчальні підрозділи закладів вищої освіти.

Зустріч відбулась на базі Острівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою проведення представниками центру агітаційно-роз’яснювальної роботи  щодо вибору кандидатів з числа цивільної молоді на навчання у вищі військові навчальні заклади, а також військово-навчальні підрозділи закладів вищої освіти.

Після заходу для майбутніх випускників організували вишкіл з домедичної допомоги.

Мета вишколу – вдосконалити практичні навички 11-тикласників з надання домедичної допомоги та якісно завершити вивчення предмету «Захист України» відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України.

 

 

logo vb