ДОДАТКОВА ПРОГРАМА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 
19-20 грудня 2023 року відбудеться додаткова реєстрація на грошову допомогу для внутрішньо переміщених осіб похилого віку 70+, окрім тих одиноких людей похилого віку 65+, які вже зареєструвалися на дану допомогу у жовтні-грудні 2023 року! 
 
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ОБМЕЖЕНА
 
 ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНІ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ:
 
 • Паспорт (обов’язково); 
 • Витяг про місце проживання (для осіб, що мають паспорт ID); 
 • Довідка внутрішньо переміщеної особи (обов’язково); 
 • Ідентифікаційний код (обов’язково, за наявності);
 • Довідка з реквізитами банку / IBAN. 
 
РЕЄСТРАЦІЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЛИШЕ ДВА ДНІ - 19-20 ГРУДНЯ ЗА АДРЕСОЮ: 
М. ТЕРНОПІЛЬ, ВУЛ. МОСТОВА-БІЧНА, 6, З 10:00 ДО 16:00. 
 
Контактні номери телефонів: 

Жителі громади, які належать до пільгових категорій, отримали продуктові набори

Напередодні Великодніх свят жителі Великоберезовицької громади, які належать до пільгових категорій, отримали продуктові набори.

300 продуктових наборів сформували і передали мешканцям працівники КУ «Центр надання соціальних послуг Великоберезовицької селищної ради». Придбали продукти харчування за кошти, виділені з селищного бюджету.

 

Відбувся майстер-клас з оформлення святкової лози

 

Майстер-клас з оформлення святкової лози для внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів відбувся у Великоберезовицькій громаді.

Захід організував Центр надання соціальних послуг Великоберезовицької селищної ради.

Учасників майстер-класу також ознайомили з місцевими традиціями святкування Великодня. Внутрішньо переміщені особи теж поділилися особливостями відзначення Воскресіння Христового у своїх рідних громадах.

Ідея оформити святкову лозу особливо сподобалась дітям, які весело спілкувалися між собою та  отримали багато позитивних емоцій.

 

Пільгові категорії населення отримали продуктові набори перед різдвяними святами

🤝Працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» до різдвяних свят передали продуктові набори пільговим категоріям населення та потребуючим жителям Великоберезовицької громади.
👉🏻Зокрема закупили та роздали продуктові набори для осіб з інвалідністю 1 групи, прийомних та опікунських сімей, ДБСТ, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, одержувачів соціальних послуг, потребуючих жителів громади, ВПО, сімей загиблих воїнів.
📌Загалом продуктові набори отримали 270 сімей.
 
📣Стежте за нашою інформацією:
🔹на офіційному сайті громади https://vbsr.gov.ua/
🔸на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/
🔹на Telegram-каналі https://t.me/velykoberezovicka

Традиціями Святвечора ділилися з внутрішньо переміщеними особами

 

Різдвяне дійство «Сумний святий вечір» відбулось для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Великоберезовицькій громаді.

У будинку культури села Мишковичі людей знайомили з місцевими традиціями Святвечора і Різдва, тому підготували для них невелику передріздвяну сценку. Також присутніх пригощали кутею, пампушками та різними смаколиками.

Святкову зустріч організували Центр надання соціальних послуг спільно з відділом культури Великоберезовицької громади.

Унікальні місцеві традиції Святвечора збереглися у населених пунктах громади і до сьогодні.

До Святвечора, який символізує народження Сина Божого, готувалися заздалегідь. Перед господинею було непросте завдання – приготувати 12 страв без м’яса, молока та яєць, оскільки Святвечір припадає на останній день посту.

На дійство завітав селищний голова Андрій Галайко. За його словами, від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Великоберезовицька громада прийняла понад 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб з областей, де велися бойові дії.

На сьогоднішній день, у громаді знайшли прихисток більше тисячі внутрішньо переміщених осіб.

«На жаль, ці різдвяно—новорічні свята проходять у важких час випробувань, коли мільйони українців залишили свої помешкання й вимушені були переїхати  у більш безпечні місця. Святкування Різдва не буде таким гучним як у мирний час, коли готувались вертепи, водили Маланку, але Різдво буде, навіть під час війни. Працівники відділу культури і Центру надання соціальних послуг поділилися як у нашій громаді відзначають різдвяні свята, як готуються до Святвечора. Дякую усім, хто допоміг відтворити різдвяне дійство. Бажаю усім міцного здоров’я, щоб якнайшвидше Україна перемогла і настав мир. Нехай усіх нас береже Господь. Христос рождається!», - зазначив Андрій Галайко.

Після завершення театралізованого дійства веселі конкурси для дітей та дорослих провели фахівці із соціальної роботи Марія Бакалець та Ольга Бурчак. Гостинцями, приготовленими власноруч, присутніх частували працівники ЦНСП.

Лунали колядки та українські пісні у виконанні внутрішньо переміщених осіб.

 

Як уберегтися від шахрайства в інформаційному просторі під час воєнного стану

Фахівцями Науково – дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. Сташина Національної академії правових наук України розроблено пам’ятки, в яких наводяться практичні рекомендації громадянам щодо зменшення можливості стати потерпілим від кримінальних правопорушень.

Як уберегтися в інформаційному просторі в умовах воєнного стану?

Найбільше поширені загрози в інтернеті, соціальних мережах, смс-розсилках, тощо.

Детальніше про це читайте в інфографіці:

 

Пам’ятки як не стати потерпілим від кримінальних правопорушень

 

Фахівцями Науково – дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. Сташина Національної академії правових наук України розроблено пам’ятки, в яких наводяться практичні рекомендації громадянам щодо зменшення можливості стати потерпілим від кримінальних правопорушень.

 

Відбулась акція з плетіння маскувальних сіток для ЗСУ

 

Акція з плетіння маскувальних сіток для ЗСУ «Україна є, була і буде!» відбулася у Великоберезовицькій громаді.

Захід організували у Центрі надання соціальних послуг з нагоди Дня Конституції України.

До плетіння маскувальних сіток долучилися працівники центру, вчителі Буцнівської ЗОШ І-ІІІ ст., а також внутрішньо переміщені особи, які знайшли прихисток на території нашої громади.

Під час благодійної акції учасники сплели 3 сітки для військових з Великоберезовицької ТГ, які сьогодні на фронті захищають незалежність і державний суверенітет України.

Разом ми сила!

Україна понад усе!

 

logo vb