Популяризація торговельної марки «Зроблено в Україні»

Популяризація торговельної марки «Зроблено в Україні»

З метою популяризації товарів українського виробництва та сприяння збільшенню внутрішнього попиту на товари національного виробника, просимо суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Великоберезовицької громади започаткувати брендування товарів власного виробництва та використовувати логотип «Зроблено в Україні» на товарах власного виробництва.

Кампанія «Зроблено в Україні» покликана привернути увагу українців до українських виробників і спонукати більше купувати продукцію українського виробництва, а також – відкривати власні підприємства, щоб посилювати економіку країни.

Інформаційні матеріали щодо брендування товарів містяться за посиланнями: короткий брендбук (гайд) по використанню логотипу: https://drive.google.com/file/d/18DT1RekCLOjnSMsubhXf-UKBmXhuJkiu/view 

стікери для маркування: https://drive.google.com/drive/folders/1A6SSGI_DxvHSOPYdsCh3NTo4HMhDJoZz 

дозвіл Мінекономіки на використання знаку: https://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&id=b2de9b59-d132-4a61-b841-f9a2634f6b5f&tag=ZroblenoVUkraini

Про результати просимо суб’єктів господарювання інформувати Великоберезовицьку селищну раду (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

logo vb