КП «Великоберезовицьке» виконує роботи з благоустрою у громаді

КП «Великоберезовицьке» виконує роботи з благоустрою у громаді

Комунальне підприємство «Великоберезовицьке» щоденно працює над забезпеченням благоустрою у населених пунктах громади.

Протягом двох тижнів працівники КП значну увагу приділяли благоустрою у селах Мишковичі, Велика Лука, Петриків, Острів та смт. Велика Березовиця.

Також виконали ряд робіт:

у с. Мишковичі провели скошування стадіону;

в смт. Велика Березовиця прибрали сухий хмиз, гілля, а також вивезли та утилізували відходи; біля пам'ятника «Борцям за волю України» провели покіс трави трактором з роторною косою; скосили траву на вулиці Микулинецькій, навели благоустрій біля джерела Пресвятої Трійці, а також на дитячих майданчиках; завершили упорядкування територій з нагоди храмового празника; підготували стадіон до чемпіонату першої ліги Тернопільської області з футболу;

у с. Велика Лука працювали над відновленням муру на території школи;

у с. Петриків скосили траву;

у с. Острів скосили траву біля дороги, яка веде до цілющого джерела; відремонтували ворота та провели благоустрій на території дитячого майданчику.

Окрім цього працівники КП спільно з фахівцями РЕМ прибрали повалене через негоду дерево на вулиці Степана Бандери в смт. Велика Березовиця. Тополю, яка пошкодила електромережі, порізали та доставили у котельні дитсадків громади. Гілля, яке залишилось, приберуть найближчим часом.

 

 

logo vb