Інструменти доступності

Великоберезовицька громада увійшла у двадцятку громад у проєкті «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг. Випуск ІІ»

Завершено відбір громад для участі у проєкті «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг. Випуск ІІ»

З-поміж 80 заявок із 16 областей України для участі у проєкті «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг. Випуск ІІ» експертною комісією відібрано 20 громад. Серед них і Великоберезовицька територіальна громада.

Проєкт спрямований на допомогу громадам в комплексному вирішенні соціальних проблем шляхом аналізу, стратегічного планування та використання проєктного підходу. Результатом участі у проєкті стане розробка громадами Багаторічних планів вирішення соціальних проблем, а також реалізація власних проєктів, які допоможуть втілити ці плани в життя.

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 11-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».

На фронті загинув 25-річний воїн з села Лучка Назарій Смоляк

Чергова сумна звістка надійшла до Великоберезовицької громади…

На фронті загинув житель села Лучка Великоберезовицької громади Назарій Ігорович Смоляк…

Смоляк Назарій Ігорович народився 1 березня 1999 року. З юних років проживав у селі Лучка нашої громади. Навчався у Лучківській школі. Працював у Тернополі. До лав Збройних сил України приєднався у листопаді 2024 року. Життя 25-річного бійця Назарія Смоляка обірвалось 28 грудня 2024 року під час виконання бойового завдання у Луганській області.

Панахида відбудеться завтра, 02 січня 2025 року, о 19:00 у Домі Печалі в Тернополі.

Про чин похорону повідомимо згодом.

У Назарія залишилась мати та дві сестри…

Висловлюємо щирі співчуття усім рідним та близьким Героя. Вічна пам’ять і шана воїну!

Підприємство "Агропродсервіс" підсумували роботу за рік

Одне з найбільших підприємств Великоберезовицької громади ПАП «Агропродсервіс» підбило підсумки року своєї діяльності. Компанія «Агропродсервіс» є ключовим платником податків, забезпечуючи найбільший відсоток надходжень до бюджету громади.

У цей непростий час, коли країна долає виклики повномасштабної війни, робота бізнесу залишається критично важливою. Активна діяльність підприємств забезпечує робочі місця, стабільність економіки та розвиток нашої громади.

Голова громади Андрій Галайко щиро подякував керівництву компанії та всьому колективу за їхню сумлінну працю, високий професіоналізм і вагомий внесок у спільну мету. Завдяки нашим зусиллям ми закладаємо міцний фундамент для відновлення та розвитку України й громади.

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланнямhttps://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0fwqrbYq5gF69pUH2KM5DR9RsW5FASi97MZdJbs4PHUBV7owrFLZvHPLQDp5cpFKfl 

Зупинилося серце 24-річного військовослужбовця та жителя села Острів Олександра Савощенка

Війна продовжує приносити біль у Великоберезовицьку громаду…

У понеділок, 30 грудня 2024 року, зупинилося серце солдата військової частини А 4917 Савощенка Олександра Романовича.

Військовослужбовець Савощенко Олександр Романович народився 07 березня 2000 року на Харківщині. Був водієм першої зенітної кулеметної роти військової частини А 4917. Після одруження проживав у селі Острів Великоберезовицької громади.

Під час військової служби отримав поранення й після реабілітації продовжив нести службу у військовій частині. Але на жаль, 30 грудня 2024 року, серце воїна Олександра зупинилось на 24 році життя…

Траурний кортеж з тілом загиблого Олександра Савощенка прибуде у село Острів в четвер, 02 січня 2025 року об 11:30. Просимо жителів громади вийти та гідно зустріти Героя, який обороняв українську землю.

Парастас відбудеться о 19:00 у селі Острів, 02 січня 2025 року.

Чин похорону розпочнеться, у п’ятницю, 03 січня 2025 року об 11:00.

Висловлюємо щирі співчуття усім рідним та близьким Героя Олександра. Схиляємо голови у скорботі… Вічна та світла пам’ять воїну!

До селищної ради завітав різдвяний вертеп із села Миролюбівка

До Великоберезовицької селищної ради завітав різдвяний вертеп із села Миролюбівка нашої громади.

Учасники вертепу зі щирістю й талантом передали історію Різдва Христового. Дзвінкі колядки, яскраві костюми та щирі віншування наповнили серця усіх присутніх теплом, радістю та вірою у краще майбутнє. Щиро дякуємо колядникам за коляду, відданість традиціям і за те, що зберігаєте українську культурну спадщину. Пам’ятаймо, що Різдво — це час добра, єдності та любові.

Христос народився! Славімо Його!

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланнямhttps://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0mTHKs7nmKH78FHMsqWJMtf5NML1CH5N84TTXPStpd25ethXhfA5LaZPm5NR55dsMl?locale=uk_UA

Відбулось засідання позачергової 48 сесії Великоберезовицької селищної ради

У Великоберезовицькій селищній раді відбулось засідання 48 позачергової сесії.

На порядку денному депутати Великоберезовицької селищної ради розглянули та прийняли рішення, що стосуються змін до бюджету 2024 та бюджету 2025 років. А також затвердили Акт приймання-передачі основних засобів з балансу Великоберезовицької селищної ради на баланс військової частини Збройних сил України.

Детальніше з рішеннями засідання 48 позачергової сесії ви зможете ознайомитися на офіційному сайті Великоберезовицької громади за посиланням: https://vbsr.gov.ua/publichna-informatsiia/dokumenty/rishennia-sesii.html

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0ov8R8yLsnV2hYfqRqvi5yc9CHrZKLHtqmSrptut9yRad2CsEGFjgn4qQjjGV9crdl 

Фестиваль колядок та щедрівок "Подих Різдва"

У неділю, 29 грудня у Будинку культури селища Велика Березовиця відбувся Фестиваль колядок та щедрівок «Подих Різдва».

У святковому дійстві взяли участь 17 художніх колективів, а це понад 200 учасників, які своїми виступами зворушили серця кожного присутнього. Чарівні українські колядки та щирі віншування створили неймовірну атмосферу єднання, радості та духовного піднесення.

З вітальним словом виступив голова Великоберезовицької громади Андрій Галайко. Він подякував усім учасникам фестивалю за їхню любов до рідної культури, збереження звичаїв та традицій й активну участь у житті громади та побажав усім присутнім міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя і миру нашій країні.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам, які долучилися до фестивалю, за примноження наших багатих українських традицій. Завдяки вашій натхненній праці ми передаємо ці унікальні звичаї з покоління в покоління, популяризуючи наше культурне надбання.

Віримо, що новонароджений Спаситель почує наші спільні молитви, благословить нашу землю і дасть нам довгоочікуваний мир та Перемогу.

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0x6yTaAvxLVCdkz4QG5HAtzeZkJgQG9r316nTcRtmYE7zm2w29XFzPmj5c2w2xt34l

Зупинилося серце захисника України з села Мишковичі Богдана Іванюти

Зупинилося серце захисника України з села Мишковичі Іванюти Богдана Олександровича.

Важка хвороба 27 грудня 2024 року забрала життя 53-річного воїна, солдата військової частини А7080.

Богдан Іванюта народився 23 липня 1971 року в селі Мишковичі. У серпні 2022 року став на захист України. Мужньо обороняв Батьківщину від окупантів до травня 2024 року. Саме тоді у військового виявили онкологічне захворювання.

На жаль, важка недуга обірвала життя Богдана Іванюти. У памʼяті односельчан він назавжди залишиться добрим, щирим, ввічливим та чуйним. Людиною з великим серцем, адже завжди допомагав усім, хто потребував підтримки. Був люблячим чоловіком та хорошим батьком…

У Богдана Іванюти залишилися дружина Наталя, дочка Тетяна, син Володимир та сестра Леся.

Похорон відбудеться 29 грудня о 13:30 годині.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, разом з вами розділяємо біль скорботи…

Вічна памʼять захиснику України!

471417845 914177890895060 2484154557068221424 n

Голова громади привітав партнерів товариство "Динамо" з нагоди 100-річчя

В Управлінні внутрішніх справ України в Тернопільській області відзначили 100-річчя з дня заснування громадської організації "Тернопільська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо". Участь у заході взяв голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко, який привітав ювілярів та відзначив важливість їхньої діяльності для розвитку спорту.

У 2021 році між Великоберезовицькою селищною радою та товариством "Динамо" було підписано меморандум про співпрацю. Упродовж цих років у межах партнерства та спільними зусиллями організовувалися численні спортивні змагання, майстер-класи та інші заходи, які сприяли популяризації фізичної культури та спорту серед молоді Великоберезовицької громади.

Директор ГО "Тернопільська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" Володимир Небесний висловив подяку голові громади за плідну співпрацю та наголосив на важливості продовження цих партнерських взаємин.

Андрій Галайко у свою чергу подарував організації роботу майстрині розпису на склі та працівниці відділу молоді, спорту, сімї та туризму Юлії Сватко в подяку про співпрацю та з нагоди 100 літнього ювілею.

Великоберезовицька громада вітає ГО "Тернопільська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" зі 100-річчям і бажаємо нових спортивних досягнень та наснаги! Дякуємо за співпрацю!

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0Sgthf9uKzN74bg7B33mCd6jergz8iqJZkhL2CRnfKb5E9sRsPwKLho4QzNTbaf4ml?locale=uk_UA 

Великоберезовицька селищна рада зустріла різдвяний вертеп

Ще один різдвяний вертеп завітав до Великоберезовицької селищної ради.

Інсценізацію підготували учасники спільноти «Українська молодь – Христові» парафії Святого Володимира Великого смт. Велика Березовиця під керівництвом духівника о. Ігоря Драпака.

Висловлюємо вдячність дітям та їхнім наставникам за принесену радісну звістку про народження Спасителя нашого Ісуса Христа. Дякуємо учасникам за те, що нагадали нам про найважливіші цінності – віру, любов, добро та об’єднали усіх спільним виконанням коляди!

Христос Народився!

Славімо Його!

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02DSNvXHeuwVxoGrWDrTwyuUTRQP86Wy8s36QaQVLdxLozvhHGSkcu67RqDftFzVxhl 

logo vb