Інструменти доступності

Увага вимкнення електроенергії!

Вимкнення електропостачання відбудуться 25-27 лютого у селах Мишковичі, Петриків та Велика Лука Великоберезовицької громади.

За інформацією ВАТ «Тернопільобленерго», у зв’язку з плановими роботами вимкнення відбудуться: 

25 лютого 2025 року у селі Петриків з 10:00 до 16:00 на вулицях: Козацька, Національного Відродження, Коновальця, Довженка, Довбуша, Яремчука, Вишнева, Хмельницького, Академічна, Пулюя.

26 лютого 2025 року у селі Мишковичі з 10:00 до 15:00 на вулицях: Лисенка, Січових Стрільців, Сонячна, Шкільна, Тернопільська, Стуса, Братів Іванютів, Центральна, Сагайдачного.

26 лютого 2025 року у селі Велика Лука з 10:00 до 15:00 на усіх вулицях, окрім, Галицької, Центральної та В. Великого.

27 лютого 2025 року у селі Мишковичі з 10:00 до 16:00 на вулицях: Січових Стрільців, Обранівка, Шевченка, Лазутська, Франка, Вовча Гора, Лісна, Надрічна, Крушельницької, Підлісна, Нова, Галана, Купчинського, Хмельницького, Дорошенка, Урожайна, Молодіжна, Польова, Джерельна, Центральна, Л. Українки, Кобилянської.

Щодня о 9:00 вшануймо пам'ять загиблих Героїв!

Великоберезовицька громада повідомляє, що відповідно до рішення Ради оборони Тернопільської області від 14 лютого 2024 року № 8 щодо запровадження з 20 лютого 2025 року додаткових заходів під час загальнонаціональної хвилини мовчання:

Виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад забезпечити постійне проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи про загальнонаціональну хвилину мовчання в закладах, організаціях, установах та підприємствах, що здійснюють свою діяльність в межах територіальної громади.

Загальнонаціональна хвилина мовчання – це можливість вшанувати пам’ять загиблих, об'єднатися в скорботі та підтримці одне одного. У цей момент вся країна зупиняється, щоб згадати тих, хто віддав життя за нашу свободу та незалежність. Це символ нашої вдячності та єдності.

Просимо жителів громади приділити хвилину часу для вшанування пам’яті усіх загиблих Героїв!

Слава Україні! Героям слава!

20 лютого – День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Цей День відзначається щороку 20 лютого згідно з указом Президента від 11 лютого 2015 р. «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». 17 лютого 2021 р. Верховна Рада України визнала Революцію гідності одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи.

Зима 2013-2014 років стала випробуванням для України. Тисячі громадян вийшли на Майдан, щоб захистити своє право на гідне життя, свободу та незалежність. Саме 18-20 лютого стали найтрагічнішими днями Революції Гідності – у ці дні загинули десятки найкращих синів і дочок України, які увійшли в історію як Герої Небесної Сотні.

Вшановуючи їхню жертовність, ми маємо усвідомлювати: Герої Небесної Сотні віддали свої життя заради нашого майбутнього. Їхній подвиг є нагадуванням про силу єдності,важливість відповідальності та невпинне прагнення до справедливості. З того часу пройшло вже 11 років, а ми й далі змушені відстоювати суверенітет української держави.

Дякуємо тим, хто стояв за незалежність тоді та дякуємо тим, хто продовжує боронити ці цінності й зараз.

Вічна пам’ять усім, хто віддав за Україну найцінніше – власне життя.

На фронті загинув військовослужбовець Віктор Кравець

Знову сумна звістка сколихнула нашу громаду…

На фронті, 13 лютого 2025 року, загинув солдат Кравець Віктор Вікторович (16.09.1974 р.н). Життя бійця обірвалося при виконанні бойового завдання поблизу населеного пункту Мала Локня Курської області рф.

До повномасштабної війни сім’я Віктора Кравця проживала у місті Пологи Запорізької області. З початком повномасштабного вторгнення військовослужбовець Віктор Кравець доєднався до лав Збройних сил України, а його сім’я переїхала та проживає у селищі Велика Березовиця нашої громади. У короткострокові відпустки Віктор Кравець приїжджав у Велику Березовицю до своєї сім’ї.

Поховають воїна Віктора Кравця у Тернополі на Микулинецькомукладовищі. Сьогодні, 20 лютого, о 19:00 у будинку Скорботи у Тернополі (вул. Микулинецька, 27) відбудеться парастас.

Чин похорону розпочнеться завтра, 21 лютого, об 11:00.

Просимо жителів громади прийти та віддати останню шану загиблому Герою.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Віктора Кравця! Схиляємо голови у скорботі… Нехай Господь допоможе вам пережити цю страшну втрату. Вічна пам’ять та шана полеглому Герою!

Андрій Галайко зустрівся з представниками ГО «Десантно-козацький рій»

Голова Великоберезовицької громади Андрій Галайко зустрівся з представниками ГО «Десантно-козацький рій» щодо можливості розвитку національно-патріотичного виховання на території Великоберезовицької громади.

Зокрема, обговорили питання відпочинку дітей та проходження навчально-польових зборів для учнів, які вивчають предмет «Захист України» на базі наметового козацького містечка «Подільсько-Волинська Січ».

Наметове козацьке містечко «Подільсько-Волинська Січ» приймає дітей віком від 10 до 16 років на літнє таборування, дітей військовослужбовців, малозабезпечених категорій населення та дітей пересічних громадян. Також є можливість сімейної реабілітації та відпочинку для військовослужбовців.

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02CYY1tRVR6LDNnRo23zLbkgqCYr3bEMPUVAFN398DiDQDnr2AH5nsLxXzGfvf9ymXl?locale=uk_UA 

Великоберезовицька громада передала обладнання для ЗСУ

Чергова допомога для ЗСУ від Великоберезовицької громади!

Сьогодні, 19 лютого, селищний голова Андрій Галайко передав обладнання вартістю 66 980 грн для одного з підрозділів Збройних сил України.

Не зупиняємось, продовжуємо працювати та допомагати! Слава Україні! Героям слава!

Відбулося засідання виконавчого комітету Великоберезовицької селищної ради

У вівторок, 18 лютого, у приміщенні Великоберезовицької селищної радивідбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто низку важливих питань.

Члени виконкому заслухали звітифінансового відділу, відділу освіти та відділу культури. Обговорено основні досягнення та виклики, які стояли перед цими підрозділами протягом року, атакож плани на майбутнє.

Було проведено аналіз звернень мешканців за 2024 рік. Визначеноосновні проблемні питання, які найчастіше хвилювали жителів, та напрацьовано механізми для їх оперативного вирішення.

Окрім того, ухвалили рішення щодо прийняття на квартирний облік нових заявників, а також внесли зміни до попередніх рішень щодо квартирного обліку. Встановленонові тарифи на послуги централізованого водопостачання КП «Аква-Сервіс», з якими можна буде ознайомитись після оприлюднення рішень виконкому на офіційному сайті громади. Погоджено підключення багатоквартирного житлового будинку до мереж водопостачання та водовідведення. Затверджено заходи з благоустрою території закладу дошкільної освіти «Дивосвіт» у с. Мишковичі та інші важливі рішення.

Загалом на засіданні було ухвалено понад 50 рішень. З детальними рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті громади.

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02kyF3AZnGYZXakUtUkthUFEVFKjBdpBCkB34xDjT4zG4dRq1PgH6CTFkFgXkaAQtTl?locale=uk_UA 

Переможці та призери Всеукраїнських змагань з лижних гонок серед юнаків та дівчат, етап – учні КЗ ДЮСШ-«ОЛІМП» Великоберезовицької селищної ради!

Наші юні учні КЗ ДЮСШ-«ОЛІМП» Великоберезовицької селищної ради лижники продемонстрували високі результати у трьох гонках: 1 – класичний стиль, спринт (кваліфікація), 2 – класичний стиль, 3 – вільний стиль.

Змагання відбулися на Львівщині та об’єднали учасників з Київської, Сумської, Львівської, Харківської, Закарпатської, Чернігівської, Волинської і Тернопільської областей.

Чемпіонкою у гонці вільним стилем на дистанції 5 км серед дівчат 2007-2008 р.н. стала Софія Яськів, яка здобула золоту нагороду – 1 місце. У спринті класичним стилем спортсменка виборола срібну нагороду – 2 місце, у гонці класичним стилем на дистанції 5 км – 5 місце.

Серед юнаків 2011-2012 р.н. срібну медаль здобув Олег Сушко на дистанції 3 км у гонці вільним стилем – 2 місце. У гонці класичним стилем на дистанції 3 км спортсмен виборов бронзову нагороду – 3 місце. У спринті класичним стилем Олег зупинився за крок до п’єдесталу посівши 4 місце.

Бронзову нагороду у гонці вільним стилем на дистанції 5 км серед юнаків 2009-2010 р.н. здобув Максим Ткачук, посівши 3 місце.

У п’ятірці найкращих у спринті класичним стилем серед дівчат 2009-2010 р.н. фінішувала Софія Трифонюк.

У ТОП-6 найсильніших фінішував Григорій Марків серед юнаків 2011-2012 р.н. у гонці вільним стилем на дистанції 3 км.

Серед юнаків 2009-2010 р.н. Арсеній Чорний у спринті класичним стилем та гонці вільним стилем на дистанції 5 км посів 7 місце.

У ТОП-10 у спринті класичним стилем серед юнаків 2009-2010 р.н. фінішував Дмитро Жирук.

Високі результати серед юнаків і дівчат 2013-2014 р.н. продемонстрували Софія Іваніцка та Святослав Карабін, які змагалися у рамках відкритого чемпіонату КУТОР «ТОДЮСШ із зимових видів спорту» з лижних гонок.

Святослав Карабін став переможцем у спринті класичним стилем (кваліфікація), здобувши 1 місце. У гонці класичним стилем спортсмен виборов срібну нагороду, посівши 2 місце. Бронзову медаль Святослав завоював у гонці вільним стилем, фінішувавши на 3 місці.

Софія Іваніцка здобула срібну нагороду у гонці вільним стилем, виборовши 2 місце. У гонці класичним стилем Софія здобула бронзову медаль, фінішувавши на 3 місці. У спринті класичним стилем спортсменка отримала бронзову нагороду.

Вітаємо наших юних лижників з успішними виступами та їхніх тренерів: Михайла Кручового, Володимира Бутка, Ольгу Підручну, Соломію Кручову.

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02zxZgax4sZZrTLjvLpuykJT7bZfyK3yVqWZBbW2uRyvzeKDkzy15JCzxctoySu8TDl 

Андрій Галайко провів робочу нараду щодо нового футбольного сезону

Селищний голова Великоберезовицької громади Андрій Галайко провів робочу нараду з начальником відділу молоді, спорту, сім’ї та туризму Ігорем Бронецьким та тренерами ФК «Сокіл» Іваном Пришляком і ФК «Поділля» Олегом Керничним.

Під час зустрічі обговорили новий футбольний сезон та участь команд громади у вищій лізі чемпіонату Тернопільської області.

Інформація щодо можливого відкриття центру поводження з відходами у селі Буцнів

У неділю, 9 лютого 2025 року, у селі Буцнів відбулась зустріч жителів та керівників Великоберезовицької громади щодо реконструкції будівлі телятника під центр поводження з відходами за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Буцнів, вул. Шевченка, 68.

Під час зустрічі громадськість висловила стурбованість стосовно можливого відкриття даного центру та впливу його діяльності на життя та здоров’я населення. Селищний голова Андрій Галайко запропонував здійснити незалежний аудит звіту з оцінки впливу на довкілля та надіслати звернення до відповідних органів для аналізу й надання висновків щодо поданої документації ТОВ «ГЛОБАЛ ПРОМ ЗАХІД».

У четвер, 13 лютого 2025 року, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України проведено громадські обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля. В обговоренні взяли участь активні жителі Великоберезовицької громади, селищний голова, староста села Буцнів та депутати Великоберезовицької селищної ради. У ході зустрічі обговорили питання впливу підприємства на довкілля, використання сировини, технологічних процесів, обсягів і термінів зберігання, а також інші важливі аспекти.

Питання, зауваження та пропозиції зафіксовано Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, які в подальшому будуть опрацьовані та буде надано відповіді згідно з протоколом.

На даний час триває ознайомлення зі звітом з оцінки впливу на довкілля (з ним можна ознайомитись у приміщенні Великоберезовицької селищної ради у відділі комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою та у Буцнівському старостинському окрузі), а також на порталі Єдиної Державної системи будівельної діяльності, за реєстраційним номером 5808.

Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вул. Митрополита В. Липківського, 35 м. Київ, 03035 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(044) 206-31-40; (044)206-31-50 - Начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки - Грицак Олена Анатоліївна.

logo vb