Інструменти доступності

Відбулось засідання ради з питань внутрішньо переміщених осіб

У Великоберезовицькій селищній раді відбулося засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, на якому було розглянуто важливі питання.

Під час засідання проведено аналіз поточної ситуації з внутрішньо переміщеними особами. Також розглянули питання безбарʼєрності та оздоровлення дітей ВПО у 2025 році.

Окрім того, обговорено створення бази житла для внутрішньо переміщених осіб. Регіональна координаторка БО «БФ «ССС» у Тернопільській області Яна Шкуратова розповіла про завдання Ради щодо сприяння залученню ресурсів для розвитку громади.

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0QzYDsUh4XGjJYiXxBCj9Bu9U2jj4u28p2Yrqf4bhThmgf5nf6F6vmmxTJpxRDRFyl 

Державна програма протезування: корисні матеріали та посилання

Мінсоцполітики пропонує вашій увазі добірку корисних матеріалів, що можуть стати в нагоді для комунікації. Це допоможе донести необхідну інформацію про державну програму протезування на регіональному рівні, а також сприяти належній підтримці на місцях. Усі матеріали — актуальні.

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

На Соціальному порталі Мінсоцполітики soc.gov.ua з’явилася можливість подавати заяву про забезпечення засобом реабілітації. Зараз сервісом можуть скористатися люди, які пройдуть оцінювання повсякденного функціонування експертними командами з 1 січня 2025 року. 

ОНЛАЙН-РЕСУРСИ

Ресурс допоможе розібратися із кожним етапом отримання засобу реабілітації — від подання заяви і до отримання самого виробу. 

Так, на платформі, зокрема, докладно описано про:

  • види засобів реабілітації та як їх отримати;
  • можливість отримати компенсацію за самостійно придбаний виріб;
  • ремонт та обслуговування. 

Ресурс постійно оновлювлюють і доповнювнюють, зважаючи на зміни в державній програмі та нові запити користувачів. 

Новина на сайті

Допис у соцмережах

  • Розділ «Допоміжні засоби реабілітації» на сайті Мінсоцполітики

Розділ — за посиланням

Звертаємо увагу, що запрацювала тестова версія нового сайту Мінсоцполітики. Просимо поки публічно не поширювати посилання на новий сайт, однак вже можна ознайомитися з інформацією та використовувати її в комунікаціях.

Наприклад:

Розділ — за посиланням

Звертаємо увагу на нові матеріали у розділі, а саме брошури: 

Відділ з питань праці північно-східного напрямку Управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці інформує!

Потрібна термінова інформація чи порада? Вихід – «інтерактивний інспектор»!

Поставити свої запитання та отримати відповіді на них можна:

засобами телефонного зв’язку: +38068 134 15 32, 25-48-49

на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також ви можете скористатися сервісом «Інтерактивний інспектор».

заповнити форму для отримання роз’яснень: https://cutt.ly/aJ2nu7I

Наш Telegram-канал: https://t.me/ternopildsp

Увага вимкнення електроенергії!

Вимкнення електропостачання відбудуться 24 березня у селі Мишковичі Великоберезовицької громади.

За інформацією ВАТ «Тернопільобленерго», у зв’язку з плановими роботами вимкнення відбудуться: 

24 березня 2025 року у селі Мишковичі з 10:00 до 16:00 на вулицях: П. Дорошенка, Нова, Польова, Л. Українки.

З днем житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Сьогодні, 16 березня, в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства.

Великоберезовицька громада вітає усіх працівників комунальної сфери з професійним святом!

Ваша робота щодня забезпечує комфорт і порядок у нашій громаді. Це нелегка праця, яка вимагає високої відповідальності, професійності та витримки.

Щиро дякуємо колективам КП «Аква-Сервіс» та КП «Великоберезовицьке» за вашу сумлінну роботу. Ваша готовність швидко реагувати на виклики та забезпечувати стабільність у непростих умовах — надзвичайно важлива для всієї громади.

Бажаємо вам здоров’я, сил і наснаги в роботі. Нехай ваша праця буде легкою та приносить задоволення. Миру, добробуту й затишку вам та вашим родинам!

IMG 4012

З Днем українського добровольця!

Сьогодні, 14 березня, Україна відзначає День добровольця!

Від усієї громади висловлюємо подяку всім, хто у найскладніший час прийняв непросте рішення – стати на захист України. Сьогодні, добровольці – це люди честі, відваги та самопожертви. Саме завдяки Вам у найскладніші часи наша держава вистояла перед загрозою, саме Ви першими стали до лав захисників, не чекаючи наказів чи вказівок.

У цей день хочемо побажати Вам міцного здоров’я, витримки та сил. Нехай поруч завжди будуть побратими, рідні та друзі, які підтримують Вас у будь-яких обставинах. Бажаємо Вам миру – як у країні, так і в серці!

Хай доля буде прихильною до Вас, а кожен Ваш шлях веде до добробуту, радості й здійснення всіх задумів. Ми цінуємо Вашу працю, пам’ятаємо Ваш внесок і вдячні за все, що Ви робите для України!

 

Юні лижники ДЮСШ «Олімп» знову чемпіони України!

Блискучі успіхи на чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат знову продемонстрували юні спортсмени Дитячо-юнацької спортивної школи -«Олімп» Великоберезовицької селищної ради.

Наші лижники знову стали чемпіонами та призерами України, здобувши золоті та срібні нагороди у комбінованій змішаній естафеті.

Із заслуженими золотими нагородами щиро вітаємо наших чемпіонів Арсенія Чорного та Софію Трифонюк. Ваші перемоги – результат наполегливості, самовідданої праці та справжнього спортивного духу.

Також вітаємо наших призерів Любомира Чорного, Олега Сушка та Марту Козак, які у напруженій боротьбі здобули срібні нагороди. Ваші досягнення вкотре продемонстрували велику волю до перемоги та результати клопіткої праці на тренуваннях.

За підсумками чемпіонату України з лижних гонок серед юнаків та дівчат Тернопільська область посіла друге загальнокомандне місце в рейтингу України! Ця важлива історична подія для Тернопільщини та Великоберезовицької громади – ще одне підтвердження талановитості і високого рівня підготовки наших юних лижників, а також майстерності їхніх тренерів.

До складу команди Тернопільської області увійшли учні ДЮСШ-«ОЛІМП» Великоберезовицької селищної ради та КУТОР Тернопільська обласна ДЮСШ із зимових видів спорту, які гідно представили наш край.

У складній боротьбі та попри високу конкуренцію очки для команди Тернопільської області здобули учні нашої школи: Любомир Чорний, Арсеній Чорний, Софія Трифонюк, Олег Сушко, Максим Ткачук, Марта Козак, Софія Яськів, Григорій Марків.

Високу волю до перемоги та гідну конкуренцію склали також наші учні – члени збірної команди Тернопільської області Роман Лісевич, Ілона Вівчар, Марія Сивак.

За підсумками усіх змагальних днів, 11 медалей для команди Тернопільської області здобули учні ДЮСШ-«ОЛІМП»:

Любомир Чорний – 1 місце, 2 місце, 3 місце

Арсеній Чорний – 1 місце, 2 місце,

Олег Сушко – 1 місце, 2 місце

Софія Трифонюк – 1 місце, 3 місце

Максим Ткачук – 2 місце

Марта Козак – 2 місце

Варто нагадати і про успіхи наших молодших лижників, які змагалися за перемогу у відкритому зимовому чемпіонаті «Скі спорт тайм» з лижних гонок серед юнаків та дівчат, які здобули 1 золоту і 3 срібні медалі. Софія Іваніцка – 1 місце, 2 місце та Святослав Карабін – 2 місце, 2 місце.

Щиро пишаємося успіхами юних лижників, неймовірною силою духу та любов’ю до спорту, а також вітаємо з блискучими перемогами і здобутками! Окремі слова подяки висловлюємо батькам спортсменів, які завжди стають потужною підтримкою дітям. Дякуємо тренерам: Михайлу Кручовому, Воломиру Бутку, Ользі Підручній, Соломії Кручовій – завдяки вашій допомозі, професіоналізму та вірі в молодих спортсменів наш край має таких талановитих і цілеспрямованих чемпіонів.

Також висловлюємо вдячність за підтримку управлінню молоді та спорту Тернопільської ОВА, Великоберезовицькій селищній раді, відділу молоді, спорту, сім’ї та туризму Великоберезовицької селищної ради, депутатському корпусу, а також усім, хто вболіває за нас та підтримує…

Дякуємо Збройним Силам України за надійний захист, можливість тренуватися та змагатися…

Бажаємо юним лижникам нових перемог, успіхів, натхнення і підкорення усіх спортивних вершин!

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid08idhgQgMazpcpTwmEfncPKdCxaD1tFoCAx3rusMUufo4EUustYNGjU25UEd7jp9kl?locale=uk_UA 

До уваги ветеранів та ветеранок! Мінветеранів запрошує вас взяти участь в анонімному онлайн-опитуванні про ваш досвід працевлаштування після служби

Ветерани й ветеранки, Український ветеранський фонд Мінветеранів запрошує вас взяти участь в анонімному онлайн-опитуванні про ваш досвід працевлаштування після служби.

Якщо ви вже пройшли цей шлях, розкажіть:

  • які виклики та перешкоди вам довелося долати під час працевлаштування;
  • чи стали вам у пригоді на новому місці роботи знання та навички, отримані під час служби;
  • якої підтримки в працевлаштуванні вам найбільше бракує.

Щоб взяти участь в опитуванні, дайте відповіді на запитання в анкеті – https://veteranfund.com.ua/opytuvannia/

Мета опитування — визначити, як впливає перехідний період після звільнення зі служби і до працевлаштування на успішність працевлаштування.

Запропонуйте своїм побратимам і посестрам також заповнити анкету. Важлива думка кожного.

Український ветеранський фонд систематично досліджує потреби ветеранів та ветеранок. Це важливо для розробки ефективних програм підтримки. З результатами попередніх досліджень можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3HchUKO.

Увага вимкнення електроенергії!

Вимкнення електропостачання відбудуться 19 березня у селі Острів та Велика Березовиця Великоберезовицької громади.

За інформацією ВАТ «Тернопільобленерго», у зв’язку з плановими роботами вимкнення відбудуться:

19 березня 2025 року у селі Острів з 10:00 до 16:00 на вулицях: Промислова, провулок Молодіжний, Жовтнева, Л. Українки, Т. Шевченка, І. Франка, Б. Хмельницького, Дачна, Відродження, Шкільна, Молодіжна, Зелена, Містечко, М. Кордуби, Козацька, Надрічна, В. Ярмуша, провулок М. Кордуби, Підлісна, Вояків УПА.

Також, 19 травня, відключення електроенергії відбудеться у садовому товаристві «Нива» у селищі Велика Березовиця.

У Великій Березовиці вшанували пам'ять Тараса Григоровича Шевченка

В неділю, 9 березня, у Великій Березовиці вшанували пам'ять Тараса Григоровича Шевченка.

Урочистий захід відбувся з нагоди відзначення 211-ї річниці від дня народження видатного українського поета, художника, прозаїка та громадського діяча — Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко не лише залишив нам безсмертну поетичну спадщину, а й став уособленням національного духу та патріотизму. Його слово звучить актуально й сьогодні, коли ми продовжуємо боротися за свободу та незалежність нашої держави.

Представники влади та жителі громади зібралися біля пам’ятника Кобзареві, щоб вшанувати його пам’ять та згадати безсмертні твори, які й сьогодні надихають українців.

Під час заходу звучали вірші Тараса Шевченка та пісні на слова Великого Кобзаря. Голова Великоберезовицької громади Андрій Галайко наголосив на важливості збереження культурної спадщини та поширення творчості великого Кобзаря серед молоді.

Дякуємо усім, хто долучився до вшанування пам’яті Тараса Шевченка та усім, хто долучився до створення даної події!

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0x7LjkR3YMvud5dYeDgoZXyAzrf4Kv2j9nsU3UDTueSYjKud4uiiunFuAyYYLxQNWl?locale=uk_UA

logo vb