Понеділок, 08 серпня 2022

Заклади освіти забезпечать захисними спорудами

1

Робочий об’їзд закладів загальної середньої освіти Великоберезовицької громади відбувся 14 червня за участі селищного голови Андрія Галайка та начальника відділу освіти Василя Цаля.

Здійснили поїздку з метою забезпечення закладів освіти захисними спорудами у селах Буцнів, Велика Лука та Мар’янівка.

У Буцневі планують облаштувати найпростіше захисне укриття у приміщенні будинку культури. Також можливе будівництво нової захисної споруди цивільного захисту на території школи.

У Великій Луці обговорили питання ремонту підвального приміщення школи з метою облаштування там найпростішого захисного укриття.

У Мар’янівці оглянули підвальне приміщення, яке знаходиться поблизу школи – у сусідньому домогосподарстві. Дану споруду планують орендувати для облаштування найпростішого укриття.

Нагадаємо, під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося 9 червня, прийняли рішення про виділення 295 тисяч гривень за «Програмою цивільного захисту населення і територій Великоберезовицької селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022 рік» для проведення ремонтів, закупівлі обладнання та облаштувань захисних споруд у закладах освіти громади.

Захисні укриття планують підготувати до початку нового навчального року.

2

3

logo vb