Учителі, які працюють у класах з інклюзивним навчанням, взяли участь у семінарі-практикумі

Учителі, які працюють у класах з інклюзивним навчанням, взяли участь у семінарі-практикумі

Педагоги Великоберезовицької громади взяли участь у семінарі-практикумі на тему: "Сучасні моделі та підходи до надання освітніх послуг дітям з інтелектуальними порушеннями". Захід відбувся 11 квітня на базі Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи.

Організували семінар-практикум фахівці ІРЦ Великоберезовицької селищної ради спільно з педагогами даного закладу освіти.

Вчителі нашої громади, які працюють у класах з інклюзивним навчанням, ознайомились з особливостями створення якісного освітнього середовища, адаптацією та модифікацією змісту освітньої програми, методами та принципами корекційної освіти.

Під час відвідання відкритих уроків педагоги практично ознайомились зі здійсненням індивідуального та диференційованого підходу з метою опанування учнями з інтелектуальними порушеннями відповідного обсягу знань, формування умінь та навичок.

Наприкінці заходу відбувся круглий стіл, де активно дискутували про складання ІПР, індивідуальну навчальну модифіковану програму та критерії оцінювання.

 

 

logo vb