Інструменти доступності

У Великоберезовицькій громаді відзначили кращих учнів освітніх закладів

У Великоберезовицькій громаді відзначили кращих учнів освітніх закладів

У Великоберезовицькій громаді відзначили найкращих учнів освітніх закладів, які показали високий рівень знань, стали переможцями й призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка, всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячений Шевченківським дням, за результатами Національного мультипредметного тесту (НМТ) 200 балів з математики. Також нагородили педагогів громади за значний особистий внесок у роботу з обдарованими дітьми, розвиток їх здібностей та високу професійну майстерність.

Голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко відзначив грамотами і цінними подарунками 111 учнів та 80 вчителів закладів освіти громади та побажав їм нових здобутків.

«Великоберезовицька громада підтримує творчих та обдарованих учнів, допомагає розвивати їхній потенціал та примножувати здобутки. Ми маємо ким пишатися і приємно бачити, що наші заклади освіти поповнюються молодими обдаруваннями, збільшується талановита освітянська родина», - зазначив Андрій Галайко.

Нагородження відбулося у рамках «Програми роботи з обдарованою учнівською молоддю на 2021-2023 роки». Її мета – створення умов для виявлення, надання підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованих і талановитих дітей.

Більше фото у "Фейсбук" за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0yxkPHrUGAi56CMLBGrJ7c4Xj3GnEuaXBwogibXVa9WxozPZuRpDxnhC3Pxn2ZLoul

logo vb