У школах громади учні навчатимуться за змішаною та очною формами

У школах громади учні навчатимуться за змішаною та очною формами

 

У новому навчальному році, 1 вересня, розпочали освітній процес 9 закладів загальної середньої освіти Великоберезовицької селищної ради та 4 філії опорних закладів.

Усі школи вже отримали акт прийому готовності ЗЗСО до нового 2022-2023 н.р. та пройшли перевірку на предмет наявності укриттів.

У 2022/2023 н.р. у закладах освіти громади навчатимуться 1857 учнів, що на 101 учень більше, ніж минулого року. Перший раз за парту сядуть 198 учнів, що на 18 дітей більше, ніж минулого року.

З 1 вересня 10 закладів освіти надаватимуть освіті послуги за змішаною формою навчання, 3 – за очною формою навчання. Також у 6 закладах буде організоване інклюзивне навчання для 20 дітей з ООП. Форма організації освітнього процесу може змінюватися впродовж навчального року залежно від безпекової ситуації у населеному пункті.

Станом на 1 вересня, 91 учень перебуває за кордоном. Для них організують дистанційне навчання, а ми усі сподіваємося, що вже найближчим часом вони повернуться до своїх рідних шкіл.

Другий рік у нашій громаді функціонує комунальний заклад Великоберезовицької селищної ради «ДЮСШ-«ОЛІМП». На базі даної спортивної школи працюють відділення лижних гонок, футболу, біатлону та волейболу, де навчаються 266 учнів. У вересні заплановано відкрити нову секцію з боксу у селі Настасів.

В умовах воєнного стану  надзвичайно важливо піклуватися про безпеку освітнього процесу. Тому на базі Настасівського закладу загальної середньої освіти розпочинає роботу клас безпеки, який обладнаний усім необхідним навчальним матеріалом для проведення цікавих занять.

Клас безпеки – це стаціонарний навчальний простір для учасників освітнього процесу. Інформаційні матеріали, наочність, відеоматеріали та інші пізнавальні засоби сприятимуть виробленню життєво необхідних компетентностей.

logo vb