Інструменти доступності

У Настасові відбулося розширене засідання колегії управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області

У Настасові відбулося розширене засідання колегії управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області

У Великоберезовицькій громаді відбулося розширене засідання колегії управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області під назвою «Забезпечуємо стратегічне партнерство держави, бізнесу та громади задля гарантування безпеки і якості навчання під час війни».

Захід провели у селі Настасів за участі голови селищної ради Андрія Галайка, народного депутата України Івана Чайківського, першого заступника голови Тернопільської обласної ради Володимира Болєщука, начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області Віктора Маслея, генерального директора ТОВ «Корпорація «Агропродсервіс» Андрія Барана, начальниці управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Наталії Моравської, начальника відділу освіти Великоберезовицької селищної ради Василя Цаля, а також керівників місцевих органів управління освітою Тернопільської області.

Під час колегії обговорили організацію та завдання формування безпечного освітнього простору в закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Тернопільської області у 2024/2025 навчальному році, за матеріалами регіонального моніторингу ГУ ДСНС України у Тернопільській області та управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області у червні 2024 року.

Окрім цього під час засідання окреслили стан забезпечення доступу до якісної дошкільної освіти та удосконалення її змісту в закладах дошкільної освіти, дошкільних структурних підрозділах Тернопільської області.

Також на порядку денному обговорили стратегічне партнерство компанії «Агропродсервіс» із закладами освіти Великоберезовицької громади в організації допрофільної підготовки в освітній системі «гімназія-ліцей». У рамках зустрічі відбулася презентація навчального курсу «Агросфера» для 10-11 класів.

Зазначимо, що на території Настасівського ліцею успішно втілюються соціально-освітні проєкти ПАП «Агропродсервіс» з якими змогли ознайомитися члени колегії.

Також присутні відвідали Культурно-мистецький центр села Настасів для розвитку дітей та молоді Великоберезовицької громади, де дізналися більше про особливості його роботи та здобутки.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02LuJHGTCPdC6ZTDUgd9rGeFzJ1UBdWzuWo9xBZkYvkhDUicY51mNeCEDSa1fvkL9Kl

logo vb