Спортсмени ДЮСШ-«ОЛІМП» – переможці та призери чемпіонату Тернопільської області «Біатлон об’єднує серця»

Спортсмени ДЮСШ-«ОЛІМП» – переможці та призери чемпіонату Тернопільської області «Біатлон об’єднує серця»

Спортсмени Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа – «ОЛІМП» Великоберезовицької селищної ради взяли участь у чемпіонаті Тернопільської області з літнього біатлону, гонок на лижеролерах та роликових ковзанах під девізом «Біатлон об’єднує серця».
Змагання тривали протягом двох днів на картинговій трасі Тернополя та спортивній базі ДУ «ДЦОП з біатлону» у селі Підгородне.
Організатори чемпіонату: управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської облдержадміністрації та КУТОР «ТО ДЮСШ з біатлону».
Вітаємо наших переможців, призерів та учасників змагань:
📌Гонка на роликових ковзанах
Юнаки 2011-2012 р.н.
1 місце – Чорний Любомир
4 місце – Гладкий Руслан
5 місце – Лісевич Роман
6 місце – Гавран Денис
7 місце – Сцібайло Тарас
8 місце – Плаксивий Роман
Юнаки 2013-2014 р.н.
1 місце – Карабін Святослав
3 місце – Федірко Дмитро
Дівчата 2013-2014 р.н.
1 місце – Щурко Ксенія
📌Гонка на лижоролерах
Юнаки 2005-2006 р.н.
4 місце – Горошко Денис
5 місце – Волошин Володимир
6 місце – Плаксивий Денис
Юнаки 2007-2008 р.н.
1 місце – Підручний Максим
4 місце – Сцібайло Андрій
5 місце – Чорняк Артем
6 місце – Дацько Ярослав
7 місце – Горошко Дмитро
Дівчата 2007-2008 р.н.
2 місце – Яськів Софія
3 місце – Русин Елеонора
Юнаки 2009-2010 р.н.
2 місце – Чорний Арсеній
4 місце – Ткачук Максим
5 місце – Губиш Владислав
6 місце – Романів Владислав
Дівчата 2009-2010 р.н.
4 місце – Ониськів Вікторія
7 місце – Червінська Ярина
Юнаки 2011-2012 р.н.
3 місце – Чорний Любомир
4 місце – Сушко Олег
6 місце – Марків Григорій
8 місце – Гладкий Руслан
10 місце – Карабін Святослав
11 місце – Плаксивий Роман
📌Біатлон, спринт, крос 3 км
Юнаки 2007-2008 р.н.
3 місце – Сцібайло Андрій
Дівчата 2007-2008 р.н.
2 місце – Яськів Софія
4 місце – Русин Елеонора
Юнаки 2009-2010 р.н.
3 місце – Чорний Арсеній
4 місце – Ткачук Максим
5 місце – Губиш Владислав
Дівчата 2009-2010 р.н.
1 місце – Трифонюк Софія
4 місце – Ониськів Вікторія
7 місце – Володко Ірина
📌Легкоатлетичний крос 1 км
Юнаки 2011-2012 р.н.
5 місце – Плаксивий Роман
6 місце – Сушко Олег
7 місце – Чорний Любомир
8 місце – Гладкий Руслан
9 місце – Демборинський Денис
11 місце – Федірко Дмитро
12 місце – Гавран Денис
13 місце – Лісевич Роман
14 місце – Сцібайло Тарас
Дівчата 2011-2012 р.н.
4 місце – Щурко Ксенія
Також вітаємо нашого вихованця, а тепер учня ТО ДЮСШ з біатлону Дацька Олександра з зайнятими 2 місцем у гонці на лижоролерах та 2 місцем у спринті серед юнаків 2005-2006 р.н.
Поза конкурсом змагались Яськів Олександр (2 результат) і Сивак Марія (5 результат).
Підготували до змагань спортсменів тренери-викладачі: Михайло Кручовий, Володимир Бутко, Ігор Сцібайло, Олег Бунт, Ольга Підручна, Бурик Н.В.
 

logo vb