Подарунки від меценатів з німецького міста Ґослар передали дітям, які знайшли прихисток у Великоберезовицькій громаді

Подарунки від меценатів з німецького міста Ґослар передали дітям, які знайшли прихисток у Великоберезовицькій громаді

 

У Великоберезовицькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось вручення подарунків для учнів, які вимушено покинули свої домівки під час вторгнення рф в Україну та знайшли прихисток у Великоберезовицькій громаді.

30 подарунків для дітей підготували жителі німецького міста Ґослар у рамках акції «1100 подарунків для України», організованої з нагоди 1100-річчя населеного пункту.

Доправили пакунки за сприяння волонтера Бережанського штабу допомоги, депутата Тернопільської районної ради Ярослава Футерка.

Також для дітей із сімей внутрішньо-переміщених осіб підготували різдвяно-новорічну програму.

Селищний голова Андрій Галайко подякував меценатам, волонтерам і західним партнерам за допомогу та підтримку у воєнний час.

«Завершується 2022 рік – рік важкий, рік трагічний і непростий, який змусив мільйони українців залишити свої помешкання і шукати безпечне місце в інших регіонах держави або за кордоном. Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну наша громада прихистила більше 10 тисяч жителів з областей, де була небезпека. Станом на сьогодні, у Великоберезовицькій ТГ проживають понад 1100 внутрішньо-переміщених осіб у приватному секторі та пунктах тимчасового перебування. Ми стараємось усім допомогти. У цьому нас підтримують і західні партнери. Увесь цивілізований світ об’єднався і підтримує Україну. Дуже багато допомагають і волонтери. Дякуємо меценатам за подарунки і волонтерам – депутатам районної ради, які завітали до нас, зокрема Ярославу Футерко, який поєднав нашу громаду з німецьким містом Ґослар. Віримо, що 2023 – стане роком перемоги», - поділився під час заходу Андрій Галайко.

Під час різдвяно-новорічних свят з родинами внутрішньо переміщених осіб у нашій громаді ділитимуться місцевими традиціями та святкування, які відбувались у мирний час.

За словами волонтера Ярослава Футерка, місія цього заходу – донести українцям, що ми в цій війні не самі, а наш тил – західні партнери.

«Наші партнери – місто Ґослар організували 1100 подарунків для України, оскільки саме стільки років цьому містечку. Люди зорганізувалися і почали приносити подарунки для українських дітей, зокрема із сімей внутрішньо переміщених осіб. Я зобов’язався роздати ці пакунки від Львова до Слов’янська. Почали ми зі Слов’янська і тепер продовжуємо свою місію в інших регіонах. Ми у цій війні не самі та маємо тил з дружніх країн, які засуджують несправедливість і війну, яку розпочала рф проти нас», - розповів Ярослав Футерко.

Також волонтери подарували Острівській ЗОШ І-ІІІ ст. тістоміс, придбаний за кошти учнів гімназії у місті Ґослар, які попросили допомогти дітям в Україні.

Стежте за нашою інформацією:

на офіційному сайті громади https://vbsr.gov.ua/

на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/

на Telegram-каналі https://t.me/velykoberezovicka

на сторінці в Instagram https://www.instagram.com/velykoberezovytskagromada/

 

logo vb