Конкурс на заміщення вакантних посад консультантів КЗ Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» 

Конкурс на заміщення вакантних посад консультантів КЗ Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» 

Відповідно до Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року № 672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», рішення сесії Великоберезовицької селищної ради від 22 січня 2021 року № 69 «Про створення юридичної особи – комунальний заклад Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», на виконання наказу директора комунального закладу Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  оголошується  конкурс на заміщення вакантних посад консультантів комунального закладу Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» (дві вакансії по 0,25 ставки).

Найменування і місцезнаходження установи:

Комунальна заклад Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Адреса: 47728, Тернопільська область,  Тернопільський район, с. Острів, вул. В. Ярмуша, 143.

Найменування посади:

Консультант комунального закладу Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2012 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду консультанта комунального закладу Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»:

Посаду консультанта  може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту відповідного напрямку підготовки ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід роботи на керівних посадах відповідного напрямку, пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, дошкільної освіти, НУШ.

 Перелік документів, що подаються до конкурсної комісії:

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі (далі – Претендент), особисто (або уповноважена згідно з довіреністю особа) подає до конкурсної комісії у визначений строк такі документи:

1)              заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2)              автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3)              копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4)              копію документа про вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста);

5)              копію трудової книжки.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Терміни та місце подання документів для участі у конкурсі:

Строк подання документів для участі у конкурсному відборі становить 20 днів з дня оприлюднення оголошення у засобах масової інформації.

Документи подаються з 21.07.2023 року по 10.08.2023 року включно за адресою: Тернопільська область,  Тернопільський район, с. Острів, вул. В. Ярмуша, 143 в комунальний заклад Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Конкурс буде проводитьсь 14 серпня 2023 року о 10:00 год за адресою:

Тернопільська область,  Тернопільський район, с. Острів, вул. В. Ярмуша, 143 /Комунальний заклад Великоберезовицької селищної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»/.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Василенко Галина Дмитрівна, 0686570939

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo vb