ДЕНЬ ЗНАНЬ ВІДЗНАЧИЛИ У ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

ДЕНЬ ЗНАНЬ ВІДЗНАЧИЛИ У ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Свято «Першого дзвоника» сьогодні відбулося для першокласників Великоберезовицької громади.

На урочистості до Острівського ліцею та Петриківської гімназії завітав селищний голова Андрій Галайко. Голова громади привітав школярів з початком навчального року та вручив подарунки першокласникам.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів, які полягли у боротьбі за Україну. Також подякували нашим мужнім захисникам і захисницям, які на фронті героїчно обороняють Україну від російських окупантів.

«Особливі вітання у цей день лунають для наших першокласників, які вперше переступили поріг школи. Невдовзі вона стане рідною для вас, тут ви знайдете своїх друзів, здобудете нові знання, а також щодня пізнаватимете світ. У цьому вам допомагатимуть досвідчені вчителі. Бажаю, щоб цей рік був успішним та безпечним, - звернувся до школярів Андрій Галайко. – Особливі вітання нашим випускникам – це останній рік вашого навчання. Це одні з найкращих років у вашому житті, тому використайте їх раціонально. Ви – нове покоління молодих, розумних, креативних людей, які розбудовуватимуть громаду і нашу державу».

Саме сьогодні Острівський ліцей святкує свій 30-літній ювілей. Освітній заклад є одним з найкращих в області, адже щороку його учні демонструють високі досягнення у навчанні.

До початку навчального року в Острівському ліцеї виконали ремонт покрівлі даху та головного входу, облаштували нові сходи.

У Петриківській гімназії, щоб зробити навчання дітей безпечним в умовах воєнного стану, збудували нове укриття. Окрім цього реконструювали та облаштували бруківкою шкільне подвір’я.

Переглянути фото можна на сторінці селищної ради у "Фейсбук" за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0oCgZurD22Bvmos7V8RuTr2a1J5zehXZawSgqUpqR1stqH51kYug1D2Ky6wgByzMDl 

logo vb