День знань відсвяткували у Великоберезовицькій громаді

День знань відсвяткували у Великоберезовицькій громаді

 

Свято «Першого дзвоника» сьогодні відбулося для першокласників Великоберезовицької громади.

На урочистості до КЗ «Настасівський ЗЗСО» завітав голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко. Цьогоріч у навчальному закладі, у порівнянні з минулими роками, до 1 класу зарахували найбільшу кількість дітей.

Урочистості відбулись з обмеженнями у зв’язку з воєнним станом.

«Обмеження не применшують важливості цього свята для школярів, учителів та батьків. Особливі вітання сьогодні лунають для цього чисельного першого класу – дітей, які вперше переступлять поріг школи, що стане рідною. Тут вас поведуть у країну знань розумні і досвідчені вчителі, тут ви знайдете нових друзів, - звернувся до школярів Андрій Галайко. – Також вітаю дітей, які ідуть у випускний клас. Цей рік важливий для вас, тому використайте цей час з користю, щоб успішно завершити школу і продовжити навчання у вишах, знайти свою стежинку у житті. Бажаю усім успішного і безпечного навчання. Вірю, що наступне свято пройде у мирний час. Ми віримо у наші Збройні Сили України, у нашу перемогу! Слава Україні! Героям слава!».

В умовах воєнного стану  надзвичайно важливо піклуватися про безпеку освітнього процесу. Тому на базі Настасівського закладу загальної середньої освіти розпочинає роботу клас безпеки, який обладнаний усім необхідним навчальним матеріалом для проведення цікавих занять.

Клас безпеки – це стаціонарний навчальний простір для учасників освітнього процесу. Інформаційні матеріали, наочність, відеоматеріали та інші пізнавальні засоби сприятимуть виробленню життєво необхідних компетентностей.

 

logo vb