З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ВІДЗНАЧИЛИ ТРЕНЕРІВ і ВЧИТЕЛІВ

З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ВІДЗНАЧИЛИ ТРЕНЕРІВ і ВЧИТЕЛІВ

Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту.

Напередодні професійного свята селищний голова Андрій Галайко привітав тренерів, спортсменів, вчителів фізичної культури і спорту, працівників відділу молоді, спорту, сім’ї та туризму Великоберезовицької селищної ради та усіх, хто популяризує і підтримує здоровий спосіб життя та рухову активність, примножує спортивну славу України.

Андрій Галайко також висловив вдячність спортсменам, тренерам та вчителям фізичної культури і спорту, які взяли до рук зброю і стали на захист України від окупантів.

«Великоберезовицька громада може похвалитися високими спортивними здобутками як на обласному так і на всеукраїнському рівнях. Наші спортсмени підтримують хороші традиції і ми бачимо яких висот досягають у лижних гонках, біатлоні та інших видах спорту. Утворюючи громаду ми створили Дитячо-юнацьку спортивну школу «Олімп», на яку покладаємо великі надії. Крім того підтримуємо футбольні і волейбольні команди та з інших видів спорту. Також і в загальноосвітніх закладах особлива увага приділяється фізичному вихованню учнів. Дякую за нелегку працю, самовідданість, стійкість та високі здобутки! Міцного здоров’я Вам, успіхів та нових досягнень, миру і перемоги Україні», - зазначив Андрій Галайко.

Більше фото на сторінці громади у "Фейсбук" за посиланям: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02FnBuRKy62w9Qz1viDdU7uEDbK1msEhuPzg2ddfx6s26CzW6rkd64rabw2DJqFoKtl

logo vb