Юні боксери з Великоберезовицької громади змагались у відкритій першості

Юні боксери з Великоберезовицької громади змагались у відкритій першості

У суботу, 25 травня у спортивному комплексі «Вікінг» відбулась відкрита першість Великоберезовицької громади з боксу. У якій взяли участь 36 дітей з сіл нашої громади, які займаються в ДЮСШ "Олімп".

На відкритті змагань з вітальним словом до юних боксерів звернувся голова громади Андрій Галайко. Він подякував учасникам за їхню та тренеру Володимиру за пророблену працю в напрямку боксу та побажав успіхів дітям. Окрім того, з вітальним словом також виступили начальник відділу молоді, спорту, сім'ї та туризму Великоберезовицької селищної ради Ігор Бронецький, власник спорткомплексу Андрій Смаль та тренер з боксу Володимир Мацек.

Змагання відбулись в різних вікових групах і вагових категоріях. Попередньо було проведено жеребкування. Переможці нагородженні грамотами, медалями, команди та кращого боксера турніру нагороджено кубками.

Дякуємо за співпрацю власнику залу Смалю Андрію та усім іншим за проведення змагань. Вітаємо переможців та бажаємо усім спортсменам успіху та більше перемог!

*Більше фото за посиланням на нашій сторінці Facebook: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0oXconcBRK1Zf6P8KvSYc7Gq8uDH2nqs2RE7j4XMUg17FuzDJ4W7zHZEJKkPadKHCl 

 

logo vb