Відбувся туристичний форум, участь у якому взяв начальник відділу молоді, спорту, сім'ї та туризму

Відбувся туристичний форум, участь у якому взяв начальник відділу молоді, спорту, сім'ї та туризму

В п’ятницю, 16 лютого, у Тернополі відбувся туристичний форум «Тернопільщина вражає». Участь у ньому взяли начальник відділу молоді, спорту, сім'ї та туризму Ігор Бронецький та спеціаліст відділу Світлана Король.
 
Мета проведення форуму полягала у створенні спільної платформи для обміну передовими практиками та ідеями щодо розвитку туристичної галузі. Цей захід сприяє популяризації Тернопільщини за рахунок використання внутрішнього туристичного потенціалу, поєднаного з унікальними особливостями крафтового виробництва, фермерства та садівництва, що характерні для нашої області.
 
Учасники мали змогу обмінятися досвідом та створити власні ініціативи для приваблення туристів у наш край! Також отримали нові знання та мотиваційні настанови від спікерів. Зокрема, отримали безліч нових знайомств, що сприятиме розвитку та популяризації туризму на Тернопільщині! Крім того, під час форуму відбувалася виставка представників крафтового виробництва Тернопільської області.
 
Дякуємо організаторам «PR.Media.Company» та партнерам за реалізацію цієї ініціативи, яка масштабувалась та об'єднала багато людей, які дбають про розвиток нашого краю!
 

logo vb