ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ БРОНЗОВОГО ПРИЗЕРА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ЛІГИ – ФК «Острів»

ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ БРОНЗОВОГО ПРИЗЕРА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ЛІГИ – ФК «Острів»

Футбольна команда «Острів» – бронзовий призер Тернопільської регіональної ліги чемпіонату Тернопільського району з футболу сезону 2022.

Особливими медалями та кубком призерів регіональної ліги ФК «Острів» нагородили голова Асоціації футболу Тернопільського району Дмитро Андрієшин і його заступник Анатолій Стельмащук.

Особливу нагороду отримав гравець Тарас Лещишин, який став кращим захисником Тернопільської регіональної ліги.

Подяками Великоберезовицької селищної ради голова громади Андрій Галайко відзначив тренерів ФК «Острів» Миколу Піговського і Павла Колясу. 

Андрій Галайко привітав призерів з нагородою та побажав не зупинятись на досягнутому.

«ФК «Острів» – це зразкова команда нашої громади, що складається з багатьох молодих гравців, які є місцевими жителями. Дякую кожному футболісту за хорошу гру, успішний сезон та чудовий результат. Також дякую старості села Острів, який опікувався командою, тренерам і меценатам, які долучалися до фінансування. Бажаю успіху і нових здобутків у наступному сезоні», - зазначив селищний голова.

На важливості співпраці Асоціації футболу, команди і представників влади наголосив Дмитро Андрієшин.

«Чемпіонат став конкурентоспроможним і непередбачуваним. Це вагома історична подія для команди і Тернопільського району. Дякуємо громаді за підтримку і розвиток футболу у цей складний час», - поділився Дмитро Андрієшин.

 

 

logo vb