Відбудеться турнір зі спортивної риболовлі для збору коштів на ЗСУ та розвитку туризму

Відбудеться турнір зі спортивної риболовлі для збору коштів на ЗСУ та розвитку туризму

 

«Відкритий турнір спортивної риболовлі із збору коштів для ЗСУ та розвитку туризму у Великоберезовицькій селищній раді» відбудеться 2 жовтня у селі Настасів.

Змагання проведуть з метою збору коштів для потреб ЗСУ, а також популяризації риболовного спорту та здорового способу життя.

Організовує турнір відділ молоді, спорту, сім’ї та туризму Великоберезовицької селищної ради.

Змагання з лову риби з берега відбудуться у Настасові на локації: https://www.google.com.ua/maps

Учасники турніру змагатимуться в особистих заліках з ловлі хижої риби на спінінг та ловлі мирної риби.

Реєстрація спортсменів розпочнеться о 07:00 год. Старт змагань – о 07:30 год.

До участі у турнірі допускаються особи віком від 10 років, які сплатили благодійний внесок та заповнили форму реєстрації учасника змагань. Для учасників віком до 18 років є обов’язковим супровід батьків або інших повнолітніх осіб, які їх замінюють.

З собою кожен учасник змагань повинен мати: садок з безпечних матеріалів для учасників ловлі мирної риби; інструменти для безпечного звільнення риби, екстрактор, рибацькі щипці, зівник.

Подати заявку для участі у турнірі потрібно у відділі молоді, спорту, сім’ї та туризму Великоберезовицької селищної ради або за номером телефону: 067-570-34-73.

Учасники сплачують добровільний реєстраційний внесок на суму 400 гривень. З них частину коштів (200 грн.) спрямують на зариблення Настасівського ставу (розвиток туризму на території Великоберезовицької ТГ), iншi 200 грн. з внеску – спрямують на підтримку ЗСУ.

Ловля мирної риби дозволена фідерною снастю або на поплавок загальноприйнятого зразка. Кількість вудилищ з якими спортсмен входить в зону – необмежена, але ловити можна лише однією снастю у зайнятому спортсменом секторі. Дозволене використання будь яких насадок (опариш, черв’як, мотиль, тісто, кукурудза, тощо). Умисне багрiння риби заборонене. Ловля риби пiдсаком, садком, руками або будь-якими іншими снастями і способами, відмінними від фідерних, на поплавок заборонена. Прикорм здійснюється з берегової лінії.

Ловля хижої риби дозволена спінінгом загальноприйнятого зразка. Кількість вудилищ з якими спортсмен входить в зону – необмежена, але ловити можна лише однією снастю, у зайнятому спортсменом секторі. Оснащення може бути оснащене не більше ніж однією приманкою з загальною кількістю гачків не більше трьох. Умисне  багрiння риби заборонене. Ловля риби пiдсаком, садком, руками або будь-якими іншими снастями і способами, відмінними від спінінгових заборонена.

Змагання проводяться в один тур, 5 етапів для ловлі хижої риби. Тривалість туру становить 5 годин 30 хвилин. Тривалість одного етапу – 1 година.

Учасники стартують з центру зони. Порядок стартів в турах, етапах для ловлі хижої риби визначається жеребкуванням. Для зміни секторів під час етапів в учасників є 10 хв.

Жеребкування проводиться 1 раз для учасників ловлі мирної риби, 5 разів для учасників, що будуть змагатися в ловлі хижої риби, окремо для кожного етапу.

До заліку приймається, будь-яка мирна, хижа риба. Учасники зобов'язані вжити всіх можливих заходів для мінімізації травмування риби при її вилові, зважуванні та відпусканні у водойму. Захід у воду заборонено.

Зберігати упійману рибу можна виключно у садку або підсаці, що знаходяться у воді. Заборонено використання металевих садків для зберігання риби, а також для ловлі мирної риби.

Вимірювання хижої риби відбувається відразу після її виважування на берег і звільнення від монтажу, про що учасник сигналізує суддям. До вимірювання допускається лише жива, критично не травмована риба.

Зберігання риби в будь-яких ємностях на березі – заборонене.

Особисте місце спортсмена в зоні визначається вагою улову, за 1 грам ваги нараховується 1 бал для мирної риби і за 1 мм довжини нараховується 1 бал для хижої риби.

Учасникам забороняється: обмінюватись чим завгодно з іншими спортсменами та глядачами під час турів або приймати сторонню допомогу, крім медичної; ловити рибу поза зоною змагань; умисно багрити рибу; приймати допомогу від будь кого під час виважування риби; пред’являти на зважуванні, вимірювані рибу не спійману особисто під час даного етапу; використовувати багорики, кукани, щелепні хвати або інші інструменти, що можуть завдати шкоді риби; зберігати рибу до зважування не у водному середовищі; травмувати рибу; залишати снасті або речі в покинутому секторі; вживати алкогольні напої; смітити; палити; виходити за межі зони змагань.

У випадку порушення правил та пунктів даного положення, спортсмен отримує попередження від судді з занесенням у протокол. Три попередження за порушення різних правил положення або два порушення однакових правил положення протягом змагання – призводить до дискваліфікації.

Переможець в особистому заліку виявляється за найбільшою сумою балів, зайнятих у турі. У випадку рівності цього показника, перевага віддається тому, хто має більшу кількість впійманої риби. Передбачені 8 номінацій турніру.

logo vb