В Острові відбувся захід до Дня захисту дітей

В Острові відбувся захід до Дня захисту дітей

У селі Острів Великоберезовицької громади провели захід приурочений до Дня захисту дітей.

Відділ молоді, спорту, сім’ї та туризму, відділ освіти та відділ культури Великоберезовицької селищної ради спільно організували спортивно-мистецький захід для дітей військовослужбовців, дітей з багатодітних сімей, учнів-переможців шкільних олімпіад та змагань.

Дійство було поділено на 4 локації: мистецька, науково-досліднецька, спортивна, бібліотечна "круті де шифрувальники".

Діти прикрасили українські прапори синьо-жовтими відбитками своїх рук. Згодом ці символи передадуть на передову військовослужбовцям.

Окрім того, учасники мали змогу подивитись на проведення хімічних та фізичних дослідів від викладачів Тернопільського національного педагогічного університету та пройти спортивні естафети.

Участь у заході взяв селищний голова Великоберезовицької громади Андрій Галайко. Він звернувся до дітей з вітальним словом та побажав успіху усім учасникам.  Також дітей привітав начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОВА Андрій Човган. 

Наприкінці дійства учасників спортивних естафет нагородили грамотами. А також, діти отримали подарунки від спонсорів та партнерів Великоберезовицької громади.

Дякуємо усім, хто долучився до даного заходу: Тернопільському центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", Тернопільській обласній організації ФСТ "Динамо", місцевому осередку Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області, благодійному фонду "Покрова", Тернопільському національному педагогічному університету, управлінню молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОВА, а також підприємцю з громади Івану Зазуляку.

*Більше фото на нашій сторінці Facebook за посиланнямhttps://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0TaKXwsp6jnsuqDcxWucuz67ZS4iwuveff7Qe4NiTDR2tzzBLBCVv4tJKXx4npHuJl?notif_id=1717066477180875&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif&locale=uk_UA

logo vb