В Острівському ліцеї провели змагання з волейболу

В Острівському ліцеї провели змагання з волейболу

У Великоберезовицькій громаді відбувся 2 етап змагань Пліч-о-пліч шкільні ліги Тернопільщини
 
В Острівському ліцеї сьогодні визначили найсильніших у волейбольній лізі. За перше місце змагались дівчата з трьох навчальних закладів Великоберезовицької громади.
 
До відкриття змагань доєднались начальник відділу молоді, спорту, сімʼї та туризму Ігор Бронецький, начальник відділу освіти Василь Цаль та керівник Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дмитро Гайдук.
 
«Позитивним є те, що після багатьох років, на рівні областей та на рівні України змагання відновлюються. Бажаю успіхів усім учасникам», - зазначив начальник відділу освіти Василь Цаль.
 
У рамках проєкту, що реалізуються за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, команди Острівського та Великоберезовицького ліцеїв продемонстрували показові виступи з черліденгу.
 
«Бажаю успіхів нашим юним спортсменкам. Команда, яка здобуде перемогу, представить нашу громаду на районному та обласному рівні», - сказав Ігор Бронецький.
 
Перше місце посіла команда Острівського ліцею, друге місце здобула команда Настасівського ліцею та брондзу отримала команда Мишковицького ліцею.
 
Усіх учасників нагородили грамотами, медалями, кубками та цінимм призами.
 

logo vb