В Мишковицькому ліцеї провели змагання з баскетболу

В Мишковицькому ліцеї провели змагання з баскетболу

У Великоберезовицькій громаді продовжується II етап змагань проєкту Пліч-о-пліч шкільні ліги Тернопільщини
 
Сьогодні, в оновленому спортзалі Мишковицького ліцею провели змагання з баскетболу. Участь у них взяли учні 7-9 класів Острівського, Настасівського та Мишковицького ліцеїв.
 
«Пліч-о-пліч» – це шкільні змагання, які надихають юних спортсменів на подальші досягнення.
 
Привітати дітей прийшли голова Великоберезовицької селищної ради Андрій Галайко, заступник голови Тернопільської обласної військової адміністрації Віктор Устенко, начальник відділу освіти Великоберезовицької селищної ради Василь Цаль та відділу молоді, спорту, сім'ї та туризму Великоберезовицької селищної ради Ігор Бронецький і керівник Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дмитро Гайдук.
 
Три команди дівчат та три команди хлопців гідно представили свої навчальні заклади. За підсумками змагань перемогу здобули команда дівчат з Настасівського ліцею та хлопців Мишковицького ліцею. Команди (хлопці і дівчата) Острівського ліцею посіли друге місце. Бронзу серед юначок отримали діти з Мишковицького ліцею, а серед юнаків – Настасівський ліцей.
 
За право виступити на змаганнях регіонального рівня вже змагалися 22 команди з навчальних закладів Великоберезовицької громади.

logo vb