«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: змагання з волейболу в Мишковицькому ліцеї

«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: змагання з волейболу в Мишковицькому ліцеї

У Великоберезовицькій територіальній громаді у рамках ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» відбулись змагання з волейболу та черліденгу.

Захід об’єднав учасників у відремонтованому спортивному залі Мишковицького ліцею. За перемогу у змаганнях з волейболу серед юнаків боролися 7 команд: Острівський ліцей, Великоберезовицький ліцей, Настасівський ліцей, Мишковицький ліцей, Буцнівський ліцей, Петриківська гімназія, Лучківська гімназія.

Селищний голова Андрій Галайко побажав юним спортсменам успіхів та хорошої командної гри.

«У громаді популяризуємо здоровий спосіб життя та залучаємо школярів до занять спортом. Підтримуємо дорослих та юних спортсменів, а також нашу ДЮСШ, команди закладів освіти, стараємось допомагати їм інвентарем і спортивною формою. Сьогодні школярі грають у відремонтованому спортивному залі та мають змогу розвиватися в улюблених видах спорту», - зазначив Андрій Галайко.

На важливості командного духу наголосив начальник управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА Андрій Човган.

«Спортсмена характеризує віра в життя, перемогу, незламність та дисципліна. Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – не лише про спорт, а й про лідерство, партнерство, коли поруч з тобою твій партнер по команді. Нехай у вас обов’язково усе вийде, досягайте своїх цілей та перемагайте!», - наголосив Андрій Човган.

Також він передав посвідчення та значок майстра спорту України міжнародного класу чемпіону світу з армспорту Ігорю Пасєці. Спортсмен побажав учасникам перемоги та впевнено досягати своїх цілей.

Голова федерації волейболу Тернопільської області Олександр Богомол подякував організаторам змагань, що у важкі воєнні часи створюють свято для дітей. Також передав переможцям м’яч з автографами волейбольної команди «Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо».

З вітальними словами до юних спортсменів звернулися начальник відділу молоді, спорту сім’ї та туризму селищної ради Ігор Бронецький, начальник відділу освіти селищної ради Василь Цаль, чемпіон світу з біатлону Дмитро Підручний.

Юні спортсмени продемонстрували захоплюючу гру, витривалість та справжній командний дух. Дітей переповнювали позитивні емоції та враження. Протягом змагань школярі відчували чималу підтримку від своїх вчителів, директорів шкіл та друзів.

За підсумками, кубок переможця здобула команда Настасівського ліцею, друге місце – команда Мишковицького ліцею, третє місце – команда Великоберезовицького ліцею.

Яскравими були виступи з черлідингу. За оцінками суддів, найкращою стала команда Острівського ліцею, друге місце – команда Великоберезовицького ліцею.

Переможців та призерів відзначили пам’ятними кубками, грамотами та медалями.

Разом переможемо!

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0J4RsYnEs4NywKqoRnXA1vvUS393PekWip47Qgayc9NVi9eENNyB1EFYJe2EEj6LWl

logo vb