ФК «Сокіл» дійшов до ¼ Ліги Тернопільщини

ФК «Сокіл» дійшов до ¼ Ліги Тернопільщини

Футбольний клуб «Сокіл» Велика Березовиця у 2021 році став бронзовим призером Тернопільської регіональної ліги. Команда отримала право виступати у Лізі Тернопільщини.

У групових змаганнях, які відбулись осінню 2021 року, ФК «Сокіл» посів друге місце (у групі були ФК «Лісма» с.Шляхтинці, ФК «Біла», ФК «Зарваниця»), здобувши чотири перемоги та зазнавши лише однієї поразки з усіх груп, увійшов до ⅛ фіналу.

Змагання мали б продовжитись весною 2022 року, але через повномасштабну війну відбулись лише цієї осені. На стадії ⅛ ФК «Сокіл» зустрілись з командою ФК «Таурів» (1:0 вдома, 2:2 на виїзді). В ¼ фіналу – з ФК «Косів» (1:0 вдома та 1:3 на виїзді) та за підсумками, вибули зі змагань.

У повторному матчі з ФК «Косів» доля невезіння та перший пропущений м'яч на 1 хв. гри надломили команду, але ФК «Сокіл» не здавався до останніх хвилин, незважаючи, що грали в меншості. Додамо, турнір завершували на половину в оновленому складі з кількох причин, серед яких – троє гравців команди зараз захищають Україну в лавах ЗСУ.

 

1

 3

logo vb