ФК «Поділля» – срібний призер чемпіонату Тернопільської області серед колективів першої ліги

ФК «Поділля» – срібний призер чемпіонату Тернопільської області серед колективів першої ліги

 

У Великоберезовицькій громаді відбулася урочиста церемонія нагородження футбольної команди «Поділля», яка зайняла друге місце у чемпіонаті Тернопільської області серед колективів першої ліги 2022 року.

Зі словами вдячності за футбольний сезон до присутніх звернулися голова Великоберезовицької громади Андрій Галайко, голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик, президент ФК «Поділля» Василь Чобанюк, тренери команди Олег і Михайло Керничні.

 Селищний голова Андрій Галайко відзначив тих людей, які змогли не тільки відродити славну історію футбольної команди «Поділля», а й досягти достойного результату. Також подякував тим, хто повірив та підтримав команду – меценатам, депутатському корпусу та уболівальникам.

«Вітаю ФК «Поділля» з успішним завершенням сезону. Команда, справді, стала єдиним і професійним механізмом. Дякую тренерам, які працювали зі спортсменами і надихали їх. Також дякую кожному футболісту за самовіддачу на тренуваннях і футбольних матчах. «Поділля» має багатьох уболівальників, які завжди підтримують команду як на домашніх матчах, так і на виїзних», - зазначив Андрій Галайко.

Голова громади вручив подяки тренерам і президенту ФК «Поділля». Також побажав команді нових здобутків та поборотися за призові місця у вищій лізі.

 «Особливий футбольний сезон в умовах повномасштабної війни для всіх нас був не простим. Провести його вдалося, найперше, завдяки українським захисникам, які боронять рубежі України. Хотів би вшанувати усіх наших воїнів, які загинули захищаючи Батьківщину, серед яких є і футболісти. Вдячний команді «Поділля», котра з року в рік показує стабільно високу гру і є прикладом для інших, адже має довгу сталу історію. У Вас є той симбіоз, коли всі – влада, спонсори, вболівальники підтримують футбол, а команда «Поділля» вже стала брендом Великоберезовицької громади. Чекаємо Вас у вищій лізі, де, безперечно, значно вище конкурентне середовище. Однак, я впевнений, що там ви знайдете свою нішу і показуватимете конкурентну гру в матчах з кращими футбольними командами Тернопільщини», – поділився Тарас Юрик.

 Президент ФК «Поділля» Василь Чобанюк від себе і спонсора клубу Віталія Марчука, дякуючи футболістам за успішний сезон, пообіцяв, що Мишковицький спиртовий завод і надалі підтримуватиме команду.

Футболісти, тренери, керівництво ФК «Поділля» від Асоціації футболу Тернопільщини отримали заслужені нагороди – грамоти, унікальні в своєму роді медалі, а красень-кубок приймав капітан команди і кращий бомбардир першої ліги Юрій Сорочан.

Також представники «Поділля» отримали індивідуальні призи.

 Стежте за нашою інформацією:

на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/

на Telegram-каналі https://t.me/velykoberezovicka

 на сторінці в Instagram https://www.instagram.com/velykoberezovytskagromada/

 

logo vb