ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

 

У Великоберезовицькій громаді відбулися урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та 81-річчя створення Української повстанської армії.

Участь у заході взяли селищний голова Андрій Галайко, рідні та друзі полеглих Героїв, представники влади, духовенства та громадськості.

У фоє будинку культури розташували та освятили мобільну Алею слави та пам’яті загиблих захисників – Героїв російсько-української війни. Під час поминальної молитви присутні вшанували пам’ять Героїв минулого та сучасності, які обороняючи волю та незалежність України пожертвували найдорожчим – власним життям…

«Алеї слави та пам’яті загиблих Героїв російсько-української війни щоденно нагадуватимуть нам, яку високу ціну платить Україна за нашу свободу та незалежність. Сьогодні ми дякуємо нашим Героям, що зберегли Україну і молимось за душі полеглих захисників… Ми розділяємо з рідними Героїв важкий біль втрати... Вічна пам’ять і слава тим, хто загинув за волю і незалежність України», - зазначив Андрій Галайко.

Захід продовжився мистецькою патріотичною програмою за участі народних аматорських колективів Великоберезовицької громади.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні! Героям слава!

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid02ZAYBuwV14MWX9urba86wfLVaLHq1cCQKzmobsBiwXaCrR3iQSFndWfFJ1F6gptg6l

logo vb