У Великоберезовицькій громаді відзначили День Незалежності України

У Великоберезовицькій громаді відзначили День Незалежності України

День Незалежності України 24 серпня відзначили у Великоберезовицькій громаді.

Пам’ять воїнів, які полягли у боротьбі за волю та незалежність України, під час поминальної молитви біля символічної могили борцям за волю України у Великій Березовиці вшанували представники влади, духовенства та громадськості.

«У цей непростий час ми у молитві згадуємо усіх Героїв, які протягом століть боролися за волю і незалежність нашої держави. Молимося також за новітніх Героїв, які захищаючи Україну віддали найдорожче – своє життя», - зазначив селищний голова Андрій Галайко.

Також Андрій Галайко поіменно згадав Героїв з нашої громади, які загинули у цій жорстокій війні. Низько схиляємо голови перед подвигами полеглих воїнів.

«Звитяга українського народу, мужність і незламність вражають та надихають весь світ. Наш народ, об’єднаний у спільній боротьбі, став ще сильнішим, а незалежність та воля – набули особливого змісту для кожного з нас. Україна обов’язково переможе ворогів, адже ми відстоюємо рідний край, свої права та майбутнє наших дітей. Віримо, що найближчим часом над нами буде мирне небо! Україна святкуватиме перемогу над ворогом, адже за нами правда і з нами Бог!», - зазначив Андрій Галайко.

 

logo vb