У Великоберезовицькій громаді провели два благодійних концерти

У Великоберезовицькій громаді провели два благодійних концерти

У неділю, 19 травня у Великоберезовицькій громаді провели благодійні концерти приурочені Дню матері.

В Острівському ліцеї привітали та подякували матерям піснями, віршами та грою на різноманітних інструментах учні ліцею та Острівської музичної школи. Також пісні виконували аматорський хор клубу с.Острів під керівництвом Тетяни Григорчук, працівники Відділ культури Великоберезовицької селищної ради та Наталія Овод і працівники ТНПУ ім. В. Гнатюка. Під час концерту зібрали гроші на потреби ЗСУ.

Окрім того, благодійний концерт відбувся й у селі Настасів Великоберезовицької громади. Під час нього збирали гроші на лікування військового Ігора Стислого, який впродовж 11 місяців перебуває на лікуванні після важкого поранення.

Захід розпочали з молитви та благолословення отця Романа Габрилея. Пісні та вірші виконували вихованці дитячого садка, учні початкових класів Настасівського ліцею, жіночий ансамбль "Вишиванка", працівники будинків культури с. Йосипівка, с. Настасів, соліст Ігор Гуцайлюк, гурт "Настасівські музики", заслужений артист України Василь Хлистун, заслужений артист естрадного мистецтва Юрій Футуйма, юні таланти Аня Дзюбак, Ігор Москаль, Матвій Габрилей, Яна Дорожовська.

На лікування нашому захиснику зібрали близько 40-ка тисяч гривень. Дякуємо усім, хто долучився до благодійних заходів та за усі донати!

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid037nWpWa5Edr7nsdrsWAErsQzjjBKjoLCfhvrGvMuvEd4eveitJCQeKDcee9hgiaxCl

logo vb