У Великій Луці провели захід до Дня вишиванки

У Великій Луці провели захід до Дня вишиванки

У селі Велика Лука Великоберезовицької громади провели захід до Дня вишиванки.

Дійство розпочалось з молитви за мир в Україні біля церкви святого Архістратига Михаїла у Великій Луці. А також біля храму організували виставку вишиваних сорочок, рушників, подушок з колекції Віри Августович та інших жителів Великої Луки.

Участь у заході взяв селищний голова Андрій Галайко.

«Вишиванка – це генетичний код нашої нації, це наша культура, звичаї й традиції. Це те, що ідентифікує нас, як українців і це те, що сьогодні хоче знищити наш ворог. Сьогодні ми відстоюємо та виборюємо нашу культуру, мову, віру – найцінніший скарб, який нам передали у спадок наші предки. Але й вони повинні були боротись, аби вберегти та передати нам. Тож у цей день хочу подякувати усім, хто продовжує берегти українські символи, усім, хто зберігає ті старовинні вишивки – сорочки та рушники, скатертини та подушки. Ніякий ворог не зможе забрати у нас те, що створювалось, цінувалось і береглось століттями», - сказав Андрій Галайко.

Працівники культури Великоберезовицької громади виконували пісні про українську вишивку, а молодь з Великої Луки підготували танцювальний флешмоб у вишиванках.

З Днем вишиванки! Нехай український вбрання оберігає нас та символізує тільки мир і перемогу, до якої ми йдемо. Слава Україні!

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0oZuUja5H44SWUCr97Y5Wuao4j8rMKKRphc2JNd3WfrChwg5jTBtxv6ahkqcrYyk6l

logo vb