У Великій Березовиці відбувся вечір пам’яті з нагоди 80-річчя Левка Крупи

У Великій Березовиці відбувся вечір пам’яті з нагоди 80-річчя Левка Крупи

 
📖 Жителі Великоберезовицької громади зібрались на вечір пам’яті Левка Миколайовича Крупи «Криниця таланту».
 
🖇️Сьогодні, 29 грудня відзначаємо 80-річчя з дня народження Левка Крупи - талановитого українського письменника, журналіста, громадсько-політичного діяча, педагога, лауреата премії імені Братів Лепких, члена Національної спілки письменників України, народного депутата України 1-го скликання.
 
На могилі митця відбулась панахида, після якої розпочався вечір пам’яті в будинку культури селища Велика Березовиця. На заході були присутні рідні та близькі, друзі Левка Крупи, представники місцевої влади, духовенства та громадськості.
 
💙💛«Левко Миколайович дуже любив своє рідне село та свою рідну землю – Україну і все життя боровся за її незалежність. У дусі того ж патріотизму та любові до Батьківщини він виховував свої дітей. Ми пишаємось що маємо такого славетного земляка та вірного сина своєї країни. Давайте сьогодні ще раз пройдемось життєвими та творчими стежками Левка Миколайовича Крупи», - зазначив селищний голова Андрій Галайко.
 
🎼 Під час заходу вшанували пам’ять Лева Миколайовича, пригадали його життєвий і творчий шлях. Декламували поезію, виконували колядки та співали пісні на слова Левка Крупи.
 

logo vb