10-ті роковини з часу смерті Богдана Процака: у громаді вшанували пам'ять талановитого диригента

10-ті роковини з часу смерті Богдана Процака: у громаді вшанували пам'ять талановитого диригента

Цьогоріч, у березні, минають 10-ті роковини з часу смерті Богдана Процака – диригента народного аматорського духового оркестру «Доля» та Заслуженого працівника культури України.
 
У Великій Березовиці провели вечір світлої пам’яті Богдана Федоровича Процака «Весняним спогадом я повернусь до вас». 10 років тому Великоберезовицька громада втратила талановитого митця та диригента.
 
Богдан Федорович Процак народився у селищі Велика Березовиця, був блискучим педагогом, диригентом, аранжувальником. Усе своє життя він віддав музиці, жив та працював для людей, дуже любив Україну та край у якому народився. Великий життєлюб, завжди привітний, чуйний та доброзичливий, таким запам’ятався усім, хто його знав. 67 років життя Богдана Федоровича сповнені великих вчинків, справ та досягнень. Добрий наставник та мудрий керівник, він виховав багато перспективних музикантів.
 
12 березня у Будинку культури зібрались рідні та близькі, усі хто знав Богдана Федоровича, його учні, жителі громади, представники влади та духовенства, щоб вшанувати пам’ять талановитого диригента.
 
Під час заходу твори виконували музиканти народного аматорського духового оркестру «Доля». Саме Богдан Процак колись зініціював його створення та був його керівником понад 16 років.
 

logo vb