Інструменти доступності

У Великій Березовиці провели благодійний захід до Дня батька

У Великій Березовиці провели благодійний захід до Дня батька

В неділю, 16 червня у Великій Березовиці відбувся благодійний аукціон приурочений Дню батька.

Захід провели біля церкви святого Володимира у селищі Велика Березовиця. Під час ярмарки та аукціону збирали гроші на дрони та РЕБи для 24 окремої механізованої бригади ім. Д. Галицького. Також під час дійства усі охочі змогли попробувати страви польової кухні, а для дітей аніматори підготували розважальну програму.

Селищний голова Андрій Галайко взяв участь у заході, привітав зі святом та подякував усім волонтерам-ініціаторам.

З Днем батька вітали творчі колективи Великоберезовицької громади: розповідали вірші, співали пісні та танюцювали. У ході благодійного аукціону було 8 лотів, усі продали та на виручені кошти закуплять дрони для військовослужбовців з 24 ОМБр.

«Вже тривалий час ми допомагаємо різним бригадам, зокрема й тим, де служать хлопці з нашої громади. Зазвичай збираємо гроші на автомобілі, дрони, РЕБи, в цілому за запитами військових. Я вдячна громаді та голові громади, що допомогли нам організувати цей захід. Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу», - сказала організаторка Ольга Ткачук.

Дякуємо усім, хто долучився до створення цієї події та усім тим, хто задонатив та допоміг нашим військовим!

Більше фото на сторінці селищної ради за посиланням у "Фейсбук": https://www.facebook.com/VelykoberezovytskaGromada/posts/pfbid0DguXe5djzynJG4hMe22af53xbBVxVh2KMvMv3BHoGnyP6SE8sssjZgAB4mxB3xZDl?locale=uk_UA

logo vb