У День Матері відбувся благодійний концерт для підтримки ЗСУ

У День Матері відбувся благодійний концерт для підтримки ЗСУ

Святковий благодійний концерт до Дня матері та для підтримки ЗСУ «Будь благословенна, Мамо» відбувся 14 травня у селі Настасів.

Цьогоріч атмосфера свята Дня матері була дуже щемливою, адже кожне материнське серце переповнене болем, страхом, вірою та молитвою за найдорожче – життя своїх дітей.

У цей день зі сцени будинку культури для всіх матерів звучали вітання у творчих номерах учнів та викладачів Острівської музичної школи, дитячих колективів Настасівського ліцею та Настасівського дошкільного навчального закладу. Також під час концерту прозвучала вʼязанка легендарних українських пісень про Маму у виконанні працівників відділу культури Великоберезовицької селищної ради.

«Дякуємо Матерям за все те, що вони роблять для своїх дітей, у першу чергу – за дар життя. Бажаю усім Вам міцного здоров’я, терпіння, щоб Ваші діти незалежно від віку приносили тільки радість. Також сьогодні особливі слова подяки висловлюємо тим матерям, які народили і виховали патріотів, наших захисників України, які зі зброєю захищають Батьківщину від жорстокого ворога. Низько схиляємо голови в шані перед матерями, які, на жаль, втратили своїх дітей у цій жорстокій війні... Дякуємо нашим Збройним Силам, які обороняють нас від російських окупантів, а також за можливість спокійно провести це свято. Ми віримо у наші Збройні Сили України, віримо у нашу перемогу! Слава Україні!», - звернувся під час заходу селищний голова Андрій Галайко.

На підтримку наших воїнів під час концерту зібрали 8050 гривень, які передали Благодійному фонду «Покрова».

 

 

logo vb