У бібліотеці смт. Велика Березовиця організовують захоплюючі зустрічі та майстер-класи

У бібліотеці смт. Велика Березовиця організовують захоплюючі зустрічі та майстер-класи

 

Однією з яскравих візитівок нашої громади стала бібліотека у Великій Березовиці.

У книгозбірні відбуваються творчі зустрічі з цікавими і відомими особистостями: поетами, письменниками, митцями, священиками та громадсько-політичними діячами.

Велику увагу бібліотека приділяє живому спілкуванню з дітьми та підлітками, адже сьогодні дуже актуальний її девіз: «Кидай мишку – бери книжку».

Бібліотека укомплектована новою і цікавою літературою для дітей та дорослих. Малі читачі почувають себе тут справжніми господарями в книжковому світі. Тісна співпраця з початковою школою сприяє інноваціям у діяльності.

Уроки інформатики, клуби за інтересами, воркшопи, квести і вікторини, книжкові ярмарки та акції – притягують дітей магнітом до бібліотеки. Юним читачам дуже подобається перебувати в цьому теплому осередку бібліотечного світу.

Мистецьке життя книгозбірні переплітається з різними святковими подіями, які відбуваються у громаді.

Бібліотеки Великоберезовицької територіальної громади – це одна велика та дружня родина. Команди книгозбірень завжди активні і допомагають одна одній.

У грудні 2021 року в Настасові відкрився офіс Святого Миколая. Працівники бібліотек стали його справжніми помічниками, невід'ємною культурно-мистецькою і духовною підтримкою для Святого Миколая, дітей та гостей новорічно-різдвяного дійства!

Ласкаво просимо усіх охочих до книгозбірень нашої громади!

 

logo vb