Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів – проєктів рішень Великоберезовицької селищної ради

Повідомлення

про оприлюднення проєктів регуляторних актів – проєктів рішень Великоберезовицької селищної ради:

  • "Про встановлення ставок єдиного податку на території Великоберезовицької селищної ради на 2022 рік";
  • "Про встановлення ставок земельного податку на території Великоберезовицької селищноїради на 2022 рік";
  • "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Великоберезовицької селищної ради на 2022рік";
  • "Про встановлення ставок туристичного збору на території Великоберезовицької селищної ради на 2022 рік".

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. ст. 9 з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення вищенаведених проєктів рішень та аналізів регуляторних впливів до них.

Розробник проєктів – фінансовий відділ Великоберезовицької селищної ради.

Основною метою регуляторних актів є встановлення на території Великоберезовицької селищної ради місцевих податків і зборів у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Зауваження та пропозиції щодо проєктів рішень будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті Великоберезовицької селищної ради за посиланням: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в розділі «Регуляторна політика».

Також свої пропозиції та зауваження можна надати в письмовій формі до Великоберезовицької селищної рали,(вул. Микулинецька 42 смт. В. Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл. чи електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) для узагальнення та подання на розгляд сесії селищної ради.

logo vb