РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання засідання тридцять шостої сесії селищної ради восьмого скликання від 16 лютого 2024 року №32

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 лютого 2024 року №32

 

Про скликання  засідання  тридцять шостої сесії

селищної ради восьмого скликання

 

Згідно зі статтями 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

1.Скликати чергову,  тридцять шосту сесію Великоберезовицької селищної  ради VIІІ скликання та призначити її пленарне засідання на 29 лютого 2024 року, в приміщенні   будинку культури  за адресою:  вул. Шкільна №4  м. Тернопіль

Сесійне  засідання   розпочати  о 10 годині  00 хв.  

1.Затвердити проект порядку денного тридцять  шостої сесії восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради,  згідно додатку.

Селищний голова                                                                           Андрій ГАЛАЙКО

 

 

                                                      Порядок денний                                             

ПРОЕКТ

Тридцять шостої сесії восьмого скликання

29.02.2024 року

 1. Звіт голови Великоберезовицької територіальної громади.
 2. Звіт директора КП «Великоберезовицьке».
 3. Звіт директора КП « Аква Сервіс».
 4. Про затвердження Програми мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації на території Великоберезовицької селищної ради на 2024-2026 роки та Порядку використання автомобільного транспорту та паливо- матильних матеріалів при виконанні заходів та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення.
 5. Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини А 4123 Збройних сил України на 2024 рік.
 6. Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини А 2772 Збройних сил України на 2024 рік.
 7. Про міжбюджетні трансферти.
 8. Про затвердження змін до Великоберезовицького селищного бюджету на 2024 рік.
 9. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
 10. Про затвердження актів передачі відділу молоді,спорту,сім’ї та туризму Великоберезовицької селищної ради.
 11. Про взяття на баланс селищної ради площадок для паркування та стоянки автотранспорту в с.Острів.
 12. Про внесення змін до рішення сесії Великоберезовицької селищної ради №99 від 23.02.2021р. « Про створення КУ «Центр надання соціальних послуг Великоберезовицької селищної ради»
 13. Про внесення змін до рішення Великоберезовицької селищної ради від 21.06.22 року №1674 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкина території Великоберезовицької селищної ради.
 14. Про затвердження переліку об’єктів на яких порушники виконуватимуть суспільно- корисні роботи та види таких робіт на території Великоберезовицької ТГ.
 15. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Волошин Михайлу Володимировичу, за адресою: с. Петриків Тернопільського району.
 16. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПМП «Люкс» за адресою: село Мишковичі   Тернопільського району.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель  населеного пункту  с. Петриків  Великоберезовицької селищної ради .
 18. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки гр. Кафтан Любові Антонівні за адресою село Острів, вул. Н.Відродження, 1
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в межах та за межами смт. Велика Березовиця.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності лісогосподарського призначення   розташованих на території Велика Лука  Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності лісогосподарського призначення розташованих  на території с. Миролюбівка Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель лісогосподарського призначення комунальної власності, розташованих на території с. Острів Великоберезовицької  селищної ради Тернопільського району.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель лісогосподарського призначення комунальної власності, розташовану на території с. Буцнів Великоберезовицької  селищної ради Тернопільського району.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності загального користування, які використовуються як вулиці майдани, проїзди , в межах населеного пункту с. Острів.
 25. Про затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сегін Надії Михайлівні за адресою: село Велика Лука вул. І. Франка, 8  Тернопільського району.
 26. Про затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Криса Ігор Івановичу за адресою: село Острів Тернопільського району.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах села Острів Тернопільського району Тернопільської області» з метою створення індустріального парку.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПАП «Агропродсервіс»на яку поширюється право сервітуту, в  с.Острів
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Мінчановській Наталії Петрівні   за адресою  село Петриків Тернопільський район.
 30. Про продаж ПП «Автолідер+» земельної ділянки несільськогосподарського призначення, , за адресою село Петриків, вул. С. Будного,15 Тернопільського району (597502,00 гр. 00 коп.)
 31. Про на затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель водного фонду за межами населеного  пункту  с. Настасів
 32. Про на затвердження технічних документацій з нормативно грошової оцінки земель водного фонду за межами населеного  пункту  та села Буцнів .
 33. Про передачу ТОВ «Благовіст» в оренду терміном на 7 (сім) років земельних  ділянок комунальної власності: розташовані  на території смт. Велика Березовиця,  вул. Студинського,2
 34. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки комунальної власності, для подальшого продажу права оренди на неї,   в межах села Настасів Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району.
 35. Про надання дозволу гр. Білому Дмитру Степановичу на розроблення детального плану в смт. Велика Березовиця Тернопільського району
 36. Про затвердження детального плану території земельних ділянок гр. Сироти Ярослава Ярославовича в межах населеного пункту с. Петриків Тернопільського району .
 37. Про затвердження детального плану території зем6ельних ділянок гр..Липки Володимира Івановича в с.Петриків Тернопільського району.
 38. Про розроблення детального плану території земельної ділянки приватної власності гр. Цупер Любомира Михайловича  в с. Петриків Тернопільського району .
 39. Про розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Бейчук Ярослава Георгійовича в с. Петриків Тернопільського району
 40. Про розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Бейчук Ярослава Георгійовича в с. Петриків Тернопільського району .
 41. Про розроблення детального плану території забудови земельної ділянки гр. Матвєєва Анатолія Володимировича  у смт. Велика Березовиця Тернопільського району 
 42. Про розроблення детального плану території забудови земельної ділянки гр. Яреми Ірини Богданівни в с. Петриків Тернопільського району .
 43. Про затвердження детального плану території земельної ділянки гр. Мазура Юрія Степановича розташованої за межами с. Петриків Тернопільського району.
 44. Про надання дозволу гр. Задорожній Марії Петрівні на розроблення детального плану території земельної ділянки зі зміною цільового призначення   в с. Петриків Тернопільського району Тернопільської області.
 45. Про надання дозволу гр. Гарматій Ірині Степанівні та Гарматій Насті Степанівні на розроблення детального плану території земельної ділянки зі зміною цільового призначення приватної власності в с. Лучка Тернопільського району.
 46. Про затвердження детального плану території земельної ділянки гр. Воловець Надії Василівни в с. Петриків Тернопільського району 
 47. Про затвердження детального плану території земельної ділянки гр. Перхалюк Оксани Євгенівни  в с. Петриків Тернопільського району.
 48. Про надання згоди ПАП «Агропродсервіс» на здійснення  будівництва та реконструкції будівель  та споруд на орендованих земельних ділянках в с. Настасів Тернопільського району;
 49. Про надання дозволу гр. Гданському Володимиру Володимировичу на розроблення детального плану території земельної ділянки зі зміною цільового призначення в смт. Велика Березовиця Тернопільського району.
 50. Про затвердження переліку об’єктів на виготовлення проектної документації.

 

Селищний голова                                                                 Андрій ГАЛАЙКО

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 16 лютого 2024 року №32

logo vb