Інструменти доступності

Розпорядження про скликання засідання тридцять дев'ятої сесії селищної ради восьмого скликання від 12 червня 2024 року

Розпорядження про скликання засідання тридцять дев'ятої сесії селищної ради восьмого скликання від 12 червня 2024 року

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від   12 червня  2024 року № 161

Про скликання  засідання  тридцять дев’ятої сесії

селищної ради восьмого скликання.

 

Згідно зі статтями 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

    

 1. Скликати чергову,  тридцять дев’яту сесію Великоберезовицької селищної  ради VIІІ скликання та призначити її пленарне засідання  на 24 червня 2024 року, в приміщенні   будинку культури  за адресою:  вул.Шкільна №4  м.Тернопіль

  Сесійне  засідання   розпочати  о 14 годині  00 хв.  

 2. Затвердити проект порядку денного тридцять  дев’ятої  сесії восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради,  згідно додатку.

 

Селищний голова                                                                           Андрій ГАЛАЙКО

 

Проект порядку денного

39 сесії 8 скликання.

 24.06.2024р.

 1. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Великоберезовицької селищної ради на 2024-2026 роки.
 2. Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини А****  Збройних сил України на 2024 рік.
 3. Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини А**** Збройних Сил України   на 2024 рік.
 4. Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини А**** Збройних Сил України на 2024 рік.
 5. Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини А**** Збройних Сил України на 2024 рік
 6. Про затвердження Програми фінансової підтримки Національної Академії Державної прикордонної служби Украни імені Богдана Хмельницького військової частини **** на 2024 рік.
 7. Про затвердження змін до Великоберезовицького селищного бюджету на 2024 рік
 8. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.
 9. Про внесення змін до рішення Великоберезовицької селищної ради від 21.06.22 року № 1674«Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Великоберезовицької селищної ради.
 10.  Про надання згоди на безоплатну передачу основних засобів з балансу Великоберезовицької селищної ради на баланс військових частин А****, А**** Міністерства Оборони України .
 11. Про затвердження Акту прийому -передачі необоротних матеріальних активів та виробничих запасів з балансу Великоберезовицької селищної ради на баланс відділу культури Великоберезовицької селищної ради.
 12. Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів, які передаються з балансу Великоберезовицької селищної ради на баланс Відділу освіти Великоберезовицької селищної ради
 13. Про затвердження Акту прийому –передачі інших матеріальних необоротних активів  з балансу Великоберезовицької селищної ради на баланс військових  частини  А****.
 14. Про надання дозволу  на безоплатну передачу та  затвердження  Актів приймання — передачі основних засобів з балансу комунального підприємства  Великоберезовицької селищної ради «Великоберезовицьке»  на баланс  органам самоорганізації населення- вуличним комітетам .
 15. «Про збільшення розміру статутного фонду та внесення змін до Статуту Комунального підприємства Великоберезовицької селищної ради «Великоберезовицьке» та затвердження Статуту в оновленій редакції.
 16. Про передачу комунального майна Великоберезовицької селищної ради в оперативне управління відділу освіти Великоберезовицької селищної ради .
 17. Про затвердження договору про співробітництво територіальних громад.
 18. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Великоберезовицької селищної ради на 2021-2025 роки.
 19. Про надання дозволу ОСББ «Білий дім -2018» на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  за адресою: вул. Л. Українкии ,6 смт. Велика Березовиця Тернопільського району, з правом передачі у постійне користування.
 20. Про надання дозволу ОСББ «Білий дім -2018» на складання технічної документації із (на місцевості) площею 0,4481 га, кадастровий номер 6125255200:02:002: за адресою: вул. Л. Українки , 2 смт. Велика Березовиця Тернопільського району, з правом передачі у постійне користування.
 21. Про надання дозволу ОСББ «Енергетична 11»  на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)    за адресою  вул. Енергетична ,11  смт. Велика Березовиця Тернопільського району, з правом передачі у постійне користування.
 22. Про надання дозволу релігійній організації «Парафія Покрови Пресвятої Богородиці» на складання технічної документації із зем леустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки   за адресою: вул. Січових Стрільців, 62,с. Мишковичі Тернопільського району, з правом передачі у постійне користування.
 23. Про надання дозволу на розроблення технічної  документації з нормативно грошової оцінки земель водного фонду комунальної власності за межами населеного пункту села Мишковичі.
 24. Про надання згоди ТОВ «Мишковицький спиртовий завод» на здійснення будівництва та реконструкції будівель та споруд на орендованій земельній ділянці, за адресою: с. Велика Лука Тернопільського району .
 25. Про передачу в оренду земельної ділянки ПАП Агропродсервіс»    розташованої у селі  Настасів
 26. Про затвердження гр. Гуменюк Степану Богдановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі за адресою: с. Петриків, вул. Слов’янська ,50 Тернопільського району
 27. Про затвердження гр. Галущак Ігору Даньковичу технічної документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   за адресою: с. Петриків,   вул. Польна ,20 Тернопільського району.
 28. Про затвердження гр. Холодян Василю Романовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: с. Мишковичі вул. Шевченка ,48 Тернопільського району.
 29. Про затвердження гр. Кобзар Наталії Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: с. Настасів, вул. Коренівка ,611 Тернопільського району.
 30. Про затвердження гр. Бойко Ярославу Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: с. Настасів,     вул. Коренівка, 582 Тернопільського району
 31. Про затвердження гр. Керничному Степану Юрійовичу та Федорчук Наталії Казимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: смт. Велика Березовиця, вул. Левка Крупи, 3 Тернопільського району.
 32. Про затвердження гр.Швець Ганні Григорівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: село Мишковичі , вул. Шевченка Т, 96  Тернопільського району.
 33. Про затвердження гр. Череватому БМ., Череватому М.Б, Череваті О.Д. та Студеніцькій О.Б. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: село Настасів вул. Загребля, 410 Тернопільського району.
 34. Про затвердження гр. Пригорнову Сергію Валентиновичутехнічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: село Петриків    вул. Шевченка-бічна, 8   Тернопільського району.
 35. Про затвердження гр. Грицин Марії Володимирівнітехнічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  за адресою: село Острів вул. Ярмуша В, 138 Тернопільського району.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності загального користування, які використовуються як вулиці, майдани проїзди, дороги в межах населеного пункту с. Острів.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності  для рибогосподарських потреб за межами населеного пункту села Мишковичі
 38. Про внесення змін до рішення 31 сесії 8 скликання Великоберезовицької селищної ради від 14.09.2023  року № 2353 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» 
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій дендрологічного парку місцевого значення «Настасівський», розташованого в адміністративних межах Великоберезовицької селищної ради (територіальної громади) Тернопільського району Тернопільської області .
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею для подальшого продажу права оренди на неї на земельних торгах для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  за адресою с. Острів  Тернопільський район.
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на неї на земельних торгах для іншого сільськогосподарського призначення за адресою с. Настасів Тернопільський район.
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на неї на земельних торгах  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості   за адресою: с.Острів  Тернопільський район.
 43. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Главацької Ольги  Василівни  за адресою:  селище Велика Березовиця Тернопільський район .
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Возній Тетяні Антонівні за адресою  село Мишковичі  Тернопільський район.
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення приватної власності  гр. Зазуляка Івану Євгеновича за адресою:  село Велика Лука Тернопільський район.
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення приватної власності Ровецького Тараса Михайловича  за адресою:  село Петриків Тернопільський район
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення приватної власності Сулипи Романа Несторовича за адресою:  село Петриків Тернопільський район
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Петрику Андрію Михайловичу з метою встановлення земельного сервітуту, розташованої у селі Острів.
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній організації «Парафія Святого Юди Тадея смт. Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії Української Греко-католицької церкви .
 50. Про відмову у  наданні  дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності гр. Каліщуку О.С.
 51. Про передачу Відділу освіти Великоберезовицької селищної ради в постійне користування земельної ділянки розташованої в селі Петриків.
 52. Про надання дозволу гр.Черніховській Вікторії  Миколаївні  на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   на які поширюється право земельного сервітуту  в смт. Велика Березовиця.
 53. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр. Михайляк І.В. для власного будівництва у селищі Велика Березовиця. Тернопільський району. 
 54. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність гр. Котовському  А.І .в селищі Велика Березовиця.
 55. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки гр. Панчишину В.Т. у селі Петриків (гаражний кооператив «Колос»)
 56. Про затвердження Звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1816 га кадастровий номер 612525200:02:002:1838 розташованої у селищі Велика Березовиця .
 57. Про затвердження детального плану території земельної ділянки гр. Мазура Юрія Степановича розташованої за межами с. Петриків Тернопільського району.
 58. Про затвердження детального плану території забудови земельної ділянки  гр. Матвєєва Анатолія Володимировича у смт. Велика Березовиця Тернопільського району.
 59. Про передачу вантажного автомобіля ЗИЛ – 433362 з комунальної власності Великоберезовицької селищної ради у власність КП «Аква-сервіс» Великоберезовицької селищної ради

Селищний голова                                                                         Андрій ГАЛАЙКО

     

 

 

 

 

logo vb