Розпорядження про скликання тридцять п’ятої сесії селищної ради восьмого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 від  19 січня  2024 року  №15
Про скликання засідання тридцять п’ятої сесії
селищної ради восьмого скликання.

Згідно зі статтями 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

1.Скликати чергову, тридцять п’яту сесію Великоберезовицької селищної  ради VIІІ скликання та призначити її пленарне засідання на 31 січня 2024 року, в приміщенні будинку культури  за адресою:  вул.Шкільна №4 м.Тернопіль
Сесійне  засідання   розпочати  о 10 годині  00 хв.
 
1.Затвердити проект порядку денного тридцять п’ятої сесії восьмого скликання Великоберезовицької селищної ради,  згідно додатку. 
 
 
Селищний голова                                                                          Андрій ГАЛАЙКО


   Порядок денний

ПРОЕКТ
Тридцять п’ятої сесії восьмого скликання 31.01.2024 року


1. Про затвердження звіту про виконання  бюджету Великоберезовицької  селищної територіальної громади за  2023 рік.
2. Про затвердження змін до Великоберезовицького селищного бюджету на 2024 рік.
3. Про міжбюджетні трансферти .
4. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
5. Про внесення змін до структури апарату Великоберезовицької селищної ради та її структурних підрозділів.
6. Про затвердження Плану роботи Великоберезовицької селищної ради   на 2024 рік .
7. Про внесення змін до рішення Великоберезовицької селищної ради від 21.06.2022 року № 1674«Про встановлення ставок податку на Нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Великоберезовицької селищної ради»
8. Про внесення змін до рішення № 2459 від 14 грудня 2023 року «Про встановлення пільгових категорій дітей на 2024 рік для забезпечення безкоштовним харчуванням у закладах загальної середньої освіти       закладах дошкільної освіти та встановлення  вартості харчування»
9. Про визнання рішення таким, що втратило чинність
10. Про намір отримання позики.
11. Про внесення змін до рішення Великоберезовицької селищної ради № 94 від 23.02.2021 року «Про затвердження  Положення про оренду майна Великоберезовицької селищної  ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»
12. Про внесення змін до Програми сприяння територіальній  обороні у Великоберезовицькій  териріальній громаді  на 2022-2024 роки
13. Про внесення змін  до Програми  «Енергодім  Великоберезовицької територіальної  громадина  2022-2024 роки»
14. Про внесення змін до Переліків   другого типу об'єктів оренди, які підлягають передачі в оренду   без аукціону.
15. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки Великоберезовицької селищної ради
16. Про внесення змін у статут Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа-ОЛІМП» Великоберезовицької селищної ради та викладення його в новій редакції.
17. Про затвердження звіту про виконання Програми соціального захисту населення Великоберезовицької селищної ради на 2021-2023 роки
18. Про затвердження звіту про виконання програми соціально- економічного та культурного розвитку Великоберезовицької територіальної громади на  2023 рік
19. Про затвердження  звіту про виконання Програми розвитку та підтримки КНП Великоберезовицької селищної ради »Центр  первинної медико- санітарної допомоги» на 2021-2023 роки.
20. Про затвердження  звіту про виконання  Програми підтримки і розвитку Тернопільської районної організації Товариства Червоного Христа «Турбота і милосердя» на 2021-2023 роки.
21. Про затвердження звіту про виконання Програми  роботи з обдарованою учнівською молоддю на 2021-2023 роки.
22. Про затвердження звіту  про виконання  Програми цивільного захисту населення і територій Великоберезовицької селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023 рік.
23. Про  затвердження ПОЛОЖЕННЯ про преміювання, встановлення надбавок та надання матеріальних  допомог працівникам відділу молоді спорту, сім’ї та туризму Великоберезовицької селищної ради.
24. Про надання дозволу КП «Великоберезовицьке» на придбання   техніки.
25. Про надання дозволу комунальному  підприємству Великоберезовицької селищної  ради «Великоберезовицьке» на придбання техніки  (трактор колісний з додатковим навісним обладнанням)
26. Про надання дозволу на передачу основних засобів та інших необоротних активів, малоцінних та  швидкозношуючих предметів та матеріалів  з балансу селищної ради на баланс відділу молоді ,спорту,сім’ї та туризму Великоберезовицької селищної ради .
27. Про взяття на баланс  селищної ради доріг з нульовою вартістю сіл: Острів, Буцнів, Мишковичі.
28. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличний комітет »Центральний-Велика Лука» .
29. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличний комітет »Український».
30. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличний комітет «Водолій-  село Серединки» .
31. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличний комітет «Містечко- село Буцнів»  .
32. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличний комітет «Струмок- В.Березовиця»  .
33. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличний комітет «Потік- Велика Березовиця»  
34. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличний комітет «Аква-Лан »  .
35. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличний комітет «Йосипівка-Джерело »  .
36. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличний комітет «Мар’янівка-Струмок »  .
37. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличний комітет «Башня-Сонячна»
38. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличний комітет «Башня –Велика Березовиця»
39. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – вуличний комітет «Великолуцький –В.Лука»
40. Про затвердження Генерального плану смт. Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільської області
41. Про затвердження гр. Білецькій Ользі Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: с. Мишковичі,  вул. Лесі Українки,16 Тернопільського району
42. Про затвердження гр. Галабуда Олегу Володимировичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   за адресою: с. Лучка     вул. Б. Хмельницького ,19 Тернопільського району.
43. Про затвердження гр. Потапчук Василю Володимировичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  за адресою: с. Острів вул. Лесі Українки,1 Тернопільського району.
44. Про затвердження гр. Кукурічка Ярославу Петровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  за адресою: с. Мар’янівка    вул. Шевченка 54,Тернопільського району.
45.  Про затвердження гр. Йордан Ігорю Богданович технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   за адресою: с. Мар’янівка       вул. Шевченка 47,Тернопільського району.
46. Про затвердження гр. Федечко Наталії Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   за адресою: с. Мар’янівка    вул. І.Франка, 11,Тернопільського району.
47. Про затвердження гр. Пігій Василині Петрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   за адресою: с. Мар’янівка      вул. І.Франка,20,Тернопільського району.
48.  Про затвердження гр. Бойко Ольга Павлівна технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   за адресою: с. Буцнів   вул. Шевченка, 21 Тернопільського району.
49. Про затвердження гр. Трач Петру Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  д за адресою: с. Миролюбівка вул. Стінка, 10 Тернопільського району
50. Про затвердження  гр. Рибачок Богдану Ярославовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   за адресою: с. Хатки    вул. Шевченка, 9 Тернопільського району.
51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок  під польовими дорогами  за межами населеного пункту с.Настасів Тернопільського району  
52. Про надання дозволу гр. Мудрій Наталії Михайлівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0025 га,   за адресою: с. Петриків Тернопільського району.
53. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою продажу на земельних торгах   розташованої на території с. Острів  
54. Про продаж ПП «Автолідер+» земельної ділянки несільськогосподарського призначення,  , за адресою село Петриків, вул. С. Будного,15 Тернопільського району (597502,00 гр. 00 коп.)
55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Околович Ігорю Романовичу в оренду   за адресою: с.Мишковичі Тернопільського району.
56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Новаку Мирославу Івановичу за  адресою село Мар’янівка вул.  хутір Доли,15В Великоберезовицької селищної  ради.
57. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки зі зміною цільового призначення гр. Мінчановській Наталії Петрівні  за адресою  село Петриків Тернопільський район.
58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  ФГ «Костик П-М»    за межами населеного пункту с. Марянівка.
59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. Возна Т.А на яку поширюється право сервітуту     у селі Мишковичі.
60. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності,   яка передана в оренду гр. Лобур Тетяні Євгенівні за межами населеного пункту села Велика Лука Тернопільського району .
61. Про передачу  ТОВ «Благовіст» в оренду   земельних  ділянок комунальної власності, за адресою:смт. Велика Березовиця,  вул. Студинського,2
62. Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення розташованої за межами населеного пункту  с. Серединки   .
63. Про продаж на земельних торгах права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення  розташованих  за межами населеного пункту  с. Настасів  та Велика Лука ).
64. Про розроблення детального плану території земельної ділянки приватної власності  громадянина Коляси Павла Михайловича   розташованої в с. Петриків Тернопільського району .
65. Про розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Дідух Олександри Євгенівни  розташованої у  с. Мишковичі Тернопільського району  .
66. Про розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Бейчук Ярослава Георгійовича   в межах населеного пункту с. Петриків Тернопільського району  
67. Про розроблення детального плану території земельної ділянки гр. Бейчук Ярослава Георгійовича  в межах населеного пункту с. Петриків Тернопільського району Тернопільської області.
68. Про розроблення детального плану території забудови земельної ділянки  гр. Матвєєва Анатолія Володимировича  у смт. Велика Березовиця Тернопільського району.
69. Про розроблення детального плану території забудови земельної ділянки гр. Яреми Ірини Богданівни в с. Петриків Тернопільського району Тернопільської області.
70. Про затвердження детального плану території земельної ділянки                    гр. Мазура Юрія Степановича   за межами с. Петриків Тернопільського району  .
71. Про затвердження детального плану території земельних ділянок гр. Сироти Ярослава Ярославовича  в межах населеного пункту с. Петриків Тернопільського району .
72. Про затвердження детального плану території земельної ділянки площею 17,76 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості в межах села Острів Тернопільського району Тернопільської області» з метою створення індустріального парку.
73. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативно грошової оцінки земель  водного фонду  за межами населених  пунктів с. Настасів та села Буцнів
74. Про присвоєння найменування новоутвореній вулиці у с. Петриків Тернопільського району Тернопільської області іменем загиблого воїна - Василя Здеба.
75. Про внесення змін в рішення сесії селищної ради  №6 від 20.11.2020 року.
76. Про затвердження    переліку  об’єктів на виготовлення проектної документації

Селищний голова                                                Андрій ГАЛАЙКО

logo vb