Вітання з нагоди Нового року та Різдва Христового!

Вітання з нагоди Нового року та Різдва Христового!

 

Дорогі жителі Великоберезовицької громади! Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай це світле й величне свято народження Сина Божого подарує надію на спасіння та справедливість, принесе у Ваші родини спокій, злагоду та здоров’я, а головне – віру в те, що Україна переможе і наші землі будуть звільнені від російських окупантів.

Цей рік приніс нам складні випробування і став вирішальним у переосмисленні багатьох цінностей. Сьогодні наш народ демонструє усьому світу свою незламність, силу та волю і спільними зусиллями відстоює незалежність України!

Щиро дякую кожному захиснику та захисниці, які мужньо дають відсіч ворогам, а також їхнім родинам, волонтерам, та усім, хто щодня, ризикуючи власним життям, бореться за незалежність і територіальну цілісність України! Лише у єдності наша сила та перемога!

Нехай звістка про народження Сина Божого принесе у Ваші домівки світло, добро та радість, а Вифлеємська зоря зігріє кожного українського воїна, подарує тепло, надію на мир та щасливе майбутнє!

Нехай святкова коляда звеселить Ваші серця і додасть сили та наснаги! Божого Благословення Вам та Вашим рідним у новому році!

Христос Рождається!

Славімо Його!

З повагою – голова Великоберезовицької селищної ради Андрій ГАЛАЙКО

logo vb